Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Božićne dekoracije u mom domu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Božićne dekoracije u mom domu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 55>
Korisnik
Poruka
sara View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 175
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 20:03
Haj curke,
nadam se da niste zaboravile na ovu temu i da nije pre rano za ponovno uživati u njoj.
Sa nestrpljenjem čekam vaše ovogodisnje
prekrašne uratke.
Ja sam do sada bila samo oduševljeni promatrač,
ali neki dan mi je stigao paket iz Chemica. Sada ću se morati malo potruditi i uhvatiti se u koštac sa kreativnošću.
A, znam da ću pored vas u tom i uživati
ako zelis dugu, moras se pomiriti sa kisom
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 18:51
Sara,ja sam već počela raditi adventske vjenčiće.Danas sam ih napravila osam,ak,bum stigla sutra stavim slikice.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 16:30
Piramida,kaj ti to prodaješ?
Joj ja isto moram početi no nikako da krenem.Svaki put,kad se spremim,nešto mi fali.Sad idem prvo u nabavku materijala i onda krećem.Zadnje ovaj vikend jer inače ne znam jel budem stigla.
Piramido,aj stavi slike,da ti ideju ukradem,u deficitu sam sa idejamaWacko
Na vrh
martina1985 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 409
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1985 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 17:07
kad smo već kod toga...ja sam sve kupila ali nikako da krenem raditi
     
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 17:10
Daj,Martina,neki neobični.Neda mi se više okrugle raditi a treba mi ideja.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 20:58
Još malo, pa ćemo morati upaliti prvu svijeću na vjenčiću, a vi još
ni ideje nemate.
Malo sam gledala po dućanima, sve neki kičasti i ružni.
Redovito kupujem u jednoj cvjećarnici, ali kad mi je gđa. rekla kolko budu koštali, mogla bi kupiti 5 kg odojka za jednoga. Jest da su prekrasni, ali zbog recesije ću ove godine kupiti jednog mićeg.
Na vrh
sara View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 175
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 21:35
Drago mi je da ipak nisam jedina koja je svašta nakupovala , a nikako krenuti u akciju. Ha, ha
ma šala. Sada za ozbiljno, jedno pitanjce.
Dali mogu već sada početi praviti aranžmane sa pravim grančicama bora. Bojim se da je prerano i da će se osuti, ili sam u krivu.
Ispravite me ako griješim
p.s
Piramidal unaprijed se radujem slikicama, pa možda i ja ukradem koju ideju.
ako zelis dugu, moras se pomiriti sa kisom
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 22:40
Mislim da možeš početi.Ionako je advent za kojih 10-ak dana a za to vrijeme ih stavi negdje na hladnije,da baš nisu na toplom.Vjerojatno ćeš ih špricati nečim,ili gliterom ili nekim sprejem pa će i to dodatno zadržati iglice.
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 21:34
Gdje su te ideje za adventske i božićne ukrase?!? A ja bih baš neku "ukrala"Wink.Nitko ništa?Izgleda da svi upravo ih rade.
Šala.Ja sam upravo u prikupljanju svega i svačega iz prirode,ne znam u detalje kakav će biti ali klasični  tj. okrugli sigurno ne.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 23:03
Ivna,i ja sam bez ideje no nešto sam sprčkala.Sad bi trebala vašu pomoć.
Šta fali?
Šta je viška?
 
 
 
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 08:20
super ti je ovo, po meni ništa ne fali i ništa nije viška, bar koliko vidim!!! Akokva su ti to postolja - i to si sama radila ili ???
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 08:59
Taman,koliko treba. Viška nema!!!Clap Ali reci mi gdje si pobogu našla ove predivne narančaste svijeće??? Trebam narančaste svijeće! A ove su mi posebne.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 09:17
MM veli da je ovaj sa narančastim svijećama za nas i da ga ne diram no meni nešto fali.
Te svijeće sam u  ofertisimi kupila.Tek kad sam ih raspakirala ,vidjela sam da su"polovične"LOL,no za promjenu,malo drugačije.
Kad smo kod materijala,"svječnjak"na kojem su one ti je iz merkura.Na sniženju je,10kn.Wink
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 09:23
super su ti aranžmani Clap
možda bih ja na ovaj donji stavila neku ukrasnu traku /narančastu ili zlatnu/ na donji rub i zavezala ju u mašnu a ove srebrne ukrase presprejala u zlatno
jel kompliciram? LOL a štaš...takva sam  LOL inače ideja je odličnaaaa Clap
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 09:29
Sasha,Wink hvala za informacije.Sad se samo moram odvući do Vž-a.Početak je tu!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 09:35
Iris,misliš da sve okolo povežem trakom i napred svežem u mašnu ili sam da mašnu prikeljim napred?Jojj ove srebrne mi žao farbati a i žuti-zlatni,mi nisu nekak "upali"najbolje.Previše žutila je bilo.
 
 
Ups,sorry Nato,zaboravila sam ti odgovoriti.
Na prvom je postolje ona papirnata(malo tvrđa)tacna za kolače a na drugoj je stiropor za podlogu.
 
Idem sad prčkati okrugle,te susjedi trebam napraviti.Ivna ,aj,put pod noge i počni raditi.Wink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 09:38
Shasha svaka čast za ove aranžmane, oba su mi super!!!
 
Na narandžasti bih  i ja dodala neku mašnu, malo raskošniju, a što se tiče ovih " sviječnjaka" super su i vidim da si ih više kupila.
 
A šta ti je ono bijelo na prvoj slici, jesu to neki kalupi?
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 09:40
Kaj bijelo,Proljeće?Ono u pozadini?To su svječnjaci.To mi MM kupil jer su meni preskupi bili(on je 45kn a ovi u aranžmanima su po 10knLOL)
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 09:40
E da,i ja sam htjela pitati,ono bijelo ...To su svijećnjaci za lučice ili? Ajde,iznenadi nas i s tim bijelim!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 09:41
Ivna,mogu i za lučice biti no i za svijeće.Samo da kupim još svijeće za njih
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 55>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,204 sekundi.