Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - pandin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


pandin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 36>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2014 u 07:46
Skidam ti kapu mladi umjetniče!
Došuljala sam se ,sve sam pregledala,oduševila se tvojim umjećem,bravo!
Ruže su me oduševile,navratiti ću opet,tiho da ne ometem sklad...
smile57

"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2014 u 11:33
Što reći? Mogu se jedino pridružiti pohvalama svih dosadašnjih posjetioca. Svaka čast na domišljatosti, kreativnosti, biljkama... Samo tako dalje!
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2014 u 12:20
Pa kod tebe je prekrasnooooo..........Imam jedno pitanje.Uz ono krasno jezerce imaš jednu biljku koja cvjeta žuto.Je li to Lilium Bsniakum?
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2014 u 22:06
Evo i mene za mali komentarčić, pregledala sam sve ali se nisam oglašavala , sada ostavljam trag. Oduševilo me tvoj i mamin izbor biljaka koje su sve smile120ali ja Vam zavidim na prostranstvu i na preljepom jezercu koji me oduševio, možda zato što je kod mene dva kvadrata pa mi je to tiha patnja. Bravo majstoresmile141
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2014 u 11:54
hvala svima na posjeti i pohvalama smile64    Carol iza jezera imam nesto zuto visoko neznam kako se zove a ispred jezera je djevojacko oko e sad neznam na sta mislis Wink
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2014 u 12:32
Dugo te nije bilo i baš sam se pitala gdje si!!! Falio mi je tvoj vrt i jako mi je drago, da si opet sa nama i da  mogu uživati u raskošnoj ljepoti tvog vrta.
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2014 u 12:47
Ja sam pitala za žuto.Žuti cvijet sa zavrnutim laticama.Podsjeti me na Lilium Bosniacum za kojim tragam.
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2014 u 12:56
Našla sam,na tvojoj 23 stranici uz jezerce.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2014 u 13:28
Vrt prekrasan, a zbirka kaktusa raste. Bravo.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2014 u 14:35
bože neznam šta mi bi pa napisah carol Confused osice ono ti je močvarna perunika obična ona iz divljine smile166
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2014 u 14:37
tikvić drago bi je da si tu a eto i ja se vratio smile56 bice toga jos dok sam kući Wink 
Otok hvala na posjeti smile99
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2014 u 19:01
Priznajem da već dugo nisam bila u tvom vrtu,bravo za svo lijepo cvijeće i lijepe kaktuseTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2014 u 11:26
jucer sam popodne proveo na osjeckom proljetnom sajmu "Pampas " i naravno ponovio se smile71
evo jedne grupne : gaura, photinija,ranuncul, 2 kaktusa , 3 digitalisa, i jos par proljetnica kojima neznam imena da i sarenolisna kadulja 
digitalisi 
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2014 u 11:28
photinija kupljena u bamaxu 39,90 
ljiljani jedan iz kauflanda jedan iz baumaxa 
pokrivač tla ?
gaura
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2014 u 11:29
kaktusi 
trichocereus candicans
mammilaria bocasana v roseiflora

Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2014 u 11:30
ovo neznam sta je cvijeta crveno i liči mi na neku salviu ???

Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2014 u 11:31
i jos ranunculus
i jedna heuchera jedino je ona bila 30 ovo ostalo je sve po 10 kn tako da sma zadovoljan sa cijenama na sajmu 
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2014 u 11:58
lijepa i uspješna kupovina, dragi panda...onaj pokrivač tla mi se čini da je varjegirani phlox, a jastučasta trajnica s ljubičastim cvjetovima lijevo od šarene kadulje je AubretiaSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2014 u 12:05
za aubretiu si u pravu a ovaj phlox sto kazes kazu da cvjeta bijelo i listići su mi puno krupnijih od ovih mojih kojih imam posadjene ovi su nekako deblji kao koznati i sjajni , ma sta god da je svidjelo mi se pa sam kupio Embarrassed
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2014 u 14:31
Predivna kupovina,pogotovo heucera,jedva ih čekam vidjeti u vrtu,pozdrav!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 36>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.