Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 306307308309310 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2011 u 03:56
Prelijepo!
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2011 u 08:47
 Draga Lantana vrt ti je u punom sjaju, a ja sam se bojala da iza nas nije ostalo gotova  ništa!Tako si nas nesebično uvela u svoj vrt uz riječi, a sad uzmite šta se kome sviđa. Kod tebe se potvrdila ona stara:"Dobrim ljudima i Bog dobro daje!"
Pozdrav tebi i Mirku!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2011 u 09:13
kod tebe je rajski,u punom sjaju i nek sto duze ovako ostane da uzivamo
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2011 u 09:26
prekrasno i rascvijetano!
nisam znala da grk tako do u kasno cvijeta. odnedavna ga imam i ja, još je mali pa nije cvijeto.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2011 u 09:34
tako ti nama pokazuješ neka se jedimo gore na sjeverusmile168
kod nas je bijelo kao da je pado snijegLOL
a doć ćemo mi tebi kad se njamanje nadašWink
anemaona se zainatila (kontinentalna biljka) pa pokazala svoje čari tamo uz moreBig%20smile krizanteme isto, a žutu da i ne spominjemsmile64
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2011 u 11:07

đardin za 10!smile78

"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2011 u 19:15
sve ti ružnoooooooooooosmile79 smile78 smile115..dolaziiiiiiiiiiiiiiii
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2011 u 17:45
Lovro gledala sam na netu kako je u VŽ zima, kod nas je pravo bablje ljeto, čak ništa ne puše.

Milice ovu godinu se odužilo lijepo vrijeme.

Misty ja uvijek znam koju ćeš sliku odabrati, ti si pravi romantičar Embarrassed

Tikvić, ma u vrtu uvijek ima svega viška, pa kako nebi bilo za ekipu LOL

Gio, bilo bi lijepo barem još malo dok ne počnu one lude bure Wink

Antonia, cvao bi on još i bolje da ga ja redovito zaljevam, imam 2 i sad je jedan u zemlji on tek ima pupove.

Mari, stvarno je kod vas zima, kod mene +20 na suncu. Anemona mi je jesenska ljubimica.

Vilmač i tebi smile78
Niho evo mene brzo, jesi vidila kako grk kod mene uživa, dođi i ti pa ćeš uživati smile79

Jučer i danas smo imali akciju po vrtu, MM je šišao živicu, a ja sve što sam stigla, s novom alatkom, evo mene u akciji sa šišalicom, vrijeme je bilo prekrasno







Za sve ranoranioce jedan izlazak sunca danas ujutro




život je more
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2011 u 18:00
nisam ranoranilac ali uživam u ovim predivnim slikama,a o cvjećkicama da i ne govorim,u ovim hladnim danima se grijem šetkajući tvojim vrtom i  predivnim krajem
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2011 u 18:05
Lijepo se je grijati u tvom toplom vrtu,baka je na kavi stavila sliku svoje pacifike lijepo rascvale,idem ja odmah pogledati kakva je moja,led ledeni,moram ju sutra poslikati da vidiš kako to izgleda.
Ja jesam ranoranilac i volim gledati sunce kako izlaziTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2011 u 19:49
ahoj draga, malo sam ti navratila, vidim bili čestitari za treću godišnjicu pa se pridružujem i ja i vjerujem da ćemo se još dugo družiti i uživati u ljepotama ovog krasnog bračkog vrtaSmile.
pusaSmile
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2011 u 20:20
Hvala ti draga na prekrasnoj slici rađanja novog dana!!!   Ali, divim se rasvijetanim biljčicama, pa pogotovo žutoj!!!  Da je sada mogu pomirisati!! Makar mi ruke svezala na leđa!!! 

A kod tebe, zbilja, da vjetrić ne donese pokoji obojani listić, nebi ni znala da je i jesen na kraju!!!  A kod mene sve već okovano injem!!!

Moram primjetit, ono kaj si napisala iz hotela, više mi lići na magnoliju grandifloru (zimzelenu) nego na fikus elastika!!  Vjeruj mi, za to imam oko!!

Veliku smile78 i lijepe pozdrave šaljem tebi i tvom gosparu Mirku!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2011 u 21:10
Htjela sam ti prokomentirati novu alatku i cvijeće, ali sam ostala iznenađena nečim drugim...šta ti radiš tako rano na plaži? Ovaj izlazak sunca je slikan sa plaže ili?

Meni je prekrasan...i da i ja sam jutarnji tip i obožavam takva jutra. Smile
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2011 u 21:41
Dobro ti stoji ova nova alatka, nadam se da nisi pretjerala u "zaigranosti". Divan je izlazak sunca....
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2011 u 23:56
I ja cestitam na trogodisnjici ! Pogledala sam i sve slicice i naj- najljepsa mi je lantanica ! Ja neznam da li cu svoju uspjeti spasiti ! Ja nisam bila u stanju a MM nije to ni znao , kod naseg naglog odlaska na onaj sjever ostala je u zemlji i ulovio ju je mraz prije nego sto smo se mi uspjeli vratiti ! Ja sam ju sad tek izvadila iz zemlje i stavila u teglu pa u kucu .
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2011 u 04:22

Prelijepo svitanje, sunce kao da izranja iz mora!


 

Time is something you can never get back..
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2011 u 10:23
da mi je bar malo suncanih zraka
Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2011 u 18:00
Blago tebi Lantana. Em lijepo vrijeme, em cvijeće još rascvjetalo, em nova alatka a o mužu kao pomoćniku da ne pričam...
Posegni za suncem, pa iako ne uspiješ, bit ćeš okružen zvijezdama
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2011 u 18:23
Draga Lantana,

kod tebe uvijek nešto smile64.
Iako je prorijeđen (da ne bi bilo zabune, mislim na posađenu kapulicu) i ošišan, tvoj vrt prekrasno izgleda, a slikice su predivne.

Veliki pozdrav tebi i TM iz sunčanog, malo burnog i hladnog Omišlja.
                             smile79
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2011 u 19:47
Lantana draga, opet sam malo svratila i pregledala sve novosti...
Kao prvo čestitam 3. godišnjicu boravka na CIF-u.. Lijepo je družiti se na ovom našem forumu, jer nigdje nema takvih ljubitelja cvijeća i dragih ljudi kao što je to ovdje. Mislim da se slažeš sa mnom....Meni će uskoro također treća godišnjica i uvijek se ponovo pitam koliko bi bila siromašnija za sva ova predivna poznanstva i druženja da jednog dana nisam slučajno došla na Cvijet.info....
Prekrasne sličice si nam pokazala, naročito one u mozaiku...Žuta ti boja vlada u vrtu,veoma lijepo. Dobru si alatku dobila za sređivanje vrtaClap
Pozdrav tebi i Mirku iz sunčane Rijekesmile78
sutra je novi dan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 306307308309310 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,469 sekundi.