Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Povrtlarska brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Povrtlarska brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 302303304305306 381>
Korisnik
Poruka
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2013 u 22:14
   
        Ja znam da nisi mislila ništa loše i ne smeta mi brbljati o bilo čemu.......SmileEmbarrassedHeart  No ni svi prsti na ruci nisu isti,  pa tako ni ljudi ne mogu biti i nisu isti.....No dobro idemo dalje, ostavljamo ove crnjake iza nas....Znaš da mi je žao da je to bezbrižno djetinjstvo nekako brzo završilo.......CryCry I sad imam nekakav dojam da je svaka naredna godina sve ubrzanija.... dani i mjeseci kao da naprosto lete....OuchOuch


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2013 u 22:19
sad kad mons spominje suhe šljive sjetila sam se.
dok smo bili djeca i bili na praznicima kod ujaka u osijeku.nekakav ujnin rođak iz šumadije donio 20-tak vreća suhih šljiva prodati u osijek,a mi djeca se zavučemo među te vreće izbušimo rupu i jedi do mile volje.bile su bolje nego nekakvi bomboni.kako je to potrajalo nekoliko tjedana dosta smo mi toga probušili i pojeli.ne sječam se što se dogodilo kad su otkrili nestašluke
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2013 u 22:24
Joj, svi imamo taj problem. Stari ljudi su mi znali reći: čim si stariji, to vrijeme brže leti. I to je istina. Meni je dan prekratak. Nikada mi nije dosadno. Televiziju uopće ne gledam i ponekad ispadnem blesava jer se nešto dogodilo a ja poima nemam o tome. Laptop upalim i najviše sam ovdje, eventualno pogledam neki recept i to je to.
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2013 u 22:42
 Ajči, da stvarno, vidiš kako su to bila neka lijepa vremena.....a tek ti bezbrižni dječji nestašluci.....Uhhhh, kad se samo sjetim tih dana kada smo kovali opake planove, nije bilo igre kakvu već nismo igrali...a lijeni i vrući ljetni dani.....Djed jedne moje prijateljice , tek što je sakupio sijeno i složio u štagalj, a mi vrašćići već smo razmišljali kako bi bilo lijepo skakati sa visoke drvene grede u štaglju na svježe mirisno sijeno....I eto nas začas, stvorila se tu cijela jedna hrpica dječurlije i već se pentramo na tu gredu, pa hooooooooop, ravno u sjeno......Još zanimljivije je bilo skočiti u udubine ili rupe u sjenu koje su vjerojatno nastale tako što sijeno nije ravnomjerno složeno...Eeeee al kratko je potrajalo to veselje, cika i vriska....došao je prijateljičin djed i da vidiš hajke na nas....smile96smile96 Počeo bi vikati i urlati na nas.....Ma jeste vi normalni, pa koji vrag vam je samo prišapnuo da smijete skakati u sijeno....AngryAngryAngry   Luđaci jedni balavi! AngryAngry Znate li vi da ćete tako uništiti sijeno, sve ćete smrviti u trinu i koji će to onda vrag jesti?  Naravno nismo ga slušali i nastavili smo dalje.....No ubrzo bi stigao s bičem koji mu je ostao još dugo kao uspomena na konje koje je nekad imao.....Bome bilo je Brišiiiiiiiii !!!!!!!!!    kuda koji mili moji......smile96smile96 bilo nas je svugdje......  Bilo je to opako bježanje i strah pred bičem.....smile156smile156


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2013 u 22:44
Rosi i ja sam najviše ovdje....nekad čamim i do gluho doba u noći..MM kaže da sam se zarasla za stolac i ne mrdam ispred kompa.....LOLLOL  On siroče nikako doći na red za komp od mene.....smile42smile96


