Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Primavera galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Primavera galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132 44>
Korisnik
Poruka
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2010 u 13:24
Obe su mi krasne ali ova zadnja mi je uffff....smile120
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2010 u 22:30
...Maslačkice, Anđelka, Monna....hvala vam od sveg srca drage moje curice
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2010 u 22:30
Ajoj, pa nikada, ali NIKADA neću moći razaznati pravi tirkiz od tvog "lažnog" kad izgleda tako savršeno! Uopće nisi fer!!! Privjesak mi je divan i skroz u mom stilu, a to znači tirkiz i oblik lista = ne može bolje! smile71
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2010 u 12:45
U potpunosti potpisujem izzy i samo ću još dodati da sam oduševljena privjescima!!!Smile
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2010 u 14:28
Draga Primavera, našetala sam se tvojom temom i vidjela predivnih radova. Neka mi oproste sve cure s ovog dijela foruma, ali rijetko sam tu, a nekako uvijek zapnem kod tebe.
Od ogrlica, narukvica, ukrašenih jaja, vaza ... nekako mi je najviše zapeo za oko ovaj privjesak
ne zato što je najljepši (jer je sve lijepo) nego zato što već mjesecima pokušavam naći nešto slično kao ukras na staklenim vratima i danas sasvim slučajno konačno mogu reći: E, to je to!
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2010 u 17:47
predobri privjesci!tvoji uradci od pg me totalno oduševljavaju jer kao da im udahneš dušu.lažni tirkiz fantastičan,a drugi me oduševio najviše umetnutim kazaljkama i dr.dijelovima sata(sitno mi je ne vidim dobro što je..zubčanici??).orginalno i ludo!!!smile93smile141
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2010 u 21:22
skupni%20hug ...hvala vam puno drage moje Izzy, ljubiteljice lisnatih oblika Proljeće  Hoya  Prila ...prava ste potpora, uvijek uživam u vašim toplim riječima i trudit ću se kolikogod mi zdravlje dopusti da svojim radovima bar malčice doprinesem ljepoti ovog foruma
 
...Hoya draga počašćena sam što ti se baš moji radovi svidjaju
 
...draga i svestrana Prila, jesu to su ostaci nekog mog prastarog ručnog sata, imala sam zapravo jednu drugu ideju, ali nisam imala odgovarajućih starih satova koje bi mogla rastaviti, ali bit će još ovakvih eksperimenata
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2010 u 22:45
Uvijek oku lijepo.Čestitam
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2010 u 12:14
...hvala puno draga Brani smile78
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
orca View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2010 u 00:46
draga krasno...kao i uvijek...pogotovo vulkan:tirkuz...ci piace!!!
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 14:08
...od srca ti hvala draga Orca  Valentine%20heart%20cloud
 
 
...evo me opet s još dvije nove jednostavne privjesak-ogrlice... prvu sam započela kao prezentaciju rada s fimom na lanjskom Hand Made Festu u Puli i nikak da ju dovršim, a onda sam ju dohvatila, dodala ovu "zmiju" po sredini, napravila pasent kuglicu od fima, sve pobrusila, ispolirala i dobila ovaj pomalo "plemenski" izgled...
 
"Rain forest" privjesak-ogrlica...
 
 
 
...sljedeći je još jednostavniji, obična pločica crne polimerne gline (fima), utisnut gumeni pečat, pečeno, pobrušeno, ispolirano i na kraju samo patinirano s malo srebrne paste... ovaj mali kakti srebrni dodatak je obična posrebrena kapica za nakit, kak me šare ovog pečata podsjećaju na neke zrake, dodala sam ju kao neko izvorište tih zraka i čisto da razbijem cjelinu elf%20grin
 
"Silver rays" privjesak-ogrlica...
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 14:10
ogrlice su prekrasne,meni je ipak naj naj ova silver rays smile72
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 14:16
...najbrža moderatorice Kisses Kisses
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 14:19
smile58 prekrasne su i neobične!!!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 14:49
daklle draga što se mene tiče nadmašila si samu sebe.....još ne mogu zatvoriti usta.....ovo je nešto predivno........smile94
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 15:49
Ja stvarno ne znam naci rijeci za ovo... ok, priznajem - i inace imam problem s rjecima, nisam bas uvijek pretjerano razgovorljiva...ali zapravo je problem sto u slucaju ovih ogrlica imam problem i s mislima... malo su mi se pobrkale... i ne znam ni "sloziti" u sebi tu ljepotu... hm... vjerujem da ces, draga Pimavera, bar nesto od ovog mog brljanja skuziti... da, da... malo sam zbunjena...smile71
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 18:03
...hvala vam puno drage moje Monna, Mare N., Lluvia skupni%20hug  ...draga Mare N. tebi dvostruka hvala glomp ...Lluvia draga, don't warry, sve kužim
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 20:45
kažeš dvije jednostavne ogrlice smile101hmmm, meni ovo ne izgleda ni jednostavno, ni lagano, jedino znam da je prekrasno!
ANĐELKA
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 23:58

radovi su pre pre prekrasni! moram posebno izdvojit 2 privjeska koji mi se jaaaako sviđaju. imitacija tirkiza je savršena. uvik gledam iznova i nikad nikad ne bi rekla da je to imitacija. gledam ovaj zadnji privjesak... kao da si ga radila od pravog srebra i na kraju uronila u posebnu tekućinu da ga potamniš.

šaljem smile79
Na vrh
sandrazg View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sandrazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2010 u 09:15
prekrasne su ogrlice...svaka častThumbs%20Up
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132 44>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.