Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - gerberi1 - decoupage galerija radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


gerberi1 - decoupage galerija radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132 41>
Korisnik
Poruka
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2012 u 09:29
i jos jedna,ova je uradjena na platnu.......
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2012 u 09:33
ovo je poklon za moju necakinju.....opet me uhvatilo slikanje sarah kay......
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2012 u 18:39
Sve vas lijepo pozdravljam.Evo malo radova koje sam uspjela uraditi izmedju bolesti....jedan tanjur za kolace....
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2012 u 18:42
ja ju zovem ljepotica...jedna stara kutija iz suprugove radione za alat...oblozena je iznutra svilom...
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2012 u 18:44
malo slika izvana...
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2012 u 18:47
nevidi se dobro boja...zelenkasta je sa smedjim tonovima..detalji su radjeni sa pastom kucne radinosti....
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2012 u 20:48
Majstorski uradak
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2012 u 21:15
Prekrasno,slažem se sa tanjom-majstorskismile71
Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2012 u 06:37
hvala drage tete salvete....smile78
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2012 u 07:37
Prekrasno.....jako mi se svidja sve!!! Otkrij nam tajnu kakva je to pasta.iz kucne izrade, super izgleda:)))
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2012 u 11:46
Jako lijepoSmile
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2012 u 15:55
hvala...evo jani recepta koji ja pravim....sadabikarbona i drvofix(50/50),u to dodamo malu zlicicu(onu za kavu)boje...sve izmjesati i gustocu reguliras sa sodombikarbonom....moze se dodati i strugotine od drveta,krupna piljevina..a jedna gospodja mi je rekla da ona doda i kuruzno brasno(tzv.palenta)....smile96soryyyy i sad me smijeh napadne   jos nisam pokusala sa brasnom u recepr ali planiram....ako zelim da imam vise boja,napravim bijelu smjesu i podijelim je u par komada i u to dodajem boje koje zelim...nadam se da sam ti pomogla...smile79
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2012 u 22:38
da ne ponavljam sto su predhodnice rekle ...jednostavno BRAVO
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2012 u 07:58
Hvala na iscrpnom receptu draga
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2012 u 08:32
hvala drage moje....jani nema na cemu,samo reci sta te interesuje...Smile
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2012 u 09:49
dobar naziv zbilja je ljepotica ni istalo ništa ne zaostaje
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2012 u 10:29
Gerberi, nadam se da više nisi bolesna....  Radovi su me oduševili, romantično, prava si majstorica! smile79
Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2012 u 10:30
hvala crvena dalija...smile78
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2012 u 10:33
hvala ti okic.bolest miruje...smile221i hvala za komentar,mislim da smo sve majstorice na svoj nacin...cure moje skidam kapu vasim radovima...smile112
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2012 u 08:56
Prekrasna kutija i najbolje želje za što brži oporavak.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132 41>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.