Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - s.stefic - radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


s.stefic - radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2012 u 17:05
A gdje kupiš te tvoje visilice za zid s teglom?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2012 u 11:08
radi se punom parom,
sve je
Na vrh
kikins View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikins Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2012 u 13:08
odlicni radovi,svidja mi se crep sa saksijom a i tasnice..koristis lepak za tekstil za tasne? koji lak?
postoje ljudi koji ti iscupaju srce i postoje oni koji ga vrate na mesto!
Na vrh
s.stefic View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 03 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 91
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje s.stefic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2012 u 16:22
Poleđina je iz gipsa (modlica), malo ju doradim, dobro osušim i - dem deri. Onda uzmem terplitku i običnu teglicu (muški to obično poklanjaju za Valentinovo), ja prepilim napola. U svježi gips ubacim prepolovljenu teglicu i - čekam rezultat. Piljenje terolitkom je inače dosta bolno jer radim sama, pa teglicu uglavim među noge. E, a ako mi terolitka ode nadesno ili nalijevo -  malo šivanja ne hitnoj jer meni normalno.......Nije lako u svakom slučaju, ali meni je štos...................Ne radim to svaki dan jer ruka mora biti totalno miran, a dan totalno sunčan, jer inače ne vidim.
Na vrh
s.stefic View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 03 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 91
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje s.stefic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2012 u 16:23
ma,  hvala Vam. Jedino prašinu s radova mrzim skidati. Radovi se množe istim tempom kao i prašina......
Na vrh
s.stefic View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 03 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 91
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje s.stefic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2012 u 16:27
Uvijek koristim istu varijantu. Najjeftiniju. Drvofix (50% drvofixa, 50% vodse), sušenje, pa pegla. Nakon toga ljepilo za tekstil. Onda polusušenje, pa perilica. Onda peglanje pod mokrom krpom i - to je to. Malo traje ali je jednostavno i jeftino. Vrećice perem na 30% u perilici i - nema frke. 
Na vrh
s.stefic View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 03 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 91
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje s.stefic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2012 u 16:35
SmileVećina Vas me pita kako radim vrećice i kako doći do teglica..... Nemam pojima... Jednostavno to izmislim i probam napraviti.
Vrećice sam pokušavala na više načina, ali mi nije baš sve upalilo. Njih 20 komada plaćala sam po 230 kuna, a od njih su mi neko vrijeme opstale samo dvije... Zguba..... No, probala sam i drugim načinom, pa upropastila još desetak vrećica i - onda je krenulo. Štoos..... Ništa više.
Što se tiče teglica - opisala sam u jednom postu. Nema puno pameti, ali treba puno sreće sa terolitkom. Osobno se ne bojim krvi i ozljeda, pa svako malo nešto profulam. Ovo je uspjelo. Sad - kad bih sutra trebala ponoviti isto to, stavila bi zdrastvenu u zube i čekala da vidim rezultat. Nikad ne znam. Ako se bojite ozljeda - ne pokušavajte. Keramičke posude je teško prelomiti točno po sredini, ako nije čvrsto uglavljena. Ja ju uglavim između nogu... Pa, kad terolitka ode krivo - zovi Hitnu. I, to je to....... p.s ne očekujem da me netko razumijeOuch
Na vrh
kikins View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikins Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2012 u 19:51
hvala na pojasnjenju..i samo pazljivo!!!!
ili jos bolje -uhapsi neko musko nek ti to napravi!
postoje ljudi koji ti iscupaju srce i postoje oni koji ga vrate na mesto!
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2012 u 21:31
Ti si stvarno jedna hrabra i vrijedna žena. Svala čast. Tose zove strast. Ja ću kapitulirati unaprijed pred takvim poluteglicama.
Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2012 u 22:36
Prekrasno.....ali poluteglice su super....meni je suprug prepolovio sa pilom za beton i nema ozljeda,,,bar kod mene...jos je nisam uspjela uraditi,ali tvoje su mi bas slatke..svaka cast....smile99
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
s.stefic View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 03 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 91
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje s.stefic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2012 u 11:38
Na vrh
s.stefic View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 03 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 91
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje s.stefic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2012 u 11:45
Na vrh
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2012 u 18:18
Super teglice, čim ulovim vrimena i muža da je dobre volje kradem ideju
Lamp
Na vrh
s.stefic View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 03 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 91
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje s.stefic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2012 u 09:56
Ma, stavite mužu lanac oko vrata i dok ne prepili teglice - nema mrdanja. A, ideje pokradite. Ja sam kupila neki časopis prije desetak godina u Londonu i - isto sam ukrala ideju. Malo sam ju doradila i - ispalo dobro. Kao što si kaže - za koga je  - dobro je....... Pubertetlija...........Nema pojma o životu.Wink
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2012 u 16:10
 Clap   Clap   Clap

imam pitanjca vezana uz vrećice (platnene torbe):

koje ljepilo si koristila:
za tekstil ili onaj hot gloss za peglanje ili nešto treće?

salvetu si zapeglavala na vrećicu ili ?

jesi li nakon ljepljenja još jednom naknadno preko svega
prelazila ljepilom?

nisam nikada to radila, a sviđa mi se
pa otuda toliko pitanja... Embarrassed


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
s.stefic View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 03 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 91
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje s.stefic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2012 u 09:12
Ovako. prvo sam vrećice oprala na 30 stupnjeva i dobro ih ispeglala da dobim ravno platno. Onda sam koristila hot gloss ljepilo i salvetu dobro zalijepila i zapeglala preko onog bijelog papira za kolače. Tada sam ponovno prošla sa ljepilom i - čekala da se sve dobro osuši. Tada sam izrađivala ornamente ili ukrašavala vrpcom. Radim po 20 komada odjednom i ostavim preko noći. drugo jutro ide ukrašavanje i ebentualno još jedno zapeglavanje. Valjda sam ti odgovorila na pitanja. Ako treba još pojašnjenja - tu sam.
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2012 u 12:01
hvala ti... Smile  Heart

sve jasno... Wink
još samo moram jednom prilikom isprobati...



učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2012 u 13:13
Platnene vrečice su mi jako lijepe,a poluteglice su super ideja.smile141
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2012 u 13:38
Jako dobre ideje imaš, a platnene vrećice su zaista krasne.
Na vrh
s.stefic View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 03 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 91
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje s.stefic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2012 u 12:13
CryHvala Vam svima, ali meni kao samohranoj majci - ništa koristi.
Ja tražim dobavljača. Fućkajte se ako ste u mirovini ili imate primanja.... Ja nemam.... Sve ovo je neka vrsta promičbe da bi se netko javio tko treba te radove u svojoj ili "tuđoj" galeriji.  Neću odustati, ali ne vidim neku svrhu odavanja sistema rada. Meni do sada nitko nije ništa otkrio. Sve isprobavam sama. neću Vas razočarati, ali ovo je - ništ koristi - financijski.
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.