Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naš mali vrt...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naš mali vrt...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 35>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2016 u 07:07
kod tebe vilo i kamenjar ima neku dozu mističnosti...
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kamenjarka1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2015
Lokacija: Drinovci BiH
Status: Offline
Bodovi: 1656
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjarka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2016 u 07:35
vilo draga prekrasni tulipani kamenjar mi je sad ono baš po mom tako i ja svoje mislim napravit kad stignem jesi ispod pjeska mećala išta ili ne
pulsatila mi je posebna tako nježna i romantična može se gledat satima .Imam i ja takvu i bjelu ali puno kraće rastu i manje cvjetova imaju otkrij čime si svoju začarala da tako izgleda
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2016 u 07:57
Svaka čast!
Kamenjar ti je predivan,a kamenčići su baš dobro "sjeli"!
Daju poseban štih ukupnom dojmu.Pulsatila je preslatkai baš je
lipo prošetati ujutro i uživati u prekrasnim slikama!
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2016 u 11:49
Jako mi se sviđa kamenjar Smile.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2016 u 11:55
Kamenjar savršeno odrađen. smile186 Vrtim sliku "prije" i "poslije" i jako mi se sviđa. Svega taman koliko treba.
Ali ovi tvoji tulipani smile39. Nevjerojatni su ! Heart
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2016 u 12:45
lucy, Nisa, kamenjarka, miška, Anastazija, rajski vrtovi - jako mi je drago što vam se sviđa kamenjarček, trebalo mi je malo više vremena da shvatim kako bi htjela da mi izgleda i sad sam napokon i ja zadovoljna... Dosta sam biljaka izvadila jer je bilo prenatrpano, a ona novoposađena Campanula mi je sumnjiva, mislim da ništa od nje, tako da već sad lagano smišljam šta bi voljela imati na njenom mjestu... Jedini problem je što je mali, a ima tako puno predivnih biljaka za kamenjar... voljela bi imati još barem jedan takav na drugom kraju dvorišta...

kamenjarka, ispod kamenčića nisam ništa stavila, nisam iskreno o tome uopće razmišljala dok nisam prvi put zalila i vidjela da je ipak mali problem što se zemlja digne lagano i miješa sa kamenčićima... to sam odlučila ove godine riješiti tako da samo nadosipam novih kamenčića kad bude potrebno... ali to je mala površina pa nije problem, kod tebe je to puno veće pa mislim da bi bilo dobro istražiti šta se stavlja ispod... Pulsatilla je kod mene drugu godinu i zaista je narasla ogromna i prekrasna... ništa joj nisam radila osim ju povremeno zaljevala prošlo ljeto... Imam još jednu, meni osobno još i ljepšu ali nije cvala ove godine jer joj je gusjenica pojela sve cvjetne pupove...

Ostavljam vam jednu sliku cijelog kamenjara i veliki Hug


Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
zvjezdica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Srpanj 2015
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvjezdica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2016 u 13:48
Vilo ...uvijek me oduševiš svojim slikama, kod tebe je cijeli vrt prekrasan i nekako romantičan,
slika sa dicentrom, bijelim tulipanima i roza potočnicama, te đurđicama u pozadini  je savršena Heart
onaj tulipan sa bijelim / blijedi rozim laticama je smile227
anemone ne moram niti spominjat, one su predivne i to sam već napisala....
Tvoj kamenjar je jako lijep, pulsatilu moram izdvojiti jer je predivna Heart
Uživam u slikama tvog vrta, lijepog si cvijeća posadila i samo tako dalje....
pozz smile78
"Sreća - to je biti s prirodom, gledati je i s njom govoriti." - L.N.Tolstoj -
Na vrh
aurelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2016
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2016 u 13:56
Gledam, uživam...svaka riječ o toj ljepoti bila bi suvišna Embarrassed
     
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2016 u 16:32
puno cvijeca i raskosi....milina za dusu....smile64
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2016 u 21:27
zvjezdica, aurelia, JosipaNu - vesele me vaše posjete Heart

Pozdrav od mice Cvjetice...



Nakon jučerašnje tuče, stanje i nije tako strašno... samo je phloxić dobio svoje...



Ukrasno-začinska tegla...




Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2016 u 21:31
Lijepo.....smile64
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
aurelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2016
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2016 u 21:49
Mica Cvjetica ponosno šeće pokraj kamenjara...Embarrassed

To s tučom je rano nešto krenulo ove godine...kod mene isto sitna padala ali nema štete...Unhappy
     
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2016 u 12:41
Oduševljena sam tvojim kamenjarom a i vrtom. Nekako mi izgleda mistično a opet kao da zove da se istraži svaki njegov kutak.
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2016 u 19:53
milice7 - hvala ti na posjeti, dođi nam opet Hug
aurelia - drago mi je što si nam opet došla, vrijeme se naglo pogoršalo i čini se da ipak neke radove po vrtu treba još malo odgoditi... Hug
KARMEN - hvala ti draga, na posjeti i komentaru, jako mi je drago što ti se sviđa Heart sa bijelim (tvojim) božurom će biti još i puno ljepše smile78
Na ulazu u naš mali vrt, Glicinija opija mirisom...



Par koraka dalje, u kamenjaru, glavni je Phlox divericata "Clouds of perfume"



Duplim tulipanima "Angelique" sam oduševljena...









Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
aurelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2016
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2016 u 21:28
Predivna biljka glicinija...oblikom cvijeta i mirisom osvaja, srčeko ne mogu ne zamijetiti, phlox u nježnoj boji , ali ovi tulipani savršenstvo boje i oblika
     
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2016 u 21:54

Nemoj još dirati Campanulu, daj joj šansu. Svake godine bude sve ljepša.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2016 u 06:58
Kako divni tulipani...nikad ljepsi...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2016 u 08:15
glicinija je savršena,
a par koraka dalje prekrasni tulipani u vrtu!
Na vrh
kamenjarka1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2015
Lokacija: Drinovci BiH
Status: Offline
Bodovi: 1656
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjarka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2016 u 15:19
glicinija tulipani romantični prekrasno sve Hug
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2016 u 07:18
aurelija, JosipaNu, Anastazija, miška, kamenjarka - Hug

Campanulu ću svakako ostaviti, dati joj šansu, strah me samo da sam ju previše rano posadila u zemlju koja je očito još hladna jer se vrijeme dosta pogoršalo...
Evo koja slika u predvečerje...

Ako se sjećate slike iz drugog mjeseca... sad je prava divljina na toj gredici Heart





Kamenjarom sam oduševljena skroz, pa ću vas još malo daviti...





Ovaj phlox mi je predivan, pupoljci divni, a cvjetovi jedinstvenog mirisa Heart





Ovu krasotu bi isto voljela smjestiti u kamenjar...




Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 35>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.