Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja rascvjetana terasa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja rascvjetana terasa

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 69>
Korisnik
Poruka
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 08:59
Glavno da si se ti vratila, sad će se cvijeće pod tvojom rukom brzo oporaviti. Jesi li što sadila na moru ili si se samo kupala?
život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 13:08
Jesam radila, naravno.
 
Posadila sam tvoje dvije gazanije i zamisli....niti jedna se nije primila!!!
 
Tako sam bila tužna!!!
 
Ali mi se primila jedna lantana!!!!
 
Susjede su već rekle da će si uzeti sjeme kada još malo naraste..
I da i noćne frajle sjeme sam posadila pa ćemo vidjeti...
 
A dobila sam jednu ogromnu begoniju od bake Kate ( susjeda na moru), nju ću poslikati da vidite tu ljepoticu..
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 13:39
Tako ti je to kod nas, možeš saditi još početkom proljeća, a poslije se jako teško prima, ma bit će gazanija.
život je more
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 13:44
Htjela sam samo pohvaliti tvoje surfinije ali vidim da si ih i ti bacila..i ja cu to morati uraditi..napala ih je bila us,to sam sasjekla(sve) i bila je pocela da se oporavlja ali nisam bila tu 7 dana,nije ih imao ko zaljevati tako da su sad samo za baciti,a bas mi je zao jer vec par godina ih gledam i kontam,kakve li ce biti kod mene...Ouch....?!

Inace moram pohvaliti tvoje vazne u koje si smjestila cuvarkuce,vjerujem da je to djelo tvojih ruku Big%20smileBig%20smile bas su lijepe Clap Clap Clap....

Veliko cmok tebi i nemoj nam biti tuzna,sve ce se popraviti Embarrassed Embarrassed....
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 21:00
Lantana, to sam i mislila da se teže prima sada kada je pakleno. Ali nema veze, ja sam probala.
 
Džomba, drago mi je da si svratila. Svake godine sam zaista imala prekrasne surfinije i pelargonije, ali ove godine su bile jednostavno KATASTROFA!!!
Niti jedne niti druge nisu bile nikakve, na žalost. Ljeto je bilo prevlažno i napale ih nekakve uši tako da ih nisam mogla spasiti iako sam pokušavala.
Ali druge godine će biti još ljepše...
 
A što se tiče tegli za cvijeće, to sam sve sama radila u  " napadu inspiracije".
 
I tebi veliko cmok, a cvijeće ćemo nastojati dotjerati u red ...Embarrassed
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 14:29
smile120------------ovdje baš volim biti
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 14:31
Niho, sad će i kahva.Wink
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 14:32
ajde skuhaj malo više, dođem....
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 14:36
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Da gazanije su mi zaista lijepe i jaaako me usrećuju kada tako neumorno rastu i cvjetaju...
 
 
A ovo je moj mali vrt slikan sa kuhinjskog prozora...tako vam ja kada kuham svako malo se naluknem da pogledam da li je nešto novo procvjetalo...

hej proljece pa kod tebe mala đungla,predivna ti jesmile57
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 14:40
Hej Tija, kod mene se uvijek kuha litar kave,
samo si ti nađi hlad i idemo uživati.
 
Kaća to je slikano prije godišnjeg, sada su noćne frajle u cvatu a kana je valja narasla na1,5 m i cvjeta. Moram priznati da me kana oduševila ove godine, i svakako ću je i druge godine posaditi...
 
 
Jesi i ti za kavicu?Smile
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 15:02
prekrasan pogled a još i kavica bilo bi idealno smile142može i hladna
Na vrh
BLANKA C. View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BLANKA C. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 16:56
jako jako lijepo....smile99
 
 
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 18:59
Joj srce moje zlatno ma ne treba meni ni kahva ili što ja se napijem i najedem i nauživam stvarno kod tebe i drago mi je navratitiSmile
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 23:05
Proljeće mani se priče i kave, hoćemo slike i to dva vrta i balkona
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 09:03
da, da nove slike nebi naškodile - već ih dugo nije bilo a uz to može i kava!!
inače krasne lantane!!!  smile99
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 09:20
Joj sada me strah staviti slike cvijeća, jer vi očekujete čuda!!!
 
A moje cvijeće treba vrijeme oporavka...
 
Ma budem danas stavila koju sliku...
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 10:17
Nema čuda ni ideala, svaki cvjetak je lijep. Možeš koristiti filmske trikove kad slikašWink 
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 12:43
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Nema čuda ni ideala, svaki cvjetak je lijep. Možeš koristiti filmske trikove kad slikašWink 
Eh, nećemo sada pretjerivati, treba znati pogledati istini u oči...LOL
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 13:19
Kana je narasla i procvjetala...
Ova je malo manja ( valjda zbog toga jer je u hladu...)
Oprostite za nered oko tegli, sinoć sa čupala šta je loše a nisam počistila jer je bilo prilično kasno... Slike su od jutros...
 
Begonija kao poklon od bake Kate sa mora... ogromna je...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 13:20
Ostatal cvijeća moram večeras poslikati pa ću sutra staviti...
 
Ah, da evo vam i jedna sad skuhana pa uživajte...smile142
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 69>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.