Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvjetna oaza na brijegu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvjetna oaza na brijegu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 303304305306307 319>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2014 u 18:18
Draga Camellia , tocno se posramim kad vidim kako je to sve prelijepo poslozeno  !
Kod mene je pak to sve nekako "hausbacken" ,  nije tako elegantno kao kod tebe !
Noviteti su mi predivni , pogotovo
                                                         
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2014 u 19:36
svaki put se iskompleksiram kad dođem na breg.sve na crtu,sve uredno i lijepo posloženo.
valjda ću i ja moje jedanput tako složiti
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2014 u 21:42
Ovaj puta sam uskraćena za novitete, ne vidim slike . Valjda će se situacija popraviti do sutra pa ću škicnuti nove ljepotice.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2014 u 18:21
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:



Ima prekrasne štraftice po listovima,slatkica
kakav ce tek cvijet biti....mmmm....ljepo...
Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 07:15
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:



I malo panoramskih,više gotovo ništa ne cvjeta,samo je sve lijepo zeleno


Prekrasna okucnica.. Eh kad bi i danas bilo ovako lijepo kao na ovoj slici. Umjesto toga samo kisurina i blato do koljena. Zato i lutam ovim vrtom i to po proslogodisnjim slikama..
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2014 u 12:05
Često se nasmijem kad pročitam da je sve uredno pokošeno i sve na svom mjestu.Vjerujte,ima to svoju cijenu,a to je kod mene upala svih tetiva na rukama(posebno desnoj),Česta ukočenost u leđima i ostale popratne "sitnice".Ali onda dođe zima za oporak i na proljeće sve iz početka.Pošto je kod mene stalno kiša,nema se što slikati,osim nekoliko rudbeckia.I hvala svima na šetnji.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2014 u 12:08


Slikano je naravno bez sunca,ali su mi ove rudbeckie posebno drage jer mi ih je pelcala moja susjeda i prijateljica Smail,sve su različite i posebnih boja.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2014 u 12:10
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2014 u 12:11
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2014 u 12:12
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2014 u 12:14
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2014 u 12:44
Rudbeckije su famozne, pozdravi Smail nešto je nema na forumu, ovog proljeća sam sijala rudbckije i jako sam zadovoljna ali su moje sve žute , prekrasan cvijet za sunčana mjesta, cvjeta cijelo ljeto smile64
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2014 u 13:11
Predivne Rudbeckie, nisam ih vidjela u toliko šarenih kombinacija!!!
Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2014 u 14:08
Divne! Nisam ni znala da tako dobro izgledaju. Definitivno mi idu na listu zelja za sljedecu godinu..Posebno mi se svidja kako im ovi tvoji kamencici na stazi isticu boju!
“Nije dovoljno samo živjeti!” – reče leptir, “Potrebno je imati malo sunca, malo slobode i malo cvijeća!” (H.C.Andersen)
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2014 u 23:24
Draga moja breg je i dalje u besprijekornom stanju, o leđima i bolim mišićima jednom drugom prilikom, zaliječit će se tokom duge zime. Znaš ono "MM bi ovo zubima pokosio", bome ovo nemože se zubima već profesionalkom, nadam se da je dobro naoštrenaLOL da ne bi bilo "ma koji je ovo vrag, zar ne može bolje?"smile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2014 u 23:33
Predivne su ti draga Camellia ! Kak si i sama rekla , kad vec nema sunca
nek ga barem ove boje dozivaju !
                                                                        Madchen bilder
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2014 u 23:47
Slažem se s gute Fee, lijepe si rudbekije dobila sunčanih boja pa ti zamjenjuju sunce dok se krije iza oblaka. A kad se pojavi, bit će još ljepše.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2014 u 23:49
Napisala si da ih je susjeda pelcala. Kako?
“Nije dovoljno samo živjeti!” – reče leptir, “Potrebno je imati malo sunca, malo slobode i malo cvijeća!” (H.C.Andersen)
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2014 u 21:38
predugo nisam šetala tvojim vrtom Camelia i sada vidim zakaj te sve boli Wink sve je stvarno prelijepo i vidi se da je jako puno truda i vremena uloženo Thumbs Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2014 u 10:54
I ja uvijek uživam u ljepoti vrtova tipa tvog, draga Camellia. smile89Sve je uredno i krasno, a ove boljke koje te hvataju cijena su te ljepote i ja ti želim da te što manje boli i da zaliječiš sve ubrzo. 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 303304305306307 319>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.