Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - maslacak7-nudi-trazi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


maslacak7-nudi-trazi

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 10>
Korisnik
Poruka
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2009 u 08:25
Originalno poslano od člana maslacak7 maslacak7 napisao:

joj super...slucajno sam vidjela jedan...jel to onaj kad ides kroz tribunj za vodice...ja ti inace skoro nista neznam tu...tom ulicom sam slucajno prosla...
fino izgleda da sam ti odgovorila negdje drugdje..ali da imam br.mobića od vlasnice Mira i Suprug Tome..fini ljudi...sad su sigurno kasnije u plasteniku kad sunce padne a inače iza 16h..ja ti isto volim sadit iz sjemenke ali nešto zaista volim vidjet omaLOL..uostalom di vi svi vidite sjemenke od lantane kod mene su one kupinice jel to to?  ja svoje skidam ionako su mi lantane još majušne pa u stvari niti neznam kako izgleda kupinica ak se osuši....Big%20smile 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2009 u 19:02
super onda cu uzeti od tebe broj kad dodjem...a citala sam kazu da su sjemenke ono crno...prvo su zelene bobice a poslije pocrne...a u pravu si i slazem se s tobom ,al sad trenutno nemogu nikud po nabavku...
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 10:34
maslačak molim te zapiši me negdje za koju reznice pepeljuge, ali nemoj ju sad slati zbog vrućine...na jesen je bolje Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 12:37
kontesaa zapisanaTongue
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 12:44
evo mog popisa sta za sada imam; 
-turski klincic(roze boje)
-cinije obicne(mix boje)
-plavi zvoncic
-uresnica(roza,bijela- mix)
-bijeli sljezpodijelila
-zabice(mix)podijeljeno vec
-gazanija (mix)
-sarene margarete
-nocna frajla
-albizia(6kom sjemenki)podijeljeno
-cassia corimbosa(3 sjemenke)podijeljeno
-vrazja kanda(6kom sjemenki)podijeljeno
-neven
-cleome
-kadifice niske (sarene,klasicna boja)
kadifice niske (zuta boja)...jos zrije sjeme
-lukovice zute narcise
-suncokret niskipodijeljeno
  za sada je to od sjemenki sta imam ostalo jos skupljam kao i reznice ili sadnice ...to cu naknadno jos nadopisati...  sve cvijece mozete pogledati u mom vrtu
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 12:49
a ovo je za sada popis sta zelim;
-dragoljub
-tulipan (barem koja lukovica nemam nista )
-africki ljiljan
-kalifornijski mak
-turski karanfil crveni,bijeli
-phlox
-dianthus allwoodi"Alpinus"
-pakujac poslala SilveK
-tritoma
-erica
-eceveria
-krumpirko(ako ima tko gdje kupit saljem novce)Tongue
-magnolija
-reznice ruza bilo kakvih
-plamenac mirisljavi..
-ukrasni badem
-borovnica
-rodondedron
-buhac
-suha ruza i slicno cvijece za suhe buketice
-tritoma
-adenium....bilo kakav mali smile143
-kamenjarke,kaktusici....uvijek dobro dosli...

evo to je pocetnicki popis pa ako netko ima ili zeli od mene sta rado saljem
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 12:51
svima koji cekaju moje paketice ispricavam se nisam stigla poslati sve je spremno i nisam vas zaboravila...uskoro cu sve poslati...oprostite...Embarrassed
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 13:52
phlox onaj niski puzavi hoćeš? taj imam Smile 
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 14:36
ma sve primamWink...sve sta ko ima viska kod mene je dobro doslo....
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 17:44
albiziu bi ja ali jel to uspijeva iz sjemena?? i oće na kontinentu preživjeti zimu i hladnoću???
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 20:54
Maslačkice, ima li suncokreta za mene?
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 00:04
kamilica zapisano....
nata07 zapisano...iskreno neznam...ja sam kupila sjeme i zena mi je rekla da moze al nisam iskreno trazila bas po netu....
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 09:40

ja bi ak moze plavi zvončić,bijeli sljez,zebice,margarete i suncokret

a ja ti imam crveni i bijeli turski karanfil

cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 11:54

Javljam se za kandžu, margarete i corymbosu. Jesam zakasnila? Imam za sad sjemenje pakujaca, stolisnika i kokotića.

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 12:20
Maslačak,imam ja sjeme i pakujca i kokotića i kalifornijskog maka no to sam ti već poslal!??
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 12:34
Ja bi barem 2 sjemenke vražje kandže, bijeli slijez, plavi zvončić i što su zabice?
 
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 19:29
je sasha poslala si mi,thanks....smile58
rosa2,Horti,SilveK posaljite pp...zapisano,sve imam...
zabice neznam naziv... sad sam saznala...zijevalice je tocan naziv...
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 19:33
zao mi je sto nekih sjemenki nemam vise,ako nabavim stavit cu na popis...do sada svi zapisani dobit ce svoje....ostali oprostite..
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 21:26
ok zapisala sam phlox..popelcam ga ovaj vikend i šaljem kad malo popusti vrućina..ok? Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 21:58
mozeWink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 10>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.