Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - anastazija - radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


anastazija - radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 48>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 12:15
Ne znam zašto imam dojam da kada spomeneš ime jedne naše moderatorice smile96ostatak teksta uvijek bude dvosmislen???!!! smile96
Došla sam ti prokomentirati radove, a i da nas ne opomene, već se počela uvelike prijetiti...
 
Vješalice još nisam radila ali kada vidim tvoje, dođe mi da se bacim na posao.
A kutijica je preslatka. Na prvoj slici sam si mislila: hm, zašto je tako iz daljine slikala pa ne vidim dobro, ali na kraju sam skužila da ti ne bi pomogao nikakav zoom, jer je premalena.  Tongue
Inače je super ispala....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 13:37
lijepi su ti radovi al ove vjesalice su mi fantasticne Thumbs%20UpClapClap
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 21:05
prila, saara (dobrodošla natrag!), Felina, Proljeće, rosa2 svima smile79
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 21:45
Jaooooooo svi radovi su za pohvalu ali ova mačketina meni je fantastična
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 23:46
...vidim da me Mare spominje... pa tu sam cijelo vrijeme  ne stignem baš uvijek komentirati u ovom odjeljku, jer ima toliko predivnih radova a ne volim ofrlje samo ostavljati komentar... znate me već... nadugačko i naširoko  ...nego, odlično je kaj si skinula paučinu, vješalice preeeedivne smile89a kutijica s pričom posebna, sve gledam kakva je to kutija, neobičnog oblika, a i raspukline veeeelike, kad ono minijatura prava... bome, to je još teže napraviti da ovako dobro izgleda... proljeće kuca, sad će biti i manje paučine (bar u galeriji) nadam se Spring%20forward,%20fall%20back
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 09:50
Anastazija prekrasno proljetno čišćenje i skidanje paučine.
Vješalice super, a kutijica predivna smile79
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 12:05
vješalice su krasne, ali ova mala kutijica je zakon!
ANĐELKA
Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 20:45
Kako dobre vješalice!!!Prekrasnosmile94
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 22:01
fala tete! smile78i ne spominjite više proljetno čišćenje, kažu da će biti lijepo vrijeme za vikend i sad mi već ponestaje izgovora za pranje prozoraLOL
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 22:31
lijepo si započela proljetno čiščenje,pa nitko ti nemože ništa reći,počela si s ormarima a to što si se malo duže zadržala na vješalicama,tvoja stvar-ti si detaljna i pedantna i sve radiš temeljito!ClapVješalice su preslatke!
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2010 u 12:14

prošli tjedan bio je prilično naporan i na poslu i ostatak dana. ali svaki dan nešto malo i uspjela namackati dvije kutijice.

prva: na poklopcu ona lijepa slon-salveta. bez kemijanja samo obrubljena zlatnom konturom. doljnji dio... pa bilo je malo kemijanja. probala sam raditi ono što Kaća radi daleko bolje. na kraju ispalo da prevladava zlatna sa narančastim. ajde, nije ni tak strašno....
 
 
i druga: na poklopcu opet samo salveta u komadu, doljnji dio zelena podloga, 2K medium i u pukotine utrljan nekakav bronzer za tijelo koji nikad nije korišten u te svrhe, samo se godinama povlačio po ladici. napokon je za nešto iskorišten!Tongue
 
 
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2010 u 12:19
Tektonska podrtavanjaaaaaaaa!!! Aaaaaa!!! Hoćeš opet sad dobiti napad paranoje?Hihhi... Sviđa mi se mixić boja na prvoj kutijici, ali druga me TOTALNO oborila! Super boje, motiv - to je salveta? Odlična! Točno po mom guštu! smile95
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2010 u 16:39
kako si rekla, prva bez puno kemijanja, a perfektnog izgleda...d rugoj si krasno skombinirala boje.. odlično...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2010 u 16:55
krasne kutije,ne znam koja je ljepsa,cestitkesmile55
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2010 u 18:22
Izzy tebe se ne bojim više , ali malo me frka tih tektonskih specijalnih efekata. Daj, bolje šuti... vidiš da se svi nešto treskaju, nemoj vraga vuči za rep.
Da, ono je salveta. Dobila je nekad od nekoga, ali mislim da sam vidjela u NB-u da je imaju.
 
Nato, sarita hvala na posjeti i dobrim kritikama
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2010 u 21:10
SAVRŠENO!! Thumbs%20Up
Zanimljivo mi je što si radila sa motivom slona Smile I sama sam nedavno radila sa tim motivom. Sutra ću slikat rad i stavit slike.
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2010 u 21:14
Lijepe kutije , svaka na svoj način. Više mi se sviđa druga zbog boja. Koji ti je to 2k. Onaj iz Lumosa ili neki drugi ih Nb-hobija?
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2010 u 22:06
hvala ti more! jedva čekam da vidim tvog slonićaSmile
felina i tebi... 2K je iz Lumosa- Crackle MEDIUM
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2010 u 22:11
Prekrasna kombinacija salveta i boja,savršeno si to napravilaThumbs%20Up
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2010 u 22:31
kutijice su prekrasne,ova druga je moj favorit!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 48>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.