Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sarita - upoznavanje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Sarita - upoznavanje

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132 172>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 10:05
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 12:01
meni je ova kutija smile93totalni mrak ,super si iskombinirala i uklopila boje da li je na poklopcu salveta ili print
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 12:15
rose draga hvala sto pratis moj rad i podrzavas me ,puno mi to znaci
file,lijep komentar,zahvaljujem... na poklopcu je print i cim samga prvi put vidjela znala sam da cu sa njim nesto uradit.smile71
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 12:32
Ova kutija zadnja mi je najljepša koju sam nakon dugo vremena vidjela. Oduševljena sam. Ako je prodaješ molim te javi mi se na pp. Savršena je.
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 12:45
saara,hvala lijepa na komentarusmile159
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 12:46
tek sad ugledah da sam postala mladi grm huuuura,bravo ja.
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 12:48
smile227savrsena kutija, bravo smile169
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 13:11
Sara prekrasna kutija, lijep motiv i predivne boje! Thumbs%20Up
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 22:39
dobro Saro,stalno se divim tim tvojim radovima ali otkri tajnu sa koje to stranice izvlačiš te predivne printeve!tako dobro uskladiš motive,boje da svaki put ostanem bez teksta kad ugledam tvoj rad!
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 23:27
Biljana,Sašai Slavice hvala lijepa na pohvalama,sretna sam radi toga.Slavice draga,sve ove printeve sam nasla na nasem forumu..upustva za rad i savjeti-printevi za decoupage i ideje za decoupage.Ponekad setajuci po inernetu naletim na neku  lijepufotku,memoriram i upotrijebim za predmet gdje mislim da mi pase.
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 23:55
evo jos jedna moja kutija.
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 00:01
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 00:17
kutija sa motivom balerina! fantastična je,a boje tek.... rubovi kutije su predivno i mastovito ukraseni motivom ljubičica koji se savršeno stapaju sa bojom motiva. smile76
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 09:08
iz tvoje kućne radionice samo najljepše stvari izlaze!balerinica je slatka,prekrasna!
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 09:14
draga sarita dugo nisam vidjela nešto po mome ukusu, ova kutija je predivna, gdje si samo našla ovu sliku smile93
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 11:46
 Love%20You Love%20You ....mmmmmm, predivni i posebni radovi, savršen odabir motiva, naročito na kutijama, koje su toliko neobične, jedinstvene i teško mi je reći koja je bolja..... a ribica s bambusom mi je mraaaaak, izvanredno domišljata upotreba salvete koju i sama povremeno pogledam, okrenem očima i spremim Wink
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
vania View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 16:49
Prekrasno, ove balerine samo šta ne polete.. Prekrasno.. smile141
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 17:06
Prekrasne su ti ove kutije, jednostavno: PREKRASNE!!!!
I ona s neobičnim stablom iova zadnja s plesačicama!
Ova zadnja slika...nju sam i ja od nekud skinula i stalno mi stoji na čekanju za negdje upotrijebit, al nisam baš imala ideja.
Ti, svakako, jesi.
Imam još nekih slika koje su mi posebno drage..ono što si napisala za printeve...ja tek kad sam to pročitala otkrila tu temu.....ufff, sramote!
Sad mi je palo na pamet, da stavim tamo neke slike, čim uhvatim vremena...možda ti se koja svidi, pa napraviš s njom nešto ovako.
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 19:40
svima velika hvala na posjeti...divne stesmile159smile159mare dm. obavezno stavi slike,svaka je dobro dosla.
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 19:46
odlične su ti ove okrugle kutije.......dobar izbor motiva i super dorađena vanjska strana kutije.......to volim,kad je sve zaokružena cjelina.....smile71
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132 172>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.