Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt za  dušu by Free
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt za dušu by Free

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 251>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2010 u 12:27
Kako mene nije dugo bilo kod tebe, draga Freeland ovo što si napravila sa ružama pravi mali raj, podjećame na engleske vrtove još kada procvatu, ma jedva čekam proljeće da nam staviš slikice.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2010 u 14:36
Opa Free, dobro si se naradila Thumbs%20Up ali već sad se vidi da će druga sezona u tvom vrtu biti bajkovita Hug
Jako lijepe sadnice ruža Thumbs%20Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2010 u 17:43

Hvala drage moje na posjeti, veselim se vama, proljeću i ružama, neznam kome se više veselim od svega toga!!!!

Lilie, Kiki-ko, Nataly, Božikevine i Triša, pakete sam poslala danas, očekujte poštara!!!!!  Nakon pakiranja paketa, neznam kak se zovem, tko je kaj dobio, ako nekome nekaj fali - sljedeći put, znam samo da Natalyna magnolija nije stala u paket a klivia je ostala kod vratiju pod stolom!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2010 u 18:02
baš si ti to lijepo osmislila,a vidim da si i sretne ruke kad si uspjela ožiliti toliki broj ruža, sve ti je predivno i mogu ti reči da ti zavidim na velikom prostoru koji imaš za svoje ljubimice.

Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2010 u 19:04
Free za ruzicnjak ,proci ce i zima pa cemo zajedno sa tobom uzivati
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2010 u 19:48
Draga Free opet sam te posjetila ,opet sam zadivljena tvojim cvijetnjakom.Draga moja koliko ljepote na jednom mjestu,koliko mašte u komombinacijama i koliko god da pišem ne mogu dočarati ono što osjećam dok šećem od slike do slike.Hvala ti !!!smile57smile120smile79
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 00:17
Freeland prekrasan ružičnjak, tolika brojnost. Čestitam na osmišljenosti i ružičnjaka i otočića sa sedumima. Bit će pravo bajkovito kod tebe kad se sve razlije u milijun boja i mirisa....
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 00:22
Prekrasno cvijeće imaš....
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 00:26
smile78
Smail, Korjenko, Fany54, Gioiaa, mirjam, moon, puno vam hvala na lijepim riječima, hvala što ste bile kod mene, po riječima pohvala  vidim da ste uživale, sljedeći put vas čekam sa  smile142!!!!!

 
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 09:58
Free, pozdravčeke i ja ostavljam i grijem se u tvojem zimskom vrtiću uz prekrasno bilje i zelenilo...
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 18:27
Samo vi uživajte, curice, ja se danas opet naštihala, danas na redu sekin vrt!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 19:55
Poštar bogme donio paket ekspresno, baš si me razveselila. Evo moram se i ovdje javiti, jer na pp vidim nekako ne ide, što se događa ne znam, no nevažno, kad sam ja sretna.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 23:13
Triša, i ja sam danas u jednom periodu imala problem s pp. Kad sam za freeland sročila podužu poruku (poslala mi je toliko biljaka da sam jedno vrijeme samo gledala i mislila: od kud da krenem!?), poruka je otišla u vjetar...Angry

Još jednom hvala na biljkama draga freeland. Nisam uspjela identificirati sve biljke, pomagaj na pp.....

Prije 15-ak dana pitala si me za spol mojih pekinezera (sorry, tek sam to maloprije skužila kad sam šetala tvojim vrtom). Imam dvije: mamu i kćer. Baš sam maloprije u temi "Kućni ljubimci" stavila sliku pa ih možeš pogledati.

I ne mogu završiti post a da se ne osvrnem na prekrasan i njegovan vrt. A tek ružičnjak ..... Thumbs%20Up
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 10:42
Izvinjavam se drage moje, na velikim paketima, još je dobro kaj su kutije bile tako male kako jesu bile, jer kad krenem sa vađenjem nemogu stati, moji vele, kaj mama vadi biljke, nemožeš ju nikaj pitati, jer uopšte nije doma nego tko zna gdje!!!

Triša je još i dobro prošla, nisam ni mislila poslat njen paket jer nisam imala adresu pa sam kasnije, kada su već ostali paketi bili spakirani vidjela pp, pa je imala u paketu to kaj je dobila jer sam žurila na poštu!!!

Ajde, vi samo lijepo sadite, nikaj nebrete zeznuti, sve se sadi sada i vani a za imena, lako ćemo!!!!   Ajde na posao!!!

A ja jučer nisam mogla uopšte na cvijet.info!!!! Pa nije čudno kaj je pp zezao!!!!   Ali zato sada radi!!!smile92
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 12:38
Molim lijepo, da li mi je tko od vas poslao iz ZG nešto HPEKSPRESOM!!!!!

            HITNO!!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 16:07
koliko ti energije imaš, kako li samo izdržavaš taj tempo?
Pridružujem se pohvalama za ružičnjak, ali meni je cijeli vrt čaroban...
lijepi pozdravSmile
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 19:43
Tvoj, pardon moj lopoč posađen kao i smeđe perunike, a i bijeli irisi - ništa od toga nisam imala, pa iako sam rekla da ću smanjiti ovo me baš jako razveselilo.smile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 19:53
Triša, drago mi je kaj si se razveselila ali bilo bi mi drago da si dobila paket isti kao Božikovine, Kiki-ko, Nataly, i Lilie ali bit će!!!!

Veliki pozzzz  Anaidi i Retriver sari, hvala na posjeti!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2010 u 10:21


Uploaded with ImageShack.us
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2010 u 10:29


Uploaded with ImageShack.us

Evo ga, jedan mali, prvi, ali jako puno znači, a veselja još više!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 251>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.