Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Maredelmare-galerija radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Maredelmare-galerija radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 27>
Korisnik
Poruka
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 22:25
ajme obozavan anđelesmile89,divno,divnosmile211,more prekrasnih radovasmile141
(mare pitala si odakle sam,iz stobrecaWink)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 22:45
Hvala svima na dobrodošlici i pohvalama. Ipak, mislim, a i sigurna sam da ima još puno toga za doradit-učenjem i iskustvom. Nekim radovima sam zadovoljna manje (ili baš i nisam), nekima 100% zadovoljna.Ali, mnoge sam morala slikat na brzinu, ili uveče pa su mi ispali nekako bezveze, a u prirodi su mi lipši, pa ih zato više i nemam da ih u miru uslikam.Nisam zadovoljna oniim drvetom s kamenčićima...to bi nazvala:"proba,proba...1,2,3...":) Evo npr. ova mi se kutija jako sviđa kako mi je ispala, a slike baš nisu dobre pa na njima izgleda ko da sam je "zamrljala" sprijeda, a ova kockasta trakica plavo-bijela, na slici je više crno bijela..a uživo mi je tako lipa i uredna smile101
Evo je: 
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 22:49
E, da! I moji favoriti su inače kutije, iako su mi i oni anđeli na drvenim jabukama dragi. A sad vas idem u neku temu pilat za taj hladni porculan-nemam blage veze o tome, a volila bih znatsmile62
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 08:39
smile141
 more moje plavo more
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 08:43
kutijica ti je tako lijepa, prava morska! Prekrasno!s
ANĐELKA
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 09:18
Prekrasna kutija,obožavam morske motive!
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 09:39
dobro nam došla još jedna Maresmile219
toliko si lijepih radova napravila da za sada ne bih ništa izdvajala i veselim se tvojim novim radovimasmile78
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 23:40
...ajme Maredelmare, oči mi poispadaše od ovolike produkcije i to kakveeeee.... budući  da sam andjelo-obožavatelj, naravno da si mi oni u svim verzijama najljepši, ali i sve ostalo je prekrasno, naročito su mi dobre tvoje obrade kutija za vino....jako, jako lijepo Bravo!Bravo!Bravo!
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2010 u 08:08
Jako puno jako lijepih radova... mene je osim kutijica odusevila tvoja "proba, proba... 1,2,3"... bas mi se nekako uvukla u oko... super Tongue
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 12:39
Ajde Mare stavljaj šta čekaš! Imaš ti još što staviti!Kaća mi je skrenulka pozornost na temu-okupljanje forumaša-nima Splita do Splita. U subotu u 10 na rivi (pročitaj ili me zovi)organizira se splitska kavica.Ma moramo ići!A sad vadi te radove na vidjelo!
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 13:28
kutijica je fantasticna...super je iskombinirano sve...bravoWink
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 21:58
mare super kutijicasmile141..di nabavljas kutijice,nije valjda da ih ima tu kod nasWink
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2010 u 01:39
Uzimala sam u "Eurotrade"-a na Mejašima-ove kao ova morska, ali ih više nema-nadam se da će ih ponovno naručivat, samo mi nisu znali reći kada.A baš su mi drage jer budu dvi u jednoj (manja i veća)-to meni draga Slave preporučila-cmok joj! Neke sam u "Euroshopa", ali oni su pravi pljačkaši što se tiče cijena-zna nešto bit povoljno, ali češće je skupo, pa u "Nirsa"-isto su bile skupe, ali su bar bile velike. Mrzim ove po kineskim dućanima jer su sve iste veličine-one male koje vjerojatno i sama znaš. Ove što sam uzimala u gornjim dućanima su isto kineske, ali su veće.U Eurotradea su me uvjeravali da oni ne uzimaju kinesku robu-a smijaaaa..a na deklaracijama piše Kina. Ma nije naglasak na kineskom, nego sam ti tila reć da po dućanima u gradu s kineskom robom imaš (99%) samo jednu veličinu kutija. A možeš povirit u Euroshopa-juče sam našla jednu povoljnu i kupila je i jedno vjedro, ne znam ni ja šta ću s njime, al nešto će mi valjda sinut. U Emmezete baš i nisam gledala...ili jesam davno, pa nisam našla-nemam blage veze više. Ja nekako najviše letim na te kutije...šta ti ja znam...a sve planiram kao neke slike...pa nikako...
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2010 u 23:58
Ajde Mare,šta te briga jesu li kineske,korejske ili španjolske!Uzmi brusni papir,četku i deterđent i ribaj pa na posao,nemoj se sad izvlačiti! Napravi to kutija šta imaš,još ću ja tebi njih naći! I stavljaj te svoje radove ovamo!Svima ću reči da imaš 60 kvadrata svog radnog prostora punog radova!
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 16:36
ajme 60m2 punog radova??? samo nam pomalo stavljaj radove da se ne predozramo.............a gdje nabavljaš one kutijice s mrežicom,super su mi
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 00:08
Uspavala se Mare,je je ima ona 60 m2 punih radova, ma nećemo se predozirati, visok je naš nivo tolerancije,samo neka  ona stavlja... Našla sam Mare novu rupu s kutijama,vratila sam se danas iz šopinga, jedva mi se glava vidjela iznad kesa a onda sam stavila kese pored vrata i prvo povirila dali mi je sin doma da se jadnik ne šokira..Koliko plaćaš da ti otkrijem gdje je dućan-nek mi tvoj pas vrati onu salvetu!
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2010 u 23:13
Neće da je ispljune, nevolja od pasa!!smile193 A imala sam je, brat-bratu....bar 15 godina. Je uspavala sam se malo, sve me strah započet, jer kad ja počnem ...startam ujutro, kad se probudim...a završim opet ujutro..oko 2-3 sata...zaboravim jest (to i nije loše, imam zaliha), zaboravim na sve druge obaveze (to već nije dobro),isključim se totalno iz svega ostalog,........ma neumjerena sam ti skroz! 
Na vrh
tatjana_s View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 17:17
koja eksplozija predivnih radova!!!!! i opet se pitam žene kak to sve stignete?! kapa dolje svima
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 19:31
Ti si ženo hiperproduktivna.....spavaš li ti.....ali po izabranim motivima čini mi se da si jedna romantična duša...obožavam anđele a kutijice ti stvarno leže
Na vrh
danci-ka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 18 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 199
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje danci-ka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2010 u 14:34
Super!smile141
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 27>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.