Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Otpadni Bio Enzim - Novi život za vaše biljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Otpadni Bio Enzim - Novi život za vaše biljke

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132 51>
Korisnik
Poruka
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 22:56
 Zdenka, nažalost ne može se "požuriti", proces fermentacije mora odraditi svoje..Unhappy


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
zdenka 39 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2014
Lokacija: šibenik
Status: Offline
Bodovi: 11
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zdenka 39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 22:59
a čekat ču onda smile220
Na vrh
zdenka 39 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2014
Lokacija: šibenik
Status: Offline
Bodovi: 11
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zdenka 39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 23:01
Da li ste vi koji ste probali enzim se uvjerili u njegove moći?

Na vrh
petit View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2013
Lokacija: s
Status: Offline
Bodovi: 349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje petit Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 23:08
Dobila sam odgovor vezano uz sivu "plijesan" po površini, iako enzim jako dobro miriši. Sad mogu mirne duše prestati miješati i gurati tu stvar među ostatke  "otpada". Sad čekam  9.5. a onda pretačem, procjeđujem... i  jedva čekam da počne sam čistitiWink
 
Zdenka39  dobrodošla i puno se družila s nama!
Na vrh
zdenka 39 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2014
Lokacija: šibenik
Status: Offline
Bodovi: 11
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zdenka 39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 23:10
hvala, to mi je plan smile222
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 23:42
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Dobro došla zdenka39 smile75

Može se požuriti, kako da ne i ja sam požurila. Sad te zanima kako? E pa kupila sam od Monstere pa nisam morala nestrpljivo čekatismile96




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 23:45
Originalno poslano od člana zdenka 39 zdenka 39 napisao:

Da li ste vi koji ste probali enzim se uvjerili u njegove moći?


  Kako misliš probali ? Pitam zato jer ima enzim namjenjen i za piće...(čišćenje organizma od teških metala i otrova).Smile


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
zdenka 39 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2014
Lokacija: šibenik
Status: Offline
Bodovi: 11
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zdenka 39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2014 u 00:28
nisam znala da se i pije mislila sam na biljke smile64
Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2014 u 07:25
U jednoj boci se jako pjeni i kad sam otvorila, osjetila sam da je boca pod pritiskom pa sam odlučila držati malo odvrnuti čep. Kod jednog enzima koji će biti gotov za otprilike mjesec dana voće je na vrhu posude, kad bi trebalo sjesti dolje?
Na vrh
agava1504 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Siječanj 2013
Lokacija: Moslavina
Status: Offline
Bodovi: 204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje agava1504 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2014 u 08:40

..i mene muči isto pitanje kao i mcorku..i moj bi za mjesec dana trebao biti gotov, a voće se još drži na površini..miris mu je ok..da li mu je možda prehladno na nekih 15-18 C?

Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2014 u 08:57
Originalno poslano od člana zdenka 39 zdenka 39 napisao:

nisam znala da se i pije mislila sam na biljke smile64

  Da Zdenka, osim što ima verzija za biljke, također ima i za ljude, samo tada proces traje malo duže...Smile






Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2014 u 09:01
 
Mačorka, Agava, curice drage, otpad ne mora nužno potonuti na dno, ova moja tura koja je sad završena, uopće nije ništa potonulo, ali je ipak gotovo, tako da stvarno ne znam koji je razlog takvog ponašanja kod enzima...Dok mi je kod nekih bilo da kad se sve iscrpi, lijepo potone na dno, kod drugih je bilo sasvim drukčije i opet su uspješno "odradili" posao. Do sad sam ih valjda već imala pet tura, od koje su već dvije potrošene, jedna se trenutno troši, a dvije još čekaju završetak procesa...Smile


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2014 u 10:01
I na moja sva tri je ta bjeličasta gljiva, ne smeta, ima fin miris. I isto mi povrće nije na dnu, iako prva tura ima još jedan mjesec do završetka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2014 u 10:03
 Bugi ! smile186smile84


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2014 u 10:06
Mons, ...Clap Tako mi je drago da si otvorila ovu temu! Heart Sva sam nabrijana na eko, već me i MM prekorava. Kao ono, što sve ne pojedemo i nismo pojeli u ove sve godine....
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2014 u 10:27
   Cilj mi i je probuditi i trgnuti ljude na nešto zdravije...smile78smile84 Dosta nam je svima kojekakvog raznog unošenja smeća i otrova u oragnizam...


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2014 u 13:22
..pozdrafćek monsili i ostali bioenzimaši..kad bi barem veći dio populacije prihvatio ovo..bilo bi nam bolje..i našoj djeci..valjda će ovo jaće zaživjeti i dati pravi zamah..evo da vam stavim još neke od mogućnosti upotrebe ove divne tekućine..prevod sam vam kopirala jer mi se ne piše ..malo je iskrivljen al vi će te shvatiti o ćem se radi...

Tekst s google prevoditelja je izbrisan, jer potpuno identičan tekst postoji i u prvom postu ove teme, klik na link


Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2014 u 14:53
 Draga moja i dobra dušica Wiz, nemam što dodati na ovo, samo da te potpisujem! smile79smile86smile86smile86


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
agava1504 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Siječanj 2013
Lokacija: Moslavina
Status: Offline
Bodovi: 204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje agava1504 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2014 u 08:33
monstera hvala na odgovoruSmile..jedva čekam da prođe još taj mjesec pa da počnem koristiti svoj enzimić...
Na vrh
medy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2011
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje medy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2014 u 09:31
šta vi mislite da li bi enzim pomogao da se otjeraju baje zlatice kada nasrnu na krumpir.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132 51>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.