Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mamin grunt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mamin grunt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132 38>
Korisnik
Poruka
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2009 u 17:03
na vrtu kiša godi korabicama
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2009 u 17:03
paprika je baš nikakvaCry
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2009 u 17:05
paradajzi budu propali ako uskoro ne grane sunce
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2009 u 17:05
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2009 u 17:06
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2009 u 17:06
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2009 u 17:06
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2009 u 17:20
Haj draga, kada si napisala ( mislim u brbljaonici) da si napravila kamenjar i stavila slikice, mene odmah znoj oblio smile46jer znajuči tebe kako brzo tipkaš, mislila sam da ču do sutra ujutro pregledavati. OK, šala mala, ali kamenjar je super i baš onako napravljen kako sam si ga ja zamislila kod sebe. Ali - ima jedan ali, da ja to tako napravim moja Rea bi preko kamenjara zbrisala kao Tonijeva Mona preko plota. Znači niš od moga kamenjara Cry. Tikvice su prave Clap. Rajčice koktelke su baš one mini mini ili malo veće?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2009 u 17:25
hvala katySmile -ovaj j enapravljen na ovaj način a svaki od preostala 3 (manja) će biti izveden na drugoj osnovi- nadam se da ću ih ove godine sve uspijeti napraviti, malo me zeza priljev kamenja- svaki put od "stričeka Paje" utovarim u auto 2 kamenčuge i prevažamWinkLOLLOL, doduše imam nešto i oko kuće, ali to sve iskapam van, pa onda ravnam terenLOLLOLLOL bolje da ne vidiš umrla bi štagod od smijeha štagod od mukeLOL
 
ove na slici su mini mini, one malkoc veće, nikak da pocrveneConfused
 šta se ree tiće, posadi mačjo pasju metvicu na drugo mjesto da joj odvlaći pažnju i na dva tri strateška mjesta agavu ili nešto pikavoWink
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2009 u 18:09

Super mamaa, naradila si se, ali imala si i zašto. Lijep ti je kamenjar i mislim da te je dovoljno biljaka. Bilo bi ti pregusto dogodine.

A kad dođeš u Rijeku ja ti toplo preporučam ne kavice kod nas nego trk po svakom vrtu, onako u brišućem letu i samo prstom pokazuj: to, to ... pa ćeš imati biljaka za sve kamenjare u susjedstvu.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2009 u 18:10
Ha, ha pikavo veliš, mislim da je jež pravi pikavac i to onaj živi, ali ne za Reu Angry. Čula sam za mačju metvicu, ali ne za pasju....
Ja sam prije par godina imala koktelke mini mini i one malo veće ( recimo kao plod oraha), same su se zasijavale po vrtu, ali su mi nestale Cry. One sitne sam obožavala zobati, ko trešnje sam ih jela Wink.
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2009 u 18:23
pa ove su isto tako malene kao trešnjica...a ukusne su ...mljac.....budem pustila da dozore i spremala sjemeWink- daj me podsjeti samo molim te....kak me krenulo sve zaboravljamConfused
ma kakti tu mačju metvicu vole i peseki..ja osobno nisam isprobala, ali priča jedna susjeda da je njen peso bio lud za njom....isplati se probatiWinkSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2009 u 21:02
Ha, veliš planirate kod bešlića?! Možda, no ima vremena ...............do tada se tipkamo!
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2009 u 21:10
Originalno poslano od člana Mamaa Mamaa napisao:

obratite pozornost na pragove- bili su ukopani preko metar u dubinu, a teški su ko manji autoCryDead
 
ovako je izgledalo pred kraj:



 Ostavila si me bez riječi -------svaka ti čast mnogi bi ti mogli pozavidijeti nemam riječiTongue
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2009 u 22:56
Kamenjar ti je super!! Imam i ja nešto tih kamenjarskih biljaka i šire se brzinom svjetlosti da svaki put kad pljevim pola bacim, a zna ih se i na travi naći. Pa ako ćeš doći na onu obećanu kavu budemo "pljevile"!!!LOLLOL
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2009 u 23:34
A i ja te u Međimurje pozivam, ima i kod mene biljčica za dijeljenje! Inače - odličan posao!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2009 u 23:40
ovo nisam vidla..hoću probati pelcati pchlox? to raste ko šašavo,a  imam dvije boje Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2009 u 23:59
duda- hvalaSmile
 
niho- ubiše me pragoviDead- ja naivno mislila kak su nekih max 60 cm unutra....šta ćeš...plavušaWinkLOLLOL
 
lilly- moram se izorganizirati i z nagovoriti...sad mi je bed jer ne doprinosim u kuću (zanemari fuševe, to dečki odmah preraspodjeleLOLLOL)...ali definitivno budemSmile
 
 
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 00:01
anaida- hvala na pozivu....pa jednom se moram i u taj kraj zaletiti...ak ti je pruga blizu onda ima šansi da se realizira brzo, ak nije...gruntat trebaWinkSmile
 
 
konti- može molim te pelcajsmile58
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 00:36
Halo, daga! Tek sad vidjela kako su vrijedni moji maleni prijatelji i ostala ekipa! Clap

P.S. Nešto bu se našlo da TPS-ove razveseli od MPK!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132 38>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.