Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - I Iris je malo mackala
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


I Iris je malo mackala

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 34>
Korisnik
Poruka
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 09:12
Anđeli, nemam riječiThumbs%20Up
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 09:22
Zvončići premedeni i veseli, a minijature anđeleka su čista 10 smile93
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 09:23
pa neću ništa komentirati jer ti znaš i sama šta bi napisala naročito za anđeliće  smile141
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 09:31
hvala cure svimaa smile79
 
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

Prekrasno, pogotovo anđelčići! Na čemu si ih radila?
anđelčići su napravljeni na okvirićima izlivenim od gipsa
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 10:48
i ja odusevljena sa anđelima,preprekrasni su i zvoncici istosmile141
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 11:19
I ja, i ja anđeli su pre pre prekrasni.
 
To si kupila okviriće ili si opet nešto ti "smislila"???
 
Kod tebe me više ništa ne može iznenaditi...smile141
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 12:45
hvala....baš je lijep osjećaj kad me hvalite Big%20smile
 smile79
 
proljeće nisam ništa smislila nego je to kalup koji sam dobila prošle godine od jedne dobre tete....samo je plastični i već je korišten bio i puca mi....sav je izljepljen šmrcccc a tako mi je drag.....valjda će mi još malo potrajati  
 
usput mogu zamoliti ako negdje vidite neki sličan kalupić za kupiti da me se sjetite...plaćam sve...i kalupić i poštarinu....ma i proviziju za uslugu plaćam  Big%20smile
 
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 17:45
Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

zvončići,zvončići...... odlični su a ovaj s malim pingvinom je presladaksmile71......anđeli su čista desetka,od ideje do realizacijesmile222
zvone na sav glas kros tihu noc i citav kraj fantasticni su
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 11:30
 Love%20Gaze ...mada su mi tvoji zvončići predobri, ovi angeleki su me skroz oduševili...predivno draga Iris, zaslužuješ dar, makar samo virtualni 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 11:36
sve je super al mene su kao i vecinu odusevili andelcici...tako su preslatkismile92
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 23:51
kad vidim tvoje radove i sjetim se tvoje izreke da si lina....smile42 ovo je fenomenalno i sa svakim novim zvoncem i angelekom mi samo sve više virusa i zaraze  šalješ  Big%20smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 00:10

predivni anđelismile94.oduševljena sam sa njima!super su!!!

Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 10:40

zvončići su predivni, a anđeli preslatki smile91

Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 13:27
hvala drage moje svimaaaa smile79 
kontesa ovo je bio kratkotrajni virus vridnoće....ali sve mi se čini da me opet hvata fjaka LOL
more a di su tvoji radovi...jesi se to i ti ulinila Tongue 
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 13:35
zar postoji virus vridnoće?čudi me da mene vec nije uhvatiaTongue
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 13:44
heheh rose...a znaš da su virusi svojeglavi....dobiješ one koje nećeš a ne možeš birati LOL
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 13:45
steta sto nisu prijenosni,pa da dođu malo kod mene,daj pošalji ga ovamo malo 
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 13:47
može...pošaljem malo u pismu ako ga ulovim LOL
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 15:22
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

hvala drage moje svimaaaa smile79 
kontesa ovo je bio kratkotrajni virus vridnoće....ali sve mi se čini da me opet hvata fjaka LOL
more a di su tvoji radovi...jesi se to i ti ulinila Tongue 
 
ma ko se ulinio Tongue napravila sam poklone za tatjanu. dobit će ga sutra, pa ćeš vidit slikice, tj kolaž.  i ima da me pohvališ SmileWink
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 13:06
uopće ne sumnjam da ćeš zaslužiti pohvalu Smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 34>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.