Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Detalji iz mog vrta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Detalji iz mog vrta

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132 39>
Korisnik
Poruka
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2009 u 08:34
Dado petica za tvoje cviće, a čuvarica vrta je prekrasna   smile78
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2009 u 10:54
Originalno poslano od člana SilveK SilveK napisao:

Kod tebe je sve stvarno očigledno dobro njegovano    Hibi već sad zanimljivo izgleda...biti će crveni?



Crveni će sigurno biti, a sve ostalo je tajna, čak i za mene...navrati sutra, pa ću ti pokazati...vjerujem da će se do tada otvoriti cvijet. Možda je on isti kao i onaj drugi, ali su nekako cvjetovi manji...možda sam ga zaboravila pognojiti
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2009 u 11:05
Clap----Ponovo sam pregledala i sve pohvale
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2009 u 19:27
Ma baš je užitak prošetati tvojim vrtom. Toliko zgodnih ideja.
A cvijeće....Clap
Posebni pozdrav Pesici!WinkBig%20smile
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2009 u 19:40
Prekrasan vrt,di si uzela tačke,super su
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2009 u 20:47
Jako ti je lijep i uredan vrt.Vidi se da uživaš njegujuči ga
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2009 u 21:00
sve je lijepo i cvijece i haski
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2009 u 21:50
Originalno poslano od člana piramida piramida napisao:

Prekrasan vrt,di si uzela tačke,super su


Tačke smo napravili MM i ja...već su pomalo odslužile svoje, slijedeće godine moramo napraviti nove.


Originalno poslano od člana rosa2 rosa2 napisao:

sve je lijepo i cvijece i haski



Drago mi je da ti se sviđa moj haski, koji je usput rečeno, aljaški malamut


Curke, hvala što posjećujete moj vrt!


Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2009 u 23:20
Čekam sa tobom hibija....., smile79 tebi i Reici....
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 09:10
Tu se ja uvijek odmorim i ,ma koliko puta gledala,uvijek nešto novo zagledam.Hrpu ideja pokupim od tebe.Ovo od cigli,za yucu je fenomenalno a tako jednostavnosmile211
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 11:44
Dada morala sam pregledati par stranica prije da vidim što sam propustila.Vrt ti je prekrasan i uredan.Oleandar je prekrasan kao i hibi kojeg si konačno moram nabaviti jer vidim da ga svi imaju pa ću morati i ja.E da,za oko mi zapele tačke,moram ih pokazati svekru,neka ih pravi kako zna.Wink
čovjek uči dok je živ
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 15:12
svidaju mi se ideje,cvijece...ma sve..
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 15:43
Još jednom -predivno
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 15:46
Originalno poslano od člana SLAVONKA SLAVONKA napisao:

Dada morala sam pregledati par stranica prije da vidim što sam propustila.Vrt ti je prekrasan i uredan.Oleandar je prekrasan kao i hibi kojeg si konačno moram nabaviti jer vidim da ga svi imaju pa ću morati i ja.E da,za oko mi zapele tačke,moram ih pokazati svekru,neka ih pravi kako zna.



Na stranici - Sve i svašta o biljkama i cvijeću, pod temom URADI SAM, otvorila sam novu temu sa shemama za kolica i bunare za cvijeće, pa pogledaj, možda pomogne.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 15:49
Konačno!!! Procvjetao moj drugi hibi i uljepšao mi dan!











Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 15:52
Prelijep je!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 23:05
Joooj dupli,prekrasan jesmile89
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2009 u 21:07
Još samo da mi se javi nbjelovu ili netko tko zna više od mene o hibiscusima i da mi otkrije kako se zovu.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2009 u 21:10
smile120
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2009 u 21:29
smile227 koji hibi, veličanstven cvijet Clap, vrijedilo je čekati.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.