Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt by Maris
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt by Maris

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 102>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 09:51
hortenzija ti je predivna ,al i sve ostalo ti je jako lijepo vidim da si nabavila i ljubicastu lavanduClapClapClapClap
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 10:14
Originalno poslano od člana rosa2 rosa2 napisao:





hortenzija ti je predivna ,al i sve ostalo ti je jako lijepo vidim da si nabavila i ljubicastu lavandu[IMG]smileys/smiley32.gif" height="17" width="18" align="absmiddle" alt="Clap" />[IMG]smileys/smiley32.gif" height="17" width="18" align="absmiddle" alt="Clap" />[IMG]smileys/smiley32.gif" height="17" width="18" align="absmiddle" alt="Clap" />[IMG]smileys/smiley32.gif" height="17" width="18" align="absmiddle" alt="Clap" />


Hvala ,možda misliš na ukrasnu kadulju,ima intenzivno ljubičastu boju cvijeta i cvjetne stapke .
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 10:20
s njom sam zamijenila boju al mislila sam na ovu lavanduLOLLOLConfused
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 10:22
maris tvoje fuksije su prekrasne..ja ih obožavam ali na mom balkonu nema ni malo hlada Ovo rozo je diplodenia? Ja sam kupila neku minijaturnu crvenu i sad čekam da otvori svoj prvi cvijet Vani je na balkonu,na direktnom suncu-misliš da će joj tamo biti dobro?
dosadna ko tekut
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 10:23
A je,je ,to je lavanda,nisam označila,pa nisam znala na koju misliš.Mene je pak ova kadulja iznenadila,kad sam je kupovala mislila sam da je jedna vrsta lavande ,prekrasan mi je njen cvijet .
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 10:27
Originalno poslano od člana azriela azriela napisao:

maris tvoje fuksije su prekrasne..ja ih obožavam ali na mom balkonu nema ni malo hlada [IMG]smileys/smiley6.gif" align="middle" /> Ovo rozo je diplodenia? Ja sam kupila neku minijaturnu crvenu i sad čekam da otvori svoj prvi cvijet [IMG]smileys/smiley17.gif" align="middle" /> Vani je na balkonu,na direktnom suncu-misliš da će joj tamo biti dobro?


Hvala draga,ja ti na terasi imam sunca samo prije podne(istok,jugo-istok),za fuksije idealno,ali mislim da dipladenije vole više sunca,tokom cijelog dana.
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 10:29
super onda..još jedna biljčica koja će uživati u mojoj paklenoj džungli:)
dosadna ko tekut
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 10:39
Originalno poslano od člana azriela azriela napisao:

super onda..još jedna biljčica koja će uživati u mojoj paklenoj džungli:)


Sigurno hoče .
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 11:40
svega ima kod tebe i lijepog i finogTongue, hortenzije već cvatuClap fuksije su mi predivne a hibiskusi stani-paniClap kakav cvijet ima šarenolisna kadulja, baš me zanima
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 13:10
[QUOTE=Mari,5510] svega ima kod tebe i lijepog i finog[IMG]smileys/smiley17.gif" align="absmiddle" alt="Tongue" />, hortenzije već cvatu[IMG]smileys/smiley32.gif" align="absmiddle" alt="Clap" /> fuksije su mi predivne a hibiskusi stani-pani[IMG]smileys/smiley32.gif" align="absmiddle" alt="Clap" /> kakav cvijet ima šarenolisna kadulja, baš me zanima




Hvala Mari ,čim procvjeta šarenolisna kadulja stavim slikice .
Na vrh
Cikas View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 20 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 499
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cikas Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 14:37
Cvića ko u priči, a ono fenomenalno, ti umitnica u fotkanju i eto ti dobitne kombinacije! Koji li je ovo cvitak?
Baška Voda
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 14:45
Stvarno si umjetnicaWinkClap
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 15:21
Originalno poslano od člana Cikas Cikas napisao:

Cvića ko u priči, a ono fenomenalno, ti umitnica u fotkanju i eto ti dobitne kombinacije! Koji li je ovo cvitak?
[IMG]http://i379.photobucket.com/albums/oo240/SuperNina327/DSC05190.jpg" />


Hvala ,ovo ti je puzavi prkos ,kupila sam ga na flori,privukli su me njegovi slatki cvjetići .
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 15:22
Originalno poslano od člana Tea Tea napisao:

Stvarno si umjetnica[IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />[IMG]smileys/smiley32.gif" align="absmiddle" alt="Clap" />





Hvala Tea .
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 15:25
Prkos je presladak Thumbs%20Up
Na vrh
kikach View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 497
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikach Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 15:41
maris, krasno ti je cvijece..vidim da si i ti ljubiteljica fuksija, ja ih jednostavno obozavam:) boja hortenzije je divna! i hibