Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 280281282283284 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 18:07
predivno
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 18:20
Fali mi treći izraz za već upotrijebljena dva!Wink
Ali doista, šetnja tvojim slikama je poseban doživljaj!Big%20smile
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 18:39
Što reći? Kao i uvijek nenadmašna Lantana i njen vrt
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2011 u 05:30
Vratila sam se poviriti tvoju hostu, nešto je baš nemilosrdno gricka! Unhappy Sigurna si da nisu puževi? Ja svoje "zalijevam" talogom od kave čim dobiju listove, prošle godine je to bilo dovoljno. Inače "balavci" bez kućice se zavuku u zemlju kad se napapaju, barem kod mene, a kad je kava na zemlji ne izlaze više Wink
Time is something you can never get back..
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2011 u 10:48
meni je kod tebe uvijek lijepo... rado napunim baterije
lijep pozzzz smile79
"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2011 u 18:05
Divno sam se osunčala kod tebe.
 
A i cvijetni mirisi su me okupali smile64
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2011 u 19:00

Dobro si napisala iznad slike, tamnija je monarda.
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2011 u 02:53
Lantana, prekrasan vrt i puno, puno toga lijepog kod tebe kao i uvijek!smile141
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2011 u 21:16
bas mi je lijepo kod tebesmile57
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2011 u 02:11
Puno lipote kod tebe ima...Lamprić ima pupoljke, predivni su mu cvijetovi, stavi nam odmah slike čim procvjeta, kako bi mogli uživati u njegovoj ljepoti...Inače sukulenti su ti Star...
sutra je novi dan
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2011 u 19:59
Sada sam naučila kako izgledaju monardini listićiWink, pa znam kaj tražiti kod sebe!!!  Ali još uvijek ništa!!!  Nataly, kakva je monarda kod tebe, Lantana je ipak Lantana, dva mjeseca prije nas u cvijetanju i mladicama!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2011 u 20:13

Sad kad me Free pitala za boju, pogledala sam šalabahter da se prisjetim. Lantana, ti bi trebala imati dvije boje: od crvene sam ti uspjela poslati samo jednu mladicu (jer sam je tek dobila), a ova gdje vire štapići trebala bi biti ljubičasta.
A tebi Free sam poslala ljubičastu i od roza boje samo jednu mladicu.

Ako nisam sklerozna i ako vam se sve primilo, sad znate koje boje monardi imate...Wink


Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2011 u 20:18
Kao i uvijek, woooooooow...smile71
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2011 u 22:01
Lantana moram ti reči da se tvoje biljčice kod mene drže dobro.
 
Ništa nije značajno krenulo ,ali sve stoje pa čemo ovih dana vidjeti koja če potjerati a koja ne.
 
Lijep pozdrav od mene smile78
 
 
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
1234DRENOVA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 10 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 535
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 1234DRENOVA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2011 u 22:11
jako lijepo je kod tebesmile141
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2011 u 22:38
Tiass dobrodošla u moj vrt smile73, drago mi je da ti se sviđa, i ja uživam po tuđim vrtovima! LOL



Medo drago mi je da malo šetaš vrtovima, znači da je bolje, želim ti brz oporavak!

Misty skakavci su sigurno i to oni od 15 cm, lijepo se kamuflira i gricka, kad se približim pobjegne! LOL

Nataly mislim da je crvena otišla, a da je ovo ljubičasta.

Jagoda ove su godine puni pupoljaka, sad će oni brzo.

Anastazija, Gio, Baka, Vilmač, Anči, MiraK, Enrikova nona, Springy i Drenova  smile113

Danas je bilo ljeto, vruće na suncu, nešto sam petljala cijeli dan bez puno rezultata, ali sam zato slikala LOL

Donji vrt
















Padina












Poljski cvijet


Maslačak


Čepljez


Kamenjar




život je more
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2011 u 22:45
Sve je toliko lijepo i takva raskoš boja da me ostavilo bez daha, zato danas neću ništa posebno izdvajati, sve je  smile227.
smile79
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2011 u 22:47
kad god ovdje dodem ostanem bez teksta od ljepote smile39
Predivno..stvarno imas carstvo,naravno mene su sad odusevili ostici koji su kao nacrtani  i i naravno svida mi se ova slikica "mog " maslackaWink
Wink
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2011 u 22:50

Milina je šetato po tvom vrtu makar kažeš da je vruće.Kod tebe nije proljeće već ljeto,da visam vidjela tulipan i forziciju,stvarno bih se zabunila u godišnjem dobu.A reci mi kako je sad bugenvilea,jel ona cvate ili....?i još nešto,čiji je ovo plavi cvijet,zar je stvaro tako plav

Na vrh
ivančica flower View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 416
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivančica flower Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 09:08
Prekrasno cvijeće imaš!
Aloe su me posebno oduševile,baš su prekrasne,lijepe i zdrave!
I meni je zanimljiv ovaj plavi cvijet,baš je poseban!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 280281282283284 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.