Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Izzy: Moj kreativni laboratorij
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Izzy: Moj kreativni laboratorij

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 58>
Korisnik
Poruka
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 20:35
Hvala Nataša! Ovo mi je bilo zanimljivo za raditi jer je malo drugačije... A ja sam ti dijagnosticirana kao picajzlasta, pa puno planiram, kombiniram, tražim i bla, bla... zato kod mene izrada traje... a i svaki rad je i nekakav poklon ili sitna narudžbica tako da ima svrhu, a to volim... smile40
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 00:27
izzy jel trebam još nešto napisat? mislim da su druge sve napisale, a ja samo mogu ponovit njihove riči. smile141
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 00:39
More, ti to odrađuješ noćnu smjenu? smile49Ja odoh u ovu poziciju! smile78
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 00:44
a znaš mene Smile 
uskoro ću i ja na spavanac. želim ti laku noć i lipe snove!
Na vrh
orca View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 00:53
meni je ovaj rad krasan...originalna ideja i maštovito vrlo...ja sam ljubiteljica morskih motiva...samo bi izbacila ptičicu  i stavila recimo morskog konjića...mislim da će prijateljica bitismile72
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 07:41
 
Izvrstan rad! Bravo!
ANĐELKA
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 09:40
Hej ovo je super ispalo!!!
 
Super si ukomponirala trakicu i mašnicu sa platnima.
A gdje si nabavila onaj drveni držač za platna?
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 09:44
Drveni držač za platna? smile188 Drago mi je da tako izgleda, ali to je drveni štapić za roštilj (malo deblji) i dvije drvene perlce koje sam obojala i namontirala! Hihihi, jesam te! 
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 09:48

u tvom slučaju je to da si picajzlasta pozitivna osobina. samo nastavi biti takva!

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 10:11
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Drveni držač za platna? smile188 Drago mi je da tako izgleda, ali to je drveni štapić za roštilj (malo deblji) i dvije drvene perlce koje sam obojala i namontirala! Hihihi, jesam te! 
 
Jesi, jesi smile96
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 11:16
smile227
Na vrh
frezija View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frezija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 12:47

Draga Izzy!

Tek sam danas pogledala tvoje radove i skoro sam pala u nesvjest od divljenja onoj kutijici za mladenku... Odavno nisam vidila nešto tako originalno, profinjeno i lijepo.smile84
I one slikice na školjkice su ti originalne... Jednom rječju preeeekrasno...
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 13:01
U potpunosti se slažem sa gore iznešenim komentarima.... Zaista orginalni, profinjeni i jako lijepo napravljeni radovi.....svaka čast Izzy
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 16:28
Hvala cure, iskreno, svima... Evo, trudim se i sve što napravim rado podijelim s vama! Jutros je otišao shabby ukrasić i frendica je bila oduševljena, skroz mi je bila smiješna, baš uživa u takvim stvarima... Jako je lijep osjećaj napraviti nešto što se nekome sviđa i kad uživa u tome, isplati se i vrijeme i trud i sve ostalo! smile126 
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 16:30
drago mi je da je prijateljica zadovoljna...i ja bi bila....
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 17:56
superClapClap
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 19:41
Što drugo reći nego,savršeno,a k tome još i shabby,obožavam ga.
Neki put mi se čini da sam trebala biti rođena u ono vrijeme kad su ljudi živjeli u starim drvenim kućicama i kad je sve izgledalo staro i pohabano.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2009 u 12:05
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Hvala cure, iskreno, svima... Evo, trudim se i sve što napravim rado podijelim s vama! Jutros je otišao shabby ukrasić i frendica je bila oduševljena, skroz mi je bila smiješna, baš uživa u takvim stvarima... Jako je lijep osjećaj napraviti nešto što se nekome sviđa i kad uživa u tome, isplati se i vrijeme i trud i sve ostalo! smile126 
 
Da, i za taj osječaj da si nekoga razveselio svojim radom, nitko to nemože platiti nikakvim novcima. To je onaj pravi i iskreni doživljaj....Heart
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2009 u 14:55
Draga Izzy, nakon pregleda tvoje galerije u topicu Razni hobi, brzo sam se prebacila ovdje i evo me, već više od 2 sata šetam tvojom galerijom i ne mogu prestati... Bez teksta sam  i samo ponavljam
 
Dakle, sve od reda, od prvih do posljednjeg rada, ogledalo perfekcije, izuzetne imaginacije i spretnosti, snalažljivosti i kreativne hrabrosti...
 
Mogu se samo pokloniti i s nestrpljenjem kao i ostali iščekivati novo čudo iz tvoje tvornice čudesa
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2009 u 19:51
Joj ljudi, ostavljate me bez teksta!!! smile79
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.