Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvijetna razbibriga
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvijetna razbibriga

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 37>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2013 u 09:02
Originalno poslano od člana voki voki napisao:

Sve na svom mestu!
Svaka čast za ideje i za biljke. Puno truda, ali i uživanja među ovakvim biljkama!
 
Voki, kada sam pregledala tvoj vrt, mislila sam da bolje niti ne pokazujem ništa na ovim stranicama, a onda opet mislim zašto ne, to je dio onoga što volim i što mogu imati, meni tako lijepo i drago, a ti imaš druge mogučnosti i uvjete, drago mi je da si prošao kroz moj cvijetnjak ovako virualno, i hvala ti na spremnosti da svoje znanje podijeliš s nama.Smile
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2013 u 09:08
Lepota uzgajanja biljaka je u tome što je svaka biljka specifična, pa i svaki vrt poseban. Bitno je da se biljke lepo uklope u postojeći ambijent. Mogućnosti su kod svakoga specifične, ali se odmah prepozna ljubav prema biljkama, a biljke to višestruko vraćaju. Ove godine nisam stigao posijati jednogodišnje biljke, mnogo je obaveza, a malo vremena. Imam u planu sređivanje dela dvorišta sa biljkama, samo kada bude vremena za takve poslove.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2013 u 10:17
Originalno poslano od člana Fany54 Fany54 napisao:

OHOHO  prekrasnih li bijeli ruža baš su mi se svidjele valjda što ja nemam , već par  godina pokušavam naći ovako ćisto bijelu ružu ali uvjek ispedne naka druga, i ostalo sve mi je prelijepo i uživam u razgledanju tvog vrtasmile93
smile219Draga Fany dobro mi došla u posijetu smile79
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2013 u 22:59
Danas nisam baš nešto radila osim slikala ruže jer sam bila u posjeti dragoj našoj Camelliji, nagledala sam se ljepote kod nje, uživo vam je sve ljepše nego na slikama, njezin vrt treba vidjeti u cjelini a slika prikazuje samo segmente. Jako je draga i darežljiva, što god sam rekla da mi se sviđa sve mi je htjela dati.

Evo malo slika  mojih ruža koje su do sada procvale.

Bijela stablašica se rascvala.


I ovo je stablašica Parfem melody.

Žuta je još u pupovima, prvi puta imam žutu ružu.


Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2013 u 23:09
Naravno pomagačica je tu.



Na jednoj ruži dvije boje.



Parfem melody kao grm, kupila sam stablašicu i na poklon dobila i ovu.



Ovu ružu imam više od 20 godina, kupila sam ju kao ljubičastu, nikad nije narasla i nikada ostarila, ali niti ne cvate baš nešto.


Ova ruža cvate preko puta moje kuće, bit će na jesen šipaka.


I za kraj jedan mix.

Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2013 u 23:10
bijela ti je prekrasna, baš sam skužila da nemam bijelu smile42
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2013 u 23:13
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

bijela ti je prekrasna, baš sam skužila da nemam bijelu smile42

Draga Nona niti ja dugo nisam imala bijelu, ne da nisam htjela, jednostavno nije uspijevala,  sada ih imam hrpu, dvije stablašice i par grmova , samo grmovi nisu još procvali.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2013 u 07:07
Prilipe su ti ruže Smail, Jesi pomirisala melody parfume? Moje sa tek otvara...jedva čekam onaj fantastičan miris!
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2013 u 07:57
Ruže su ti prekrasne,a ona bijela je naj...Obožavam bijele ruže,ali od 5 bijelih na deklaraciji koje sam kupila samo je jedna bila bijela.Moram je doći vidjeti.
Na vrh
agava1504 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Siječanj 2013
Lokacija: Moslavina
Status: Offline
Bodovi: 204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje agava1504 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2013 u 08:36
pekrasan vrt..zaista za uživanje..i ja sam skužila da uopće nemam bijelu ružu..Clap
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2013 u 08:36
Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:

Prilipe su ti ruže Smail, Jesi pomirisala melody parfume? Moje sa tek otvara...jedva čekam onaj fantastičan miris!
Draga anđelkad, ništa ne miriši, valda zbog ove hladnoće i vjetrova, možda je još premlada, prošle godine tek posađena. smile79
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2013 u 08:38
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Ruže su ti prekrasne,a ona bijela je naj...Obožavam bijele ruže,ali od 5 bijelih na deklaraciji koje sam kupila samo je jedna bila bijela.Moram je doći vidjeti.
Naravno Camellia da moraš doći vidjeti uživo dok ju ovaj vjetar nije ubio.smile79
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2013 u 08:41
Originalno poslano od člana agava1504 agava1504 napisao:

pekrasan vrt..zaista za uživanje..i ja sam skužila da uopće nemam bijelu ružu..Clap
Izgleda da je to epidemija na CIF-u, nedostatak bijelih ruža, stvarno su više zastupljene crvene, bijele djeluju tako otmjeno, mislim da ih je dosta teško uzgajati pa ih niti nema baš nešto u ponudi za kupiti.smile79
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2013 u 09:18
Ako budeš kupovala bijele ruže obavezno kupi SWANY koja spada u pokrivačice tla ali ju se da nabaviti i kao stablašicu i kažu da je jedna od najljepših bijelih stablašica. Ja imam 3 komada u bijelom vrtu kupljene kao pokrivačice ali mi rastu više kao grmolike jer sam ih tako  počela formirati.
Nemogu ti niti opisati kako je lijepa Hug, tko god voli bijele ruže ovu neka obavezno nabavi.
Od čajevki predivna je TINEKE nju sam nabavila od M Kaktusa, dvije sam posadila u bijeli vrt i jedva čekam da mi narastu i cvatu.
Da li znaš kako se zove tvoja bijela stablašica?, imam želju posaditi i stablašicu u bijeli vrt a kako mi cijepljenje u dva navrata nije uspjelo onda bolje da si ju kupim već gotovu. Ova tvoja mi se jako sviđa....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2013 u 10:09
sad sam se sjetila da moram negdje imati ice berg samo sam ju presadila i zaboravila, moram kupiti ginko obavezno Wink
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2013 u 10:23
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Ako budeš kupovala bijele ruže obavezno kupi SWANY koja spada u pokrivačice tla ali ju se da nabaviti i kao stablašicu i kažu da je jedna od najljepših bijelih stablašica. Ja imam 3 komada u bijelom vrtu kupljene kao pokrivačice ali mi rastu više kao grmolike jer sam ih tako  počela formirati.
Nemogu ti niti opisati kako je lijepa Hug, tko god voli bijele ruže ovu neka obavezno nabavi.
Od čajevki predivna je TINEKE nju sam nabavila od M Kaktusa, dvije sam posadila u bijeli vrt i jedva čekam da mi narastu i cvatu.
Da li znaš kako se zove tvoja bijela stablašica?, imam želju posaditi i stablašicu u bijeli vrt a kako mi cijepljenje u dva navrata nije uspjelo onda bolje da si ju kupim već gotovu. Ova tvoja mi se jako sviđa....
 
 
Draga Korijenko, upravo ove strablašice su Swany, a Tineke sam nabavila prošle jeseni, još mi nije procvala, jako je mala ali ima pupove, predpostavljam da je jako lijepa.smile79
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2013 u 10:27
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

sad sam se sjetila da moram negdje imati ice berg samo sam ju presadila i zaboravila, moram kupiti ginko obavezno Wink
Draga nona smile79kada budeš nabavljala ginko pazi da bude dvospolni ili si nabavi ženski i muški, ili ako želiš samo ukras onda je svejedno kakav je, jučer sam ga kodnaše  Camellie vidila ovaj dvojni.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2013 u 10:28

smile141   Za mene drugi puta, molim te više slika onog mixa na kraju  Smile.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2013 u 10:30
mislila sam na tablete za pamćenje Confused a što se tiće sadnice neznam baš, imala sam eukaliptus pa se osušio bolje da se držimo autohtonih vrsta
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2013 u 10:36
Originalno poslano od člana Anastazija_ Anastazija_ napisao:


smile141   Za mene drugi puta, molim te više slika onog mixa na kraju  Smile.
Draga Anastazija, naravno bit će samo za tebe, i tako mi je draga žao što i ti ne stavljaš svoje slike, imaš čarobno lijepi vrt.smile79
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 37>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,187 sekundi.