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2013 u 22:48
Veliki pozdrav monsteri i desert rose! Super ste likovi, vidi se odmah.
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2013 u 22:50
Monstera, ista situacija sa MM smile73
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2013 u 22:51
E generacijo, mi kao da smo odrasle u istome selu! Zvali smo to "gaziti sijeno", nije onda bilo baliranja... Kada se sjetim onog mirisa, a tek prašine u zraku... a krpelja? Koliko sam ih imala... i nitko se nije previše uzbuđivao oko vađenja... ali bilo je drugo vrijeme, te su krvopije bile zdrave, a ne kao danas, prenosnici svega i svačega... brrrConfused
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2013 u 22:53
Ako bude kakve sljivovice, vina, bilo sta, ja rado nazdravljam s vama! Laku noc, ujutru radim...
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2013 u 22:57
kacunak smile78i lijepo smile49!
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2013 u 23:00
 Eeeee da još jedna opaka dječja spačka.....vruće popodne, vrijeme ručka je već odavno prošlo.....odrasli su po navici poslije ručka legli odmarati negdje u debeloj hladovini svojih soba....A " vrašćićima " kao da ni to vruće, sprano ljetno popdne ništa nije smetalo.....Ovaj puta smo se našli kod mojih susjeda....ja i još nekoliko djevojčica igrale smo se s njihova dva dječaka, bili smo si svi jako dobri sve do završetka OŠ..bilo je to pravo prijateljstvo, kakva samo mogu biti prijateljstva iz djetinjstva....EmbarrassedHeart  No dobro da se vratim na "vrašćiće".... Pošto kod njih u dvorištu nije bilo nikoga, mi smo opet skovali plan.....A mlađi dečkić je i inače bio uvjek spreman napraviti bilo kakvu spačku, pa mu je to došlo kao ludom šamar....Što ćemo, kako ćemo......dosjetili smo se......Razjurili smo sve kokoši iz kokošinjca, bila je to strašna graja i vreva po cijelom dvorištu....Ha,ha,ha,ha......za umrijeti od smjeha! smile96smile96  Luda djeca i još luđe kokoši....  Začas smo se opet razbježali ko rakova djeca , jer uspjeli smo poremetiti odmor baki dvojice dječaka....Izjurila je ljutita potražila debelu šibu , pa udri nas naganjati i potjerati nas kućama.....LOLLOLLOL



Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2013 u 23:06
Originalno poslano od člana kacunak kacunak napisao:

Veliki pozdrav monsteri i desert rose! Super ste likovi, vidi se odmah.

   Draga ti imaš jedan veliki  od mene !


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2013 u 23:10
 
 Rosi šteta što nas dvije nismo odrasle zajedno, vjerujem da bi nam djetinjstvo bilo još veselije ! EmbarrassedHeart Imamo izgleda jako puno nekih sličnih situacija....SmileTongue




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2013 u 23:11
Monsice, ženo, koliko ti energije imaš?! Spavat ajde! Ja odoh! Laku noć! Ako nađeš kakvu macu za mene, bilo bi lijepo... smile47
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2013 u 23:13
Macu? Micu ? LOLLOL  Aaaaaa ne tako.....Mica, macu....evo idem ju potražiti.....   Mic, mic, miiiiiiiccccc....Dođi, mic !LOLLOLLOL
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2013 u 23:13
Ma ja vam moram nesto ispricat pa odo leci!
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2013 u 23:15
 
    

   Evo je Rosi !  Samo za tebe ! Embarrassedsmile78smile84  Nije li slatka?EmbarrassedHeart






Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2013 u 23:18
Ja sam babine maaale pilice okupala u lavabou! Mama je poludila, fenom ih morala susiti, Velim, da budu ciste ko male bebe smile188 A o kradji i lupanju jaja iz kokosinjca da ne govorim. Ja sam vam bila dijete, ne daj boze nikom. Sad stvarno odoh
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2013 u 23:18
Kaćunak pucaj dok sam još ovdje, inače ako ne zgibam uskoro, onda ću visjeti ovdje do jutra ko 
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2013 u 23:23
Kaćunak, zar već ideš ?  A ja ti taman htjela reći da dođeš k meni, imam neke šljive , a i nekih ludih travarica, voćnih likera, što god poželiš.......LOLLOL svašta nešto ti ja spremim pred zimu, ko hrčak......smile96smile96 


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 302303304305306 381>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,828 sekundi.