Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moj kutak za opustanje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moj kutak za opustanje

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 35>
Korisnik
Poruka
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2008 u 14:06
Originalno poslano od člana Branka Branka napisao:

ja se javljam , samo  samgledala , i divila se , pa kažem ja . kaj sam ja prema vama koji imate ovako divne vrtove , jedanom si mi rekla koliko se sjećam , da je izbor za naj ....(VRT ) ja mislim da bi tvoj osvojio prvo mjesto , po uređenju i obliku , . pa interijeru , smislu , kakvoći , ...neznam ima li još nešto što nisam rekla ,
ja kao i drugi cvijećoljupci nekoliko puta gledam iste  slike i divim se . tebi i tvojoj ljubavi . bravo mimar
 
Branka koja su to razmisljanja, svaki vrt, terasa, balkon ili obican prozor vrijede onoliko koliko se TRUDA i LJUBAVI ulozi, na stranu da se ne zbrajaju kruske i jabuke tj necemo se usporedivati sa vrtom B.GATESa, as tamo kamo financije nisu vazne VRT PUNO PUNO MANJE VRIJEDI.
Nemoj pozabiti da se vrijednost vrta mjeri nadasve kolicinom ODRICANJA koji se ulozilo, kada po kisi ili snijegu spremamo biljkice u toplo, zadovoljstvo koje ti daje kada se ujutro probudis i seces po njemu kao i druzenja i prijateljstva te razmjena sjemena i biljcica.....vidis da je to je puno kompleksnije
Nasi vrtovi su kao nasa djeca..... to me podsjeca kad je moja "jedinomamino" bila mala i tvrdila da je ona "najljepsa tulita", a ja bin dodala MAMINA. 
 
 
p.s. sa postom  nisam htjela umanjiti vrijednost i ljepotu pomenutog vrta sto je jako lijepo i  sama Mimar napisala
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2008 u 14:45
Predivno,predivno,predivno!
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2008 u 15:01
 Potpisujem sve sto je Rijeka napisala!
 Ma, zna Branka sve to, a zna i da svi bolujemo za onim sto je drugacije i da svi ovde, ulazemo iz ljubavi sav svoj trud ,najpre zbog sopstvenog zadovoljstva,( ne kazem da pohvale ne prijaju,naprotiv!) i zna da bih joj rado "ukrala" ne deo, vec citav vodeni vrt, no upravo zato i razmenjujemo fotkice (kad god se umorim od sopstvenog, ja dotrcim u neki od vasih vrtova i tu se udobno baskarim, uz kafu naravno Wink, do mile volje bez obaveze da stalno nesto cupkam i sredjujem, i onako su svima toliko savrseni da nikako,nista ne bih promenila).
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2008 u 15:20
ma sve ja to znam , ali uvijek mislim da mogu bolje , ali kad mene baš i nema uvijek doma kad je najljepše , pa mislim na sve druge koje vidim kak su mi ljepi , a moje jezerce , pa ja ga jako  volim ali  niej to još onako kako bi ja htjela da bude . . zato volim reći da je nešto lijepo , ako mi se sviđa , i ja kao i drugi vidim gdje  griješim . na jesen će se to sve renovirati , i bit će malkice ljepše nego sad . .
ipak hvala vam na pohvali , ja sam sebi previše samokritična , pa mislim da  nije do bro ali ak vi tak mislite , evo ja sam jako zadovoljna . na zadnjim slikicama su neke biljkice nove koje sam kupila , a nisam ih posadila , več samo stavila onak da vidim gdje bi mogle stajati .
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2008 u 15:55
Ma još bolje,svako toliko možeš promijeniti ambijent.Makneš biljkicu i dobiješ drugi ugođjaj.Ludilo!
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2008 u 16:46
Mimar, svaki vrt je poseban, tako i tvoj!
U njemu ima predivnog cvijeća u kojeg je uloženo puno truda i ljubavi. Zato si tu da nam ga pokažeš, a mi da uživamo u njegovoj ljepoti.
Vidim da imaš osjećaj za detalje jer si sve tako lijepo uklopila! Ima puno toga,a ne djeluje pretrpano. To je već prava umjetnost!Clap
Na vrh
Sensa View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sensa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2008 u 21:35
O Rijeka 53 koliko je nemerljivo to zadovoljstvo kad neko seta vrtom, ili sedne u svoju foteljicu na terasi, kao ja i gleda te cvetove, biljke, gleda svoju radost i tugu i ulozen rad i trud. E to je ono sto mi svi definitivno imamo na ovom forumu! Naravno najvise uzivamo u svome ali je meni puno drago da vidim i druge kako su srecni i ispunjeni tom pozitivom. Videti i osetiti tudju radost,ucestvovati u tome je isto veliki dar koji imamo. Kada nam cvece propada mi zajedno brinemo, zasto, kako i dajemo snagu za dalje.Druzenje i prijateljstva je nesto sto ne moze da nas mimoidje jer nas nase cvece spaja i oplemenjuje.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2008 u 22:24
Tako bi se rado zavukla  među ruže, milovala njihove svilene latice i kupala se u njihovom mirisu, a onda odšetala među drugo cvijeća i šaptala mu kako sam bila među ružama i doživjela nešto veličanstveno. Trnici me prolaze gledajući ovu ljepotu, sva sam se naježila od ljepote - predivan osjećaj.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sensa View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sensa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2008 u 00:23
Trisa kada smo kod ruza evo ih. To je Mimar /ujutro rano/ nabrala za mene i donela, puna kesa ruza.Rekla je evo tebi i tvojoj porodici, ovo ti prenosim miris moje baste,posto znam da ih volis, makar na tren da uzivas u njima. Veruj mi Trisa kad god prodjem ja ih mirisem,jer prosto zovu da ih pogledas i pomirises, a pogotovo sto ih je brala u rano jutro, nosila po prevozu onoliki buket samo da bi svoju radost podelila sa drugima. Evo ja delim sa vama.
Na vrh
Sensa View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sensa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2008 u 00:26
Trisa kada smo kod ruza evo ih. To je Mimar /ujutro rano/ nabrala za mene i donela, puna kesa ruza.Rekla je evo tebi i tvojoj porodici, ovo ti prenosim miris moje baste,posto znam da ih volis, makar na tren da uzivas u njima. Veruj mi Trisa kad god prodjem ja ih mirisem,jer prosto zovu da ih pogledas i pomirises, a pogotovo sto ih je brala u rano jutro, nosila po prevozu onoliki buket samo da bi svoju radost podelila sa drugima. Evo ja delim sa vama.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2008 u 09:37
Sensa zlatna si, kraljevstvo za taj buket ruža,  predivan je, ajme da je barem moj.
Zadnji puta sam tako veliki buket ruža dobila na svoj 48. rođendan i to zamisli od bivšeg muža (s kojim sam uvijek u jako dobrim odnosima)
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2008 u 13:01

