Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 303304305306307 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2011 u 22:11
Drago mi je da ti je dragoWink doći u moj dragi kraj...kome nebi bilo da te u njem čeka najljepši i najdraži biser!!!
Ovaj put se nisam grijala kod tebe, nego utopila...u prekrasnim bojama tvoje jeseni!


A juka...stara prefriganka se naginje za nekim jukanom...mora da raste negdje iza ugla¨!Heart
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2011 u 21:46
anemone i zvijezdani ..preslatko
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2011 u 15:41
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Evo već sam na ovoj prvoj slici, sjedim na terasi, uživam u pogledu, tamo u daljinini gledam kad će proć kakva barčica, čekam da stigne Lantana, nosi nam sok, ugodno čavrljamo, bliži se večer, uživam u zalasku sunca- zadnji red slika.... nemam pojma gdje sam, dali sam na otoku ili u mjestu uz more, totalno nebitno - PREDIVNO JE ......


Triša ovaj gore post je Korijenko napisala 3.11.2008. prije tri godine na 2. stranici moje teme, kad sam tek došla na ovaj forum i od tada mi je uvijek želja da dođete kod mene, ti i Korijenko bili ste među prvim i najdražim posjetiteljima moje teme, i zato vas željno očekujem smile79


Dobro zbori meni moja mali kakus:  Ne reci nikad!!!

Evo,i današnje riječi MireK: nije bitno kome je namjenjeno već kome je suđeno!!!  A nama je očito suđeno!!!

Jedva čekam petak!!!!  Kaj velite,jel bu petak došao prije ako neidem ni jednom  spavati!!Wink
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2011 u 20:02
A da juki pokloniš jedne ogromne rašlje na koje će se nasloniti?Moglo bi zanimljivo izgledati.Imam ja u svom malom gradskom vrtu jedne na koje stalno razbijam glavu.
Sad sam sa okom u tvom vrtu,a sa uhom na prognozi.Zima,šal,kapa rukavice.Imaš li ti tamo dovoljno jorgana za ekipu koja dolazi?Stalno sam u mislima s vama.A u stvarnosti?Jedino ako se dogodi čudo.A baš sam razmišljala kako bi mi to baš bio super rođendan.Nisam imala vremena pratiti sve pa mi reci dali ima ljudi koji dolaze u subotu...jer ako se desi čudo...
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2011 u 21:33
Lovro, dobro si rekla .... moj najdraži i najljepši biser, jedva čekam zimu da ga vidim.

Duda došla ti meni malo, baš mi je drago, dugo je bilo ovo ljeto Wink

Free ja mislim da ti je bolje spavati, brže prođe, a i tu nećeš puno spavati LOL

Kiki-ko za sada u subotu nitko ne dolazi, ako se odlučiš samo javi mjesta ima Wink Ideja o rašljama je dobra samo ona je preteška, neznam tko bi je podigao LOL

U vrtu je bura napravila dar mar, kao što na kontinentu ofuri mraz tako kod mene bura, posebno ono što je na udaru, ali bugenvili ne može ni bura ništa, otpuhala joj je pola cvjetova, a još uvijek je puna cvijeća.
Evo je na zalasku, danas je bilo prekrasno vrijeme






život je more
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2011 u 21:47

Ja tamo spavati neću, jer neidem tak daleko da tamo spavam!! Ako treba, spavam od sada  do petka ujutro!!!smile45

A juka?? Ako je  mi ne podignemo u subotu, onda neznam tko će!!!smile176

  smile94     Stazica moja pokraj moje žute, iako ni u snu nisam mislila....dolazim ti!!!   Dal imaš koji cvijetić otvoren, još od lani osječam njezin miris!!!     ZZZZZZZZZZZZZZZZZZ  to ja već sanjam, spavammm
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2011 u 00:16
prekrasan zalazak sunca s cvjetovima bugiceClapClapsmile177 prava umjetnička slika
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2011 u 03:22
Lantana malo sam prošetala tvojim vrtom , kako bi ga mogla detaljno pregledati u živo...Baš se veselim da ću vrt vidijeti u živo i upoznati tebe...Dobro si napisala da je vrt ljepši u jesen nego po ljeti, jer bilo je pretoplo i presuho po ljeti kod vas, a bome i kod nas...Biljke su sada živnule jer je još uvijek toplo, a ima i vlage...Tvoja predivna bugica dočekati će nas u punom sjaju, jer kako vidim na slici ona je ful rascvjetana...smile64
sutra je novi dan
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2011 u 08:19
i ja potpisujem da su morski vrtovi ljepši ujesen nego ljetiSmile, iako je tvoj stalno lijepWink.
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2011 u 08:27
Draga Lantana,
Bliži se dan našeg susreta,stalno šetam tvojim vrtovima,
uživam u morsko-cvijetnom ugođaju,samo mi fali MIRIS.
smile64
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2011 u 11:04
E sad već znamo da su gosti bili,uživali i otišli,ali neznamo što je bilo s jukom.Jeli još živa?
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2011 u 12:06

drago mi je da sam ovu cvjetnu raskoš vidjela uživo!

jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2011 u 12:39
Ma jesu li ti gošće jako opustošile vrt?
Jer nema novih slika - bilo bi zanimljivo vidjeti vrt prije i poslije haračine LOL
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2011 u 17:59
Doživila tvoju ljepotu,
namirisala sam se i nagledala sve što sam htijela,
hvala ti.
Lantana posađena,sada ču je maziti i paziti,kao što si ti nas kada si nas ugostila.smile120Slažem se sa Antonijom!
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2011 u 20:10
Lantana draga jel ti išta ostalo od vrta nakon svih ovih bura i nevera?
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2011 u 20:46
Drage moje vrt je prije i poslije ostao isti, samo je sad nekako pust, samo susjedova mačka šeta. Toliko su me zbunile da sam im zaboravila dati neke biljke koje sam unaprijed bila pripremila, ali nadam se da je svatko dobio ili uzeo barem nešto od cvijeća. Bio je ovo buran vikend.

Kiki-ko juka je na istom mjestu, nije bilo vremena za akciju LOL

Antonia i meni je drago da si bila tu, ali prekratko Embarrassed

Otok često smo te spominjale, voljela bi da si bila tu, svugdje u vrtu ima tvojih potomaka Hug.

Belina poziv za ljeto važi, joj da mi je netko kao ti barem mjesec dana Heart

GT ostalo, ostalo, ako ne ništa bugenviliu nisu mogli izvući LOL.

Evo dvije slike iz mog vrta da bude uspomena i podsjetnik na druženje forumaša CIF-a  kod mene  21.-23.10. 














život je more
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2011 u 21:14
pa to su dvije zajedničke smile96
znači, vrt je još na mjestu i dalje će mo moći uživati u ljepotama Thumbs%20Up a da zavidm curama to je istina LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2011 u 22:20
Lantana draga, vrt je na mjestu, neke su biljčice malo osakaćene ali narasti će one....Mi svi koji smo bili kod tebe imamo uspomenu na tvoj vrt i na tebe i na ovo predivno druženjeWinkWink Nadajmo se da će nam biljke rasti i bujati...Ja sam danas sve posadila, zemlja je mokra tako da se nadam da će biljke opstati...
Ove ZAJEDNIČKE koje si stavila super su i pravo im ja mjesto u tvome vrtu...WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2011 u 13:04
rascvjetao se tvoj vrt šarenim bojama i bucmastim glavicamaLOLWink
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2011 u 22:51
Prelijepi vrt na prekrasnom položaju!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 303304305306307 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,422 sekundi.