Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mačkove slike
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mačkove slike

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 36>
Korisnik
Poruka
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 12:46
Oni ukraščići, to je sijeno povezano koncem ili???
Može slika izbliza, plisek!????????!!!!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 13:26
Može i još koja sličica!WinkBig%20smile
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 14:37
Da sijeno se rukama stisne u trokut, zatim se obavija koncem da bi se dobio oblik srca. Izvorno se obavija onom ukrasnom žicom, tankom kao konac, ali taj mali bunt dođe oko17-ak kn, a puno se troši, pa smo se mi snašli sa koncem.

Trenutno mijenjam operatera, pa još čekam da nešto provedu u kući na liniji. Čim mi proradi internet doma stižu slikice, sad sam na poslu.smile79
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 17:38
Mačak, nisam dugo gledala tvoje slikice, a sada vidim uvijek nešto ima, sviđaju mi se radovi tvojih učenika, ipak je to tvoj pozitivni učinak na njih-prekrasno!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 21:10
Hvala na odgovoru!
expressssss!Wink
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2011 u 21:03
Konačno i meni internet proradio! JeeeeSmile

Evo i nekih novih sličica:

Darovi mog muža za ValentinovoLOL (obećala sam da neću ništa više tražitiLOL

Peperomia rotundifolia:



Calathea



I preprepredivna Calathea Crocata





Zajedno:


Moja obožavana Maranta (prošlogodišnji poklon za Valentinovao)


Ovako je izgledala kad sam ju dobila:


I za kraj moj Vodeni svijet (Sara me pitala za njega)





Unutra su prave biljke, panj i kokosov orah, nema plastikeThumbs%20Up

Do idućeg puta:

smile79






Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2011 u 21:38
baš si nedostajala, nadam se da je ovo bio posljednji razlog za nejavljanje...predivno sve...hvala kaj si pokazala svoju drugu (ili prvu?) ljubav, predivno sve...
lijepi pozdrav
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2011 u 21:43
Malo ti je uranilo Valentinovo, a biljčice su prekrasne.
Možda do Valentinova TM zaboravi na ovo, pa kupi još ponešto Wink
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2011 u 22:07
Ma nema veze, bili smo sami u shopingu bez djece, pa ko da i je bilo Valentinovo. A i Lijepo se istrošio ona Calathea Crocata je bila 100kn
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2011 u 22:58
A ja se mislila da sam propustila ValentinovoWink
 
Sobne biljke su ti predivne,naročito Calahtea crocata,da li je jako zahtjevna?Tongue
 
Vodeni svijet još nisam vidjelaClap
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2011 u 22:15
Lijepi noviteti i prekrasan vodeni cvijet Clap. Pozdrav i još jednom hvala na druženju!
život je more
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2011 u 03:44
Lip poklon,a akvarij je prekrasansmile55
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2011 u 20:41
akvarij krasan, samo ga čuvaj od mačke, a sad mi je smiješno, pa ti si
nove biljke Tongue posebno calathea cro
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2011 u 16:53
Lijep pozdrav drage moje! Evo me opet malo. Protekla tri tjedna nisam išla nikud, jer nam je kuća karantena. Dobili smo koziceOuch. Prvih tjedan i pol sam još i zlazila, ali onda sam ih dobila i jaOuch. No da ne dužim danas sam izvirila svoj nos napolje da odem po veš iz sušilice koja mi se nalazi u garaži, kako je dan stvarno predivan bacila sam pogled na gredice, pa pogledajte što me pozdraviloBig%20smile:












Nevjerojatno kako te ovakve sitnice "dignu". Dan mi je puno ljepši, proljeće mi je stiglo i znam svega može biti, ali baš me raduju ovi prvi vjesnici!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2011 u 17:30
Najljepši mogući pozdrav. Istina, koliko sreće može dati par cvjetića.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2011 u 17:32
Tvoji cvjeteki su jedva dočekali da dođeš i da ih poslikašTongue
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 11:36
A ja jedva dočekala da ih vidim.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 12:32
lijepo da si nam se vratila i još k tome s tako krasnim fotkamaSmile
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 12:44
Koliko pozitivne energije u tvom vrtu!!!
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 14:21
Evo i sad sam malo šetala, vani je pravo pravcato proljeće. Mislim da nema neke veće štete. Čini mi se da se jedna ruža posušila. Jesenas sam ju premjestila jer je vegetirala na starom mjestu i čini se da nije preživjela, ali još ima mrvu zelenoga i možda me još iznenadi.
Jaglaci su melem za oči, žuti ko sunce! Nadam se da će nam ovo proljeće biti sunčanije od prošlog!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 36>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.