Sensa, hvala duso!Drago mi je da ti dam delic zadovoljstva, zato sto si u soliteru, a u tvojoj , iako prepunoj terasi divnih biljcica, ipak nema ni jedne ruze. 

Trisa ove cekaju na tebe, ako ikada, ikako uspem da te nagovorim da nam budes gost obecavam, dobices veci no sto je bio taj poslednji (ha,eto neke vajde i od bivseg Wink) i ostavicu te u ruzicnjaku barem sat, posle te vadim i "davim" s ostalim cvecem Smile !
 
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Sensa View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sensa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2008 u 14:14
Mimar, ostavila ja mesta da bar troje mogu da sednu i druze se uz kaficu, malo ali slatko.
Trisa i ostali ko zeli, porazmislite ozbiljno da dodjete u Bgd da setamo i caskamo,bas bi bilo lepo.
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2008 u 14:35
Evo mene zvrkaste sa još zvrkastijom idejom, datum je prigodan, stignemo se izorganizirati:
najbolje bi bilo da iz SOS sela Ladimirevci samo nastavimo putovanje i umjesto u Kuću cvijeća (nekad jako poznati pravac za Dan mladosti) odemo u vrt cvijeća.
Mimar, nemoj niti ponavljati dobrodošlicu, pa znaš da meni ne treba puno sad kad sam krenula u obilazak,
... tko zna,
ah, nitko ništa ne zna
krhko je znanje,
možda je tračak istine ušao u me
a možda su samo sanje                     (tako nekako piše Dobriša Cesarić)
možda će nam se još desiti susret
i samo ja znam koliko ga želim...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2008 u 17:11
Naravno da bih voljela jednog dana ići ponovo u Beograd, kako kaže Franjica  i ja sam nekad posjećivala Kuću cvijeća, a sad imamo tvoje cvijeće za obilazak. Tko zna?
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sensa View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sensa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2008 u 22:35
Obicicemo sta god zelite, ali baza nam je Mimarov vrt i moja terasa, samo se odlucite i dodjete poziv otvoren i za sve koji zele.
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2008 u 23:10
Tko nebi želio obići ova dva lijepa kutka???
Samo, tko zna i kako bi se istrgla natrag??? Cry
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2008 u 10:08
 Ma samo vi krenite ka nama, lako cemo za sve drugo!
 
Posto ste preziveli sve moje ruze (znam,znam,jedva Big%20smile) evo red dosao i na ostale cvecke koje su ovih dana u cvatu...Danas, akcenat na zvoncicima
 
 
 
.
 
.
 
.
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2008 u 13:50
Mimar, ovo je fantazija, , pa zaista si majstorica.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2008 u 14:03


Ovdje ima svačega i sve je predivno!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 35>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.