Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti > Uradi sam
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tehnika izrade Hipertufa i radovi od Hipertufe
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tehnika izrade Hipertufa i radovi od Hipertufe

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 45>
Korisnik
Poruka
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2013 u 07:44
Hvala radoja,ovo su probne,spremam se za proljeće i veće posude pa ne bi htjela da budu preteške.Isprobat ću razne kombinacije a uz ovaj snijeg mi je zgodno raditi unutra.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
goran44 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2012
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goran44 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2013 u 21:13
Pošto sam nabavio povoljno lukovice šafrana i tulipana bio sam primoran posaditi ih u moju papircement teglu jer kod mene u vrtu ima još uvijek pola metra snijega, a evo kako izgleda...

Na vrh
jankić View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jankić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2013 u 23:34
LJudi da nisam listala od prve do posljednje strane,čitala i pratila sve kaj ste napravili nebini sanjala da je to moguće.Predivne su mi takve tegle,a o cijenama u dučanu nemamo kaj razgovarati.Ovo je super-svatko more dodati neki detalj koji koji voli,svaka posuda je unikat,a ideja je bezbroj.Samo treba maštu pustiti na slobodu.Jasno vam je da namjeravam probati,jedva čekam.Muž več dugo škica slične posude,a dok sam mu pokazala vaše zagrizel je od prve.Super ste ljudiClap
uživaj u mladosti,nikada nećeš biti mlađi nego što si danas
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2013 u 07:43
Jankić...samo hrabro naprijed...nije teško, čakštoviše zabavno je. A mužić neka miješa smjesu.
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2013 u 07:44
Gorane....što reći.....samo ovo
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2013 u 08:57
goran44,tvoj rad mi je prekrasan,još ću isprobati masu 3 cement,4 treset i 5 perlit,ali definitivno vjerujem da su posude od papircementa najlakše i da ću se vratiti na to.
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2013 u 13:01
Sad ću ja ispasti babaroga: gorane,posuda je jako lijepa, ali ovo što si posadio je bez veze, ta posuda zaslušuje neku glamurozniju biljku !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2013 u 13:22
gorane....moram još jedno reći da je tvoj rad prekrasan, skladan i tako uredan
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2013 u 13:27
Glikice pre stroga si,lijepo je napisao da nije imao kamo s lukovicama
Na vrh
radoja956 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 17 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 198
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje radoja956 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2013 u 19:52
Osice, masa papir cement je mnogo lakša od hipertufe.Ova uanimacija kad te uhvati teško odustaješ,.
Na vrh
radoja956 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 17 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 198
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje radoja956 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2013 u 19:54
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

gorane....moram još jedno reći da je tvoj rad prekrasan, skladan i tako uredan


Gorane,supr ti je posuda.
Na vrh
goran44 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2012
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goran44 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2013 u 20:52
Hvala na pohvalama i hvala što me branite, hahahahahaha! SmileBig%20smileLOL ClapNaravno, nema ljutnje jer sam već napisao da nisam imao gdje s lukovicama i učinilo mi se da bi mogao iskoristiti jednu od posuda koje sam napravio. Ovo mi je prva koju sam napravio, pa rekoh ajde da je iskoristim ionako imam tri ovakve, a kako sam krenuo do (pravog) proljeća će ih biti i više. Neće ni tulipani dugo tako da ima vremena za neku ljetnu glamurozniju biljku.
E da, ima u Konzumu visećih košara za 9,90 kn, odmah sam uzeo dvije!
U njih ću staviti posudu od papircementa, a iskoristi ću nogometnu loptu kao kalup! Uglavnom, pohvalit ću se kad ih napravim!
Na vrh
radoja956 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 17 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 198
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje radoja956 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2013 u 22:25
Gorane,svaka čast. Nikad ne treba odustati.
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2013 u 23:05
Baš me zanima to s loptom kako će ti ispasti.Razmišljala sam da na taj način mogu napraviti veliki ćup za vrt,samo nemam loptu.
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2013 u 09:22
Osice, super su ti tufe, moraju biti teske dok su vlazne...
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2013 u 10:09
Maso dugo nam svoje radove nisi pokazala
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2013 u 11:14
Meni je goranova posuda predobra, pa mi je šteta da nema nekog stanovnika koji zaslužuuje takav smještaj.
Izvini Gorane, nisam te napala i nitko te ne treba braniti. Ovdje smo ne samo da se divimo jedni drugima, nego da i malo kritiziramo, mislim na poticajnu kritiku.
Ja nemam ništa protiv kad mi netko ukaže ako nešto nije skroz dobro i da bi moglo bolje.

...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
goran44 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2012
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goran44 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2013 u 12:54
Ma sve je u redu, nisam ni mislio da je zlonamjerna kritika, doista prihvaćam svaki prijedlog, sugestiju ili kritiku bez obzira jer inače u životu nisam sklon ljutiti se nego pokušavam izvući ono najbolje iz sebe.
OSice, pa kako nemaš loptu, bilo kakvu? Najbolje kupiti neku jeftinu od par desetaka kuna i bit će sasvim dovoljna. Ja bih ti dao loptu da smo bliže, imam ih 5 komada (nogometni fanatik) i jednu ću od njih iskoristiti za posudu.
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2013 u 13:04
Da, ja se isto to pripremam, ali sa onom veeeelikom za pilates.
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2013 u 17:14
Gorane :)hajde prvo ti,kupit ću onu za plažu,ma snaći ću se
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 45>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.