Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naše vikendice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naše vikendice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132>
Korisnik
Poruka
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2010 u 21:30

Triša mogla bi ih izdubiti i sipati juhu u nijh i poklopiti s gornjim djelom (kapicom ) kao u prestižnim gurmanskim časopisima smile96i poslužiti  TM smile156samo nemoj reči da sam ja to rekla još ču dobiti po smile232

Pozdrav Triša smile72
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2010 u 15:55
Anči da je to bilo prije nekih dvadesetak godina, pa da sam bivšem još dodala malo ricinusa....... možda bi se spasila - haj - vrlo rado primam tako mudre savjete.smile71
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2010 u 17:03
Triška, povrće ti je stvarno lijepo, zdravo i buno, svaka čast vrtlarice Clap
ove godine je umjesto ricinusa, sljez narastao visok? Wink ali jako je lijep Smile

Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2010 u 17:43
Evo i mene u posjeti tvom imanju!Bome, lijepo povrće si uzgojila!Cjelokupan dojam je očaravajući!I cvjeće i povrće i voćke..Sve je divno..Smile
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2010 u 19:24
Zaista je pravi užitak vidjeti tako lijepo povrće, uzgojeno bez kemikalija, dozrelo na suncu... cvijeće u lijepom, prirodnom vrtu... ovlaš razmještene stare alatke... pa još i jezerce!
Krasno mjesto za opuštanje i uživanje u prirodi.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2010 u 21:19

Hvala svima, ljubim vas, upravo sam se vratila u Rijeku i zatekla neke biljke malo uvenule - idem "ubit" djecusmile51smile96

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2010 u 21:33


cekamo slikice
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2010 u 09:21

Gio, spasila sam biljke, pa sam ih poštedila ovaj put.

 
Vikend proveden u Skradniku bio je kao i obično uspješan.
Najprije mm dovršio "biciklanu" i odmah posložio unutra sve moguće bicikle, svih veličina, boja, čak i moja trokolica je tu.
 
Prvi dan je zabetonirano, prostorija je mala 2 x 3m, no ipak se oko  nje izgubio skoro cjeli dan.
 
 
Drugi dan čim se malo "stislo" bicikle konačno imaju svoje mjesto
 
 
Još je bilo i nešto voća za pobrat, ovo smo odmah pojeli, ali nešto je bilo i za donest doma
 
 
MM me stalno zeza da sam "individualni poljoprivrednik", zato što zna da sam jako ponosna na svoj vrt.
Blitvu beremo, beremo, jedemo, jedemo, djelimo, djelimo i uvijek je ima
 
 
Ista je situacija i se tikvicama - zaista ih ima u izobilju - već nam izlaze "na nos"
 
 
Ima nešto poriluka, kelja, kupusa, pa cjeli tjedan u Rijeci jedemo povrće
i voće iz vlastitog uzgoja
 
 
I na kraju najvažnije splela ja "reštu" kapule, bez problema - imam ih 6 kom po 12 velikih kapule - vidite kako su lijepe !
 
 
Cvijeće nisam ovaj puta slikala, no samo ću se pohvaliti:
 
Procvjetao mi helenijum - hvala Horti.
 
 
Ima još nešto - dokaz da su penzići ponekad kao djeca bila je i predstava oko jezerca, kada smo svim crvenim ribicama nadjenuli imena, jer je svaka različita:
Pa sada imamo ljubimce: crvenka, bjelka, šarka, vrtirepka, buljooka i  šesta (zove se šesta)- ako može u "zvjezdanim stazama" "sedma od devet", zašto ne i šesta od šest.
Malo smo šašavi - ne zamjerite.
 
Nije svih šest, ali zaista su preslatke - jurišaju na hranu:
 
 
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2010 u 09:31
Ti si Triša baš pravi poljoprivrednik.
smile55
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2010 u 09:32
Svratila sam opet malo da vidim pletenice od kapuleWinkLOL
Ma da čovjek ne povjeruje da vas dvoje gradskih ljudi uspjevate tako  famozno održati ovo imanje. Uredno, ima svega, ne znam bi li vam čovjek zavidio na kućici i onom uz nju ili vrtu ili povrtnjaku....
A plodovi predivni. Jedno velikosmile141
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2010 u 20:47
Hvala Otok, baka, ma do god budemo mogli, vjerujem da ćemo to raditi, naravno dok nam je to zadovoljstvo.
Onog trenutka kad mi postane teško jednostavno ćemo tamo dolaziti, sjesti u stolice za ljuljanje (valjda će nas djeca moći odvesti i napuniti nam frižider) i ništa nećemo raditi.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2010 u 20:58
Za sve Clap
život je more
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2010 u 21:28
Jako lijepa priča "aktivnih penzića"! Thumbs%20UpSamo neka van podura!Thumbs%20Up
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2010 u 21:32

Ako ti kažem samo kratko: Bravo, znaj da si me opet ostavila bez teksta! Koji dvojac!

Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2010 u 16:17
Hajde da Te ovaj put iznenadim na vašem terenu. Jako mi je žao da prilikom našeg iznenadnog i neočekivanog, ali razveseljavajućeg, susreta  i upoznavanja nije bilo više vremena za poprićati  sa Tobom i Tvojim mužem o vašim postignućima na vašim lijepim destinacijama.
Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2010 u 17:23
Lantana, Bergenija, Hoya, kako je lijepo kad mi dođete, a kad jednom opet bude fešta u Skradniku, sve ćete to vidjeti uživo.
 
Inox kod mene su u Skradniku uvijek "dani otvorenih vrata", moramo se samo dogovoriti i vjerujem da ćemo varaždinsko upoznavanje nastaviti kod nas, a jednom i kod vas - ne moram reći da bi me to neobično razveselilo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2010 u 17:28
smile227
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2010 u 17:49
Hej, pa ne mogu više ovako, trčim iz vrta u Rijeci u Skradnik da nešto ne propustim. Imaj milosti, nisam ja mlada kao tiLOLLOL.......
Ti i Tm pravi timClapClapClapClapClapClapClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2010 u 18:50
halooooooooooooooo ponesi mi smokve kad budeš dolazilaaaaaaaaa kod mene ih baš nemaaaaaaa -jedva čekamsmile143-molim teeeeeeeeeeeeeeeee
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2010 u 19:38

vrlo rado ako ih bude niho, jer kad na njih padne kiša nisu više za ništa, osim za pekmez.

Mali kaktus dođi opet.

Lora draga, vidjeti ćeš to sve uživo, samo čekaj.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.