Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Rainovi vrtni prijatelji
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Rainovi vrtni prijatelji

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 39>
Korisnik
Poruka
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 22:50
[QUOTE=rain]



A ovak moja prijateljica vidi moj vrt




Lako je njoj, ima sta da vidi!
Najradije bih ti kopirala citavu stranicu, toliko je lepo, jedva izdvojih samo jednu, ali sam stranicu memorisala Wink!



Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 23:01
Originalno poslano od člana rain rain napisao:

kiša,kiša,kiša...


smile39Svakako pozdravi prijateljicu, jer nam je pojasnila neke stvari!LOL Fotke sam si skinula za vlastitu arhivu, a ovu poslijednju ću staviti kao wallpaper for desktop! Sam' nek netko proba pipnuti, oštro pogledati ili maknuti!!!!
Pfffff...., a ti kažeš da ti kombiniranje biljaka nije jača strana!? Kaj fuliraš! Rain, pa ovo ti je svjetska kombinacija!


Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2010 u 08:53
smile141 prekrasno !!!!
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2010 u 08:54
Ma,to je slučajnost,ja i dalje ne znam kombinirati biljke,možda bum naučila za jedno 10 god
Mimar,ovakav kompliment od tebe...prijateljica bu mi se uobrazila!hvala u njeno ime!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2010 u 09:09
Dali ti znala ili ne znala konbinireti biljke ja samo mogu reći da je vrt prekrasansmile55
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2010 u 11:32
što reći osim predivno tvome vrtu kao da godi ova silna kiša, ovako nešto nema niti u Engleskoj smile120
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2010 u 16:19
To uobrazavanje Wink cuvamo za tebe, jer sa ovakvim vrtom i ovom raznolikoscu biljaka u njemu, imas puno pravo na to. I u fotkama nimalo ne zaostajes, naprotiv!
Bila sam i ranije, nisam sigurna da sam se oglasila, ovog puta zelim da ti kazem da mi je tvoj vrt neverovatno lep. Cudno, prepuno biljaka a sve skladno, uklopljeno i prirodno. Mislim, da imas i previse dara za kombinovanje Clap
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2010 u 17:52
ja sam danas prvi puta prošetao tvojim vrtom i što reći? ovo je sjajno!
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2010 u 23:44
E,pa sad mi je neugodno zbog ovak lijepih pohvala.Ja samo jako volim svoje biljke-to je sve.
Medo,dobrodošao!
Velika hvala i pusa svima!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2010 u 23:46
...a ja uletila brže jer sam mislila da su stigle nove fotkice smile91...nisu još...ali budu, jel da, jel da?
...ostavljam pozdravček za ekipicu (dvonožnu i četveronožnu) smile78
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 09:34
Fotić mi je otišel na more,bum probala šarmirati frendicu,možda nasjedne na palačinke!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 23:42
Ja se odavde ne mičem jer kaj god gledam (a uglavnom ne znam kaj gledam Embarrassed), ja ostajem ... ne znam šta da ti kažem rain... Ovo je sve ...
p r e d i v n o smile93, idem se zakopati negdje... jel može kod tebe ???!!!
Uf... Heart
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 00:20
Jedino ak buš,kad se već hoćeš zakopati,usmjerila krtice nekam drugam,one se isto zakapaju,pa iskapaju...hmmmm,ak se buš zakopala,morala buš se i iskopati...bem ti,kakav bi to bil krtičnjak!A,ne,ne,ne!
Imaš komarca na nosu!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 00:27
Rain... ak se ja zakopam to ti je ko da imaš duhan u vrtu, krtice će sigurno skrenuti kod susjeda smile90!
Kak znaš za komarca???? smile78
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 00:29
Vidim ti ga na avataru.Za mene je to komarac.A ne nekakav vilin-konjic.Točka.
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
makk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 00:35
Svaki put pomislim da nemam više ništa novo vidjeti i svaki put me iznenadiš. Nisam iz poreske uprave, nego sam samo znatiželjna. Kolika je bašta, pa uspiješ udomiti ovolike biljke?
     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 00:39
Joooj,Makk,kaj ne spavaš?Veliki je vrt,i cijeli brijeg,mogu saditi dok sam živa.Samo,treba sve to i održavati.Stalno govorim,još samo ovo,još samo ono...kad me do kraja stisne kralježnica,onda bum valjda prestala.pozdrav tebi!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
makk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 00:50
Ne spavam, nisam dugo pregledala vrtove, pa sad ne mogu da se odvojim. Jednostavno zaboravim na vrijeme. Vrt ti je divan i budi sretna da je ogroman. Ja vječito selim biljke, jer nemam puno mjesta. Da sam na njihovom mjestu, kaznila bi me necvjetanjem. Lijep pozdrav
     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 02:33
Rain prekrasan ti je i razigran vrt, sve je lijepo složeno po bojama i visinama...Uvijek mi je žao da nemam veliki vrt da mogu slagati biljke  po skupinama odnosno da imam puno biljaka jedne vrste i tako redom...U mojem vrtu mogu slagati male skupine biljaka jer začas popunim prostor, a volim imati veliki broj vrsta kao i tismile78
sutra je novi dan
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 00:29
Nagovorila sam opet moju prijateljicu da se primi slikavanja
































































klematisi






















































































hrana







Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,235 sekundi.