Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 304305306307308 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2011 u 23:02
morski vrtovi imaju uvijek nekog čara odmah bude ljepe uspomene -dobre vibracije
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2011 u 10:21
I mi smo s curama bile u tvojem vrtu, u mislima..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2011 u 11:07

koje su ovo cvjetne vrste!?smile96

bravo cure!
"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2011 u 16:39
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2011 u 18:12
Draga Lantana znam da smo poput vihora prošle tvojim vrtom ali smo se ipak trudile, da ga ne opustošimo.
Vjerujem da će tvoj vrt to preživjeti i na proljeće biti još ljepši i još bujniji(ako je to uopće moguće). Pružila
si nam more zadovoljstva i ljubavi,na čemu ću ti biti zauvijek zahvalna.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2011 u 21:30
Evo prošao je tjedan dana od kada su cure bile kod mene, a meni se čini kao jučer. Lijepo nam je bilo i nadam se da ćemo opet jednom ponoviti smile79.

Dobila sam ja puno poklona od mojih gošći, ali nisam sve slikala. Osim zajedničkih slika ovo je zajednički poklon -  ogromna i prekrasna calatea




Ova interesantna vaza stigla je preko granice, dugo sam razmišljala što staviti u nju i evo pronašla perje od pauna i čini mi se dobro




U vrtu ima cvijeća, ali u usporedbi s prošlom godinom puno lošije, ni jedna krizantema nije procvala, a prošle godine sam radila aranžmane koliko ih je bilo, vruće ljeto.

Procvala je žuta margareta




Lantana u punom cvatu


Prekrasne Korijenkine anemone




Podranea i ruža




Buddlea neumorna cijelo ljeto


Krasula koja je ovo ljeto silom prilika postala bonsai


Ovaj tjedan beremo masline, očekujemo barem 5 l ulja LOL





život je more
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2011 u 21:35
Ipak je nešto cvijeća ostalo u tvom vrtu od posjeta cura,a mislim da bi mnogi  htjeli da im crasulla izgleda kao bonsaiTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2011 u 06:21
Baš prekrasne poklone si dobila!  A znam koliko vesele kad se rascvjetaju ili puštaju mladice te uspomene na drage osobe! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2011 u 12:00
lijepo ti je cvijeće. iako ga nisi puno zalijevala ne bi se reklo.ove godine u svakoga kasne krizanteme.
5l ulja, i to je nešto!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2011 u 20:42
Po no znam koji puta me oduševila lantana, danas sam malo frizirala tvoju lavandu, prepuna je lišćam, čak ima i drvenasti dio stabljike a imala je 8 (osam) cvijetova...
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2011 u 23:25
Danas je dan kad su misli negdje drugdje, kad se vraćamo u prošlost i sa sjetom u srcu sjećamo svih onih trenutaka koje smo proveli s našim najmilijima kojih više nema.

Za naše najmilije



Na ovom linku možete zapaliti virtualnu svijeću zahvalnosti za one kojima ne možete otići na groblje i zapaliti svijeću.



život je more
Na vrh
black View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 61
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje black Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2011 u 06:33
Lantana - imap prekrasan vrt i prekrasne biljke !Posebno volim mediteranske biljke ,,, a lantane sam imala nekoliko puta , ali pošto nemam adekvatan prostor za prezimljavanje , nisu mi preživile zimu !
Nadam se dobroj berbi maslina ,,,, i još boljem ulju !
Onaj tko se ne usudi dirati trnje - neka nikad ruža ne poželi !
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2011 u 09:24
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Danas je dan kad su misli negdje drugdje, kad se vraćamo u prošlost i sa sjetom u srcu sjećamo svih onih trenutaka koje smo proveli s našim najmilijima kojih više nema.

Za naše najmilije



Na ovom linku možete zapaliti virtualnu svijeću zahvalnosti za one kojima ne možete otići na groblje i zapaliti svijeću.



Silno sam ti zahvalna na ovom linku!!!
Time is something you can never get back..
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2011 u 23:05
Dragi moji evo jučer je bilo 3 godine kako sam došla na ovaj forum, hvala vam za lijepe trenutke na forumu, mnoge od vas upznala sam osobno, ali i one koje nisam nikad vidjela kao da ih znam oduvijek. Svaki vaš cvjet ili neka sitnica podsjećaju me na vas, ovo je cvjetni forum, ali i forum prijateljstva.

Za sve moje cvjetne prijatelje kolaži cvijeća iz mog vrta u jesen smile79



 


život je more
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2011 u 00:39
smile78 jer si mi uljepšala ovaj tužičasti dan dodatno zamračen kišom rosuljom i polumaglom cijeli bogovetni dan... sjaje samo milijuni sviječica kao vanjski znak naših misli i sjećanja...ljubavi
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2011 u 07:09
Bravo Lantana za sličice.

Čestitke za trogodišnjicu, nadam se da ti je bilo ugodno s nama.
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2011 u 07:58
na tvoju trogodišnjicu prekrasni kolaž si nam poklonila!
čestitam i želim ti još puno, puno godina druženja na forumu!smile78
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2011 u 08:30
čestitam i ja , zahvaljujem na slikama krasnog cvijeća, zahvaljujem na biljkama koje od tebe cvjetaju kod mene, hvala ti što si tako divna osoba smile73
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2011 u 23:51
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

smile78 jer si mi uljepšala ovaj tužičasti dan dodatno zamračen kišom rosuljom i polumaglom cijeli bogovetni dan... sjaje samo milijuni sviječica kao vanjski znak naših misli i sjećanja...ljubavi


Franjice ima nešto u tom suncu i u magli, zato smo mi kako kažu temperamentniji, valda je to zbog sunca, sve dok ne zapuše jugo Wink
Neka svijeće gore za sve naše najmilije...
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2011 u 23:52
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Bravo Lantana za sličice.

Čestitke za trogodišnjicu, nadam se da ti je bilo ugodno s nama.


Jako ugodno draga moja, a još da s tobom popijem tu kavu LOL
život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 304305306307308 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.