Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - maslacak7-moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


maslacak7-moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132 66>
Korisnik
Poruka
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2009 u 19:56
evo malo slikica i kod mene...nije vrt bas za pokazivanje pa da malo zakamufliram ovimeLOL
njezno roza

ljubicasta

roza

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2009 u 19:57
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2009 u 19:58
ovo neznam sta je al izgleda kao slak koji smo nekad kao klnci pucali u ustimaLOL...samo sta ovo raste kao mali grmic...

Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2009 u 19:58
moj bozicni kaktus sav u pupicima...valjda nece prije bozica procvasti...uvijek je gotov do bozica...

Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2009 u 19:59
moje tri boje vrtnih krizamtema..koje naravno sad cvatu a ne za svi sveteConfused

Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2009 u 20:00
ovako izgledaju moje ruze...

Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2009 u 20:02
ovako je sve pospremljeno...vidima da mi fali slika sa jednom velikom hrpom cvijeca al mozete zamisliti 10-ak velikih teglica na inproviziranoj polici...guzva...Wink uglavnom svaki dio prostora je iskoristen za cvijece...



Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2009 u 21:24

Maslačak, krasne su ti ljubice i pacifička krizantema. Ruže su baš super...nedaju se i krajem 11. mjeseca! Zato su one meni jedne od najdražih...skoro uvijek cvatu!

Ova bijela biljčica nalik slaku je jako interesantna...mada, kao ni ti neznam kako se zove. WinkSmile
 
 
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2009 u 23:16
Ma kako je ovo lijepo vidjeti u ovakvim danima -prekrasno je sve ali kaktus je kaktussmile78
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2009 u 13:21
Flavia,hvala na posjetismile78..a je ruze su super samo sad izgledaju kao da su stapovi...al bit ce one lijepe opet kad ih porezem pa ce sljedece godine biti jos ljepse...
a niho  slazem se kaktus je kaktussmile183...
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2009 u 14:09
Bravo Maslačak, ko prava Dalmatinka, puno pitara, na svakoj skalini barem dva. Prekrasan ti je božićni kaktus, ali kod nas nikad ne cvjeta baš za Božić, druga mu je klima. Clap
život je more
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2009 u 14:14
Puno lijepog,raznovrsnog cvijeća .
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2009 u 14:43
Bome gužva kod tebe Maslačak, zaista ima svega. Tak si lijepo sve posložila i pripremila za dolazak proljeća.
Pa zar ti ruže još cvatu?
Lijepi pozdravsmile149
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2009 u 17:17
Stvarno je zanimljiv onaj "slak". Kak to misliš da ste slak kao djeca pucali u ustima?
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2009 u 21:09
to i mene zanima Smile
Maslačak, cvijećke su za 5! blago tvojima kada mogu vani biti Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2009 u 22:00
Kako si rekla na početku: ...nije vrt bas za pokazivanje.
 
Kako da ne - sve si slikala iz daleka i sve je bujno. Ja sam fotić maksimalno zumirala da ispadne veliki pupoljak, a tebi cijeli buketi ruža.
Predivno za ovo doba godine!
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 00:32
krenimo redom......
Lantana... ja pokusavam biti dalmatinka pa se trudim sto vise pitara imati...LOL   a i mislila sam si da nece zbog klime...al nek cvjeta i meni je super...
šteficasmile78...hvala ti na posjeti...
Retriver Sara je ruze mi jos cvatu al nema lisca skoro uopce...nisam ih porezala pa nek ocvatu do kraja...smile113
silvek,kontesasmile72..nisu mi pitari vani cim je zahladilo ja trkom s njima pod skale u prostoriju koja nije sredena a i ujedno je moja radionica pa mi je cvijece pod budnim okom...
a neznam kako bi objasnila to za slak,uzeli cvijet od slaka stavili ga u usta ne skroz pa puknuli jako i on napravi zvuk,puk i puknesmile96...luda djeca,sta ces...smile39
hoya hvala tismile78..ma ja ti to mobom slikam sve tako nemam sta zumirati...a to je sve sta imam sad...necu slikat  vrt izdaleka presiromasno...al imam plan preuredit ga...jos da me ne muci vrijeme mozda i bi sad je ostalo sve na planovima za proljece...

ja sam vam malo zvrckava pa se nemojte zamjerat mojim porukama...mlado,ludo...smile188


Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 00:59
preljepe ljubičice, a i božični kaktus će stići na vrijeme Wink
ima tu još puno jako lijepih biljaka smile169
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 21:45
hvala bromelija...smile71
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 22:02
Tako smo i mi kad smo djeca puhali u slak.

Baš imaš puno cvijeća i puno teglica, samo neka prezime, a kad na proljeće sve počne rasti i cvjetati onda ćemo uživati   
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132 66>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.