Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt by Maris
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt by Maris

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 102>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 00:58
danas sam posadila i Asiminu(indijansku bananu)






Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 01:00
i to bi bilo sve za večeras


Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 06:48
Vidim ja imaš zelene ruke, divno ti izgleda začinski kutak, a o povrću da i ne govorim, zeleno i zdravo. smile57
belica,zagreb
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 07:41
Milina je šetati tvojim vrtomClap
Svega imaš što ti srce poželi,lijepo vrijedniceClapsmile120
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 11:49
Krasan ti je vrt,to ti svaki put kažem.Vidim da si posadila asiminu.Ne znam da li znaš da moraš imati najmanje dvije posađene ako nisu samooplodne.Ja sam svoje posadila prije dvije godine i dosta su narasle i istina je da ih ni jedna bolest ne napada.Jedva čekam plodove.
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 13:13
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Krasan ti je vrt,to ti svaki put kažem.Vidim da si posadila asiminu.Ne znam da li znaš da moraš imati najmanje dvije posađene ako nisu samooplodne.Ja sam svoje posadila prije dvije godine i dosta su narasle i istina je da ih ni jedna bolest ne napada.Jedva čekam plodove. [IMG]smileys/smiley20.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley20.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley20.gif" align="middle" />


Da si mi barem prije rekla,upravo sam se vratila s flore,pitala bi čovjeka od kojeg sam kupila Asiminu.Nisam znala da trebaju dvije,a i ništa mi nisu rekli,nadam se da je ova moja samooplodna.Danas sam si kupila jedan bršljan kameleon,bosiljak-cimet ,pelin-coca-cola i malu levisiu.Stavim slikice predvečer.
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 13:15
Belica i Belina,hvala vam na posjeti .
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 21:51
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Krasan ti je vrt,to ti svaki put kažem.Vidim da si posadila asiminu.Ne znam da li znaš da moraš imati najmanje dvije posađene ako nisu samooplodne.Ja sam svoje posadila prije dvije godine i dosta su narasle i istina je da ih ni jedna bolest ne napada.Jedva čekam plodove. [IMG]smileys/smiley20.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley20.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley20.gif" align="middle" />


U međuvremenu sam saznala da je moja Asimina samooplodna,tim bolje,neću morati kupovati još jednu.
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 22:07
Bravo draga..sve ti je predivno,od kaktusica,do povrca.Berba ti izgleda slasno    
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 22:11
Ovdje nema čega nema! Svakakavih lijepih biljkica!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 22:18
Originalno poslano od člana Tea Tea napisao:

Bravo draga..sve ti je predivno,od kaktusica,do povrca.Berba ti izgleda slasno [IMG]smileys/smiley32.gif" align="middle" />   [IMG]smileys/emot134.gif" align="middle" />


Hvala Tea ,graškić je posebno slastan.
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 22:22
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Ovdje nema čega nema! [IMG]smileys/emot0.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/emot0.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/emot0.gif" align="middle" /> Svakakavih lijepih biljkica! [IMG]smileys/emot114.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/emot114.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/emot127.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/emot143.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/emot143.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/emot139.gif" align="middle" />


Ima draga,od svega po malo .
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 22:43
Samo uzivajte u plodovima zemlje Nema ljepseg nego kad covjek uziva u plodovima svoga vrta Samo neka ti je plodno.
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 22:45
Originalno poslano od člana Tea Tea napisao:

Samo uzivajte u plodovima zemlje [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" /> Nema ljepseg nego kad covjek uziva u plodovima svoga vrta [IMG]smileys/smiley20.gif" align="middle" /> Samo neka ti je plodno.


Rijeći ti se pozlatile ,bit će koji paradajzek i za tebe.
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 23:05
Bit ce mi gust probati paradajzek iz tvog vrta
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 23:33
Originalno poslano od člana Tea Tea napisao:

Bit ce mi gust probati paradajzek iz tvog vrta [IMG]smileys/emot77.gif" align="middle" />


Onda odaberem najljepši .
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 23:48
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2012 u 21:21




Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2012 u 21:23














Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2012 u 21:25
Hortenzije ti već cvatu,moje su još u pupoljcima.
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 102>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.