Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 243>
Korisnik
Poruka
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2009 u 19:02
ECHINACEA%20ČAJ Triša je li to tražiš? Vidjela sam u Katružinom vrtu da tražiš crvenu puavicu ( ehinacea). Ako je to to što tražiš, imam ja pa ti pošaljem sjeme sa Tayberryem.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2009 u 19:05
Dobro, možda nije baš takva boja, možda je mrvicu svjetlija, ma ustvari nisam sigurna ..... ustvari mislim da boja ovisi o starosti cvijeta, vremenskim prilikama u vrijeme cvatnje ( sunce, kiša).
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2009 u 19:15
Ma super je, da dobila sam \utu, ali ova bi bila super.
Molim lijepo - poslat cu ti adresu na p.p.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2009 u 19:16
Svaki kutak kuce je iskoristen ..cini mi se da cu i ja morati poceti izmisljati prostor za moje cvijece !!



Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2009 u 19:51
Hvala ti, kad ima malo prostora to je jedini izlazsmile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2009 u 20:04
Svaka čast za policu, super iskorišten prostorClap
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2009 u 20:43
smile141Triša za tebe i TM, znamo tko je bio realizator ideje, samo se pitam tko je to tako oštroumno i precizno smislio smile96.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2009 u 21:02
MM ti je pun ideja - jednom je bilo tako smješno - sjedio je na WC-u i smile52spuštenih gaća dotrčao u dnevni boravak po olovku i papir, jer je renovirao jedan stari auto iz 1956.g. i falio mu je neki dio, kojeg nije mogao naći. On ti je kao Baltazar, pa ga ja od milja ponekad tako i zovem.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 16:11
Proljeće je kucnulo na vrata mog dvorišta
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 16:38
Počelo je, počelo, ovako je slično sa lukovicama i kod mene.
 
Nego da te nešto pitam
Kako si zadovoljna sa onim svojim malim plastenikom? I ja sam dobila od svog sina nešto slično (baš me je ugodno iznenadio), pa bi ja sad počela sa sijanjem .i stavila teglice u taj plastenik, naravno vani. Da li misliš da je onaj plastični pokrivač efikasna zaštita?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 18:09
Jooj medeni su!!! Jesu svi šafranići bijeli?smile89
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 19:22
Shasha imam i nešto ljubičastih, a trebali bi biti i žuti od prethodnih godina, ali i ja se veselim bijelima, jer ih nisam nikada do sada imala.
 
Otok plastenik će za tvoje uvjete biti sigurno super, meni je nešto u njemu smrzlo kad je bilo -5, ali sada su mi u njemu kalnhoe i super napreduju, više da su zaštićene od kiše, nego od hladnoće, iako po danu kad je lijepo skinem plastiku.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 19:28
Hvala Triša na odgovoru
Moje kalanhoe su vani u vrtu, neka se same bore, popove imaju već jako dugo, a nikako da procvjetaju
 
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 20:35
Police su super...treba doći na takvu ideju (kako su učvršćene gore - neka poveća tipla ili??)
Lukovice tj biljćice su preslatke...meni još ništa ne ničeConfused
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 21:49
Mama ma to su dosta lagane police, a samo su obješene na vide, koje su zavidane u ormarić (inače tu nam stoje cipele)..
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 10:49
AAAAAAAAAAA! Sad sam tek vidla policu! LUUUUDA je!

Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 17:26
Šefi ti si vidjela to je u onoj rupi između stakla i ormarića za cipele, baš je sada iskorištena.
 
Danas dan kao stvoren za biti u dvorištu, pa sam tako gotovo cijeli dan bila vani, to je hrana za dušu i tijelo.
 
Počela sam sa hrpom odrezanih grana, koje sam stavila na stru zavjesu za tuš i sutra ću odnijeti u smeće.
 
 
Uz ovu ogradu prema susjedima, to je nekako zapadna strana mog dvorišta koja ima dosta sunca posijala kosmos i cinije.
 
 
U ovom lani okruglom, a ove godine duguljastom vrtiću su dalie, a desni sa strane je Shashin encijan, a lijevo Andrein...... ona će morati reći što je ovo
 
 
Ovo je vrtić sličan onome od lani u kojem su mi bile cvjetajuće begonije i lepi dečki, što se za vrtić bez sunca pokazalo super. No kako sam odrezala neka stabla i potkresala grane, tu će ipak doći sunce u nekom djelu dana, pa sam tu posijala opet lepe dečke i bijeli i roza sljez, to ionako ove godine neće cvjetati, pa ću vidjeti što još ovdje staviti. Na vrhu zida vidite dasku, koja će biti viseća, naslonjena na salonit i lancima pričvršćena za lijevo i desno stablo, a na njoj će biti tegle s cvijećem oko kojih će se plesti bršljan.
 
 
Pikirala sam sve lupinuse koji su izašli i pustila ih malo na suncu, kasnije idu natrag unutra.
 
 
Aronije u podrumu čekaju da se posade u vikendici u Skradniku
 
 
Jučer su bili pupoljci,a danas....
 
 
 
Valjda će se tako naglo otvoriti i  ljubičasti šafrani.
 
 
a vjerujem da će uskoro cvjetati i ovi plavi zumbuli.
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 17:33
A, krenulo je. Tko će te sada zaustaviti. Vjerujem da sva treperiš ...Wink
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 17:41
Blago tebi, počelo ti je proljećesmile89
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 18:20
Jupi!smile83
Dan je stvoren za biti vani, ali kod mene je takvo blato (kaljuže u zemlji) da ne mogu niš, mogu samo gledati i brojati žrtve. Tj. puno toga je stradalo od zime i prevelike vlage.
Blago tebi Triša- u tvom vrtu sve cvjeta! Bravo!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.