Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Izzy: Moj kreativni laboratorij
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Izzy: Moj kreativni laboratorij

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132 58>
Korisnik
Poruka
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 09:57
Ova kutija je prekrasna,mladenka će sigurno biti jako,jako oduševljena(da sam bar ja ta mladenka)smile81!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 10:15
Išla sam ju još jednom škicnuti.... Izzy sva je tako dobra...do posljednjeg detalja. Na sve si mislilila...još jednom sve pohvale.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 10:23
Joj cure, vaše pohvale mi jako puno znače jer se oko ovakvih stvari stvarno puno živciram prilikom izrade, samokritična sam do bola i onda se čudim otkud mi s ovoliko godina hrpa sijedih! Sljedeći put kad budem radila ovako nešto, tražit ću da mi se najprije nabavi boja za kosu i boca neke žeste! smile135
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 15:56
vratila nam se izzy! nemoj da te opet tako dugo čekamo. baš su mi falili tvoji radovi. i što da ti još kažem za mladenkin poklon kad su forumašice već sve rekle? mogu samo ponovit sve ono što su napisale. smile79
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 22:23
što reći na ovu kutijicu osim...ajme, ajme, ajme...neznam ni sama koji detalj izdvojiti kao poseban...prvo sam pomislila da je to vrh kutijice, pa sam onda gledala dalje, pa me zadivila reljefna salveta, pa svaki detaljčić na koji si mislila...nemam riječi osim smile211
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 08:10
 
Nije me bilo četiri-pet dana, kad ono navala radova. Sve ste bile tako vrijedne da jednostano ne znam šta bi prije pošteno pogledala i  kome bi prvo napisala poruku, ali kad sam ugledala ovu kutiju........Vaaaaaauuuuuu......... ostala sam bez teksta. Stvarno nemam riječi za sve pohvale koje bi htjela napiisati! smile120
ANĐELKA
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 15:03
Sa olakšanjem sam čula sa se mladenki jako svidjela kutijica, tako da sad mogu spavati u miru! smile49 Al' puca me inspiracija stoga nema spavanja! smile60
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 23:01
kako joj se nebi svidjela kad je predivna! smile71
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
aaramida View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aaramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 23:11
radovi su na suncu.  hvalasmile79
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 23:14
Tvoji radovi zaslužuju da budu viđeni i zaista nema na čemu! smile60
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 00:08
a ja se ponadala da nas je izzy inenadila jos nekom novom kutijicom....smrc...smrc...
drago mi je da se mladenki svida poklon, mislim, kome se to ne bi svidjelo???
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 08:18
Da i meni se jako sviđa.....ne želim biti mladenka.........ali želim takvu kutijicu.
Bravo za Izzy
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 12:06
Izzy, osnovat ću fun club obožavatelja tvojih radova!!!!!!!!!!!!!!!! smile126
Kad me neme neko vrijeme onda ne pregledavam radove po redu, nego prvo one čiji me najviše zanimaju, a pa tako sam te našla iako si već pobjegla na drugu stranicu.
Odlična je kutijica, ma šta se tu ima za kazat više, sve su ti rekli!!!!. 
u mojim nastojanjima da napravim neki sat po uzoru na tebe, uspjela sam u mjesec dana doći do faze da sam neki bezvezni kupljeni sat   rastavila i sad moram čekat da mi se upale klikeri koji motiv da stavimsmile201, a u međuvremenu gledam tvoje i divim se.  
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 19:07
Nakon pauze (opravdanje i ispričnica u mojoj drugoj galeriji) jedan manji ukras za zid mojoj prijateljici, shabby loverici... Zbog nje počinjem sanjati u shabbyju! smile48Ovo su mala platna (8 x 6 cm) koje kad sam vidjela, znala sam koja im je sudbina! Zakašnjeli rođendanski poklon...









A sad moram nadoknaditi zaostalu domaću zadaću - toliko sam vidjela novih radova na forumu, moram ići komentirati te ljepote! smile79
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 19:37
ovo je predivno...sigurno je prijateljica bila odusevljena poklonom...totalno drugacije...i sto mi se svida - funkcionalno...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 19:44
Sutra će ga dobiti, mislim da će joj se svidjeti jer su to njene boje... Meni se osobno najviše svidio natpis - morat ću ga uvećati i staviti na ulazna vrata stana! smile184
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 19:51
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Sutra će ga dobiti, mislim da će joj se svidjeti jer su to njene boje... Meni se osobno najviše svidio natpis - morat ću ga uvećati i staviti na ulazna vrata stana! smile184
 
smile197 slažem se za natpis, a ideja mi je odlična
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 19:56
draga ovo je cista fantazija,iako ne ljubim morske motive,ovo si vrhunski izvela,i jako,jako mi se sviđasmile55smile120
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 19:59
Ti sa mora i ne ljubiš morske motive?!?! smile42Hmmmm, netko je polupao lončiće! Hihi... Ma šalim se malo! Ja također ratujem s morskim motivima na "papiru", ali zato imam cijeli stan pun teglica školjki i kamenčića... Više volim "opipljive" morske stvari! I hvala... smile198
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 20:18
izzy, tebe nema pa nema, a kad se vratiš, čovjek nemože skinuti oči i pogled sa tvojih radova...gdje ti je kraj...prvo ona kutijica kao vjenčani dar, a sada ovo...dakle, neopisivo prekrasno
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.