Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj novi dom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj novi dom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 151>
Korisnik
Poruka
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2010 u 08:59
Ovdje će mi uskoro dobro doći gosti (oni na dvije noge) jer zbilja neznam što ću s ovoliko krušaka!? Rolling%20Eyes


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2010 u 09:01
Bila sam sigurna da je ovo penjačica, zato je i završila uz ogradu, ali sad mi se čini da jedna od biljčica počela stvarati grmić Shocked Može li mi netko reći koja je ovo biljka i hoće li se ipak penjati?




Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2010 u 09:03
Lantanina glicinija krasno napreduje, već je zamišljam kako će se uspeti na balkon  LOL

Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2010 u 09:04
Springy tvoji su se karanfilići udobno smjestili LOL


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2010 u 09:06
Drugi ulaz u moje dvorište ima luk iznad vrata, mislim da će se jednom po tom luku plesti nešto drugo, ali još ovo ljeto ostavit ću lozu na njemu Cool


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2010 u 10:27
Ponovno se divim toj ogromnoj hosti
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2010 u 21:49
Draga Misty, baš mi je drago da ti je paket stigao sa biljkama u ovako dobrom stanju, baš sam se bojala kak će to proći jer nisam nikad prije tako nešto poštom slala. Inače, one druge dvije biljčice su ti klinčić i bidens ili dvozub  (ono sa žutim cvjetićem). Možeš ga vidjeti kod mene na slikama posađen između onih plavih petunija. A onaj klinčić sam posijala prije jedno mjesec i pol, sjeme je kupljeno u Njemačkoj pa nisam baš sigurna koja vrsta i boja će ispasti - nek to bude iznenađenje! I super si smjestila karanfilčić, vidim da je sretan Wink! E, a ona biljka što si mislila da je penjačica - meni izgleda kao vinca, ona ti se baš i ne penje, možda malo, više puže i dosta se širi. Bar je tak kod mene. smile78
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2010 u 22:16
Mene stalno oduševljavaju ove tvoje žardinjere, ali nikako da ih slikaš izbliza Wink, hosta je naj...
život je more
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 07:22
Misty nije me bilo dva dana u vrtovima, a kad ovdje svašta novo! krasne su ti biljke, a pozivnicu na kavu i kolače, rado prihvaćam uz povratni poziv u moj vrt na isto. onaj luk već vidim u nekoj gliciniji ili klematisu, jedva čekam!
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 09:25
Otok sve tri su za divljenje, ja još pamtim mirise u dvorištu. Kad smo doselili (sredina 7-og) počela sam zalijevati te grmove (do tada su se patili bez vode!), procvali su nakon dva dana! Tada su me hoste oborile s nogu! LOL

sprigy i ja mislim da im se sviđa novi smještaj, dvozub je već pustio novi pupoljak Wink

Lantana stidim se priznati da je još pet takvih za sada prazno Confused. A još nam je agentica preko koje smo pronašli kuću rekla da ih je bivši vlasnik radio sam pa su i unikati. Preteške su za slanje, ali tebi bih rado koju poslala da se može..

Medo baš se veselim tom kraju ljeta, a tvoja draga i ti možete kod mene provesti i vikend i upoznati malo ljepota iz ovog kraja LOL
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 09:31
Uz sve vaše prelijepe i raskošne ruže ja se ipak moram pohvaliti da se moja "spavalica" odlučila malo protegnuti i (valjda nehotice?) pokazati da će biti crvena šatirana s bijelim Smile! Omaknuo joj se još jedan pupić! Znam koliko je sve to skromno, ali je to moja prva ruža i ja joj se veselim kao da je raskošni luk! LOL


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 09:32
A s par novih listića protegnuo se i kameleon Smile


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 09:34
Kako li su one dospjele toliko daleko od matične biljke? Rolling%20Eyes


Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 10:39
ah, hrpica na travi poznato mi je..i to je neizbježno
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 11:11



    misty-da ne vidim baš dobro na ovoj slici ali da
    
    nije to možda eonimus?
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 16:36
Draga misty-da,kod mene krtice naprave haos,i nikako ih ne mogu otjerati.Hosta ti je predivna.Sto se tice vinke ona ti se brzo siri,a najvise joj odgovara polusjenka.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 19:18
Upravo sam i ja htjela napisati  da slikaš biljčicu iz bližeg jer je i meni slično eonymusu.Ali je teško reći eu... ima malo zaokrugljeno lišće a vinca malo više šiljato!
WinkPravim se važna jer imam i jedno i drugo .Vinca od  Šmrckice a eu....od Hoye i dva od Otok, pa eto .... inače sam totalna neznalica.
Eonymus su grmovi a vinca, pa valjda puže, ja sam ju kao takvu posadila.
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 19:44
Slasne voćke i tvoje cviće i tvoja ruža su tako dražesniClapKod tebe kameleon nema crvene boje po rubovima,jeli to neka druga vrsta?Nadam se da nisam izvalila neku glupost,ali sam ga vidila u vrtovima i sa malo crvene boje i jako me se dojmio i nadam se da če biti stanovnik moga vrtaLOLLOLLOL
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 21:35
Gdje ti je posađen kameleon? Ako je u hladovini onda nije toliko šaren kao kad je na suncu.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 23:26
Misty pored ovoliko stručnjaka brzo ćeš naučiti puno toga, ja nisam za neke biljke ni čula dok nisam došla na forum. Wink
život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 151>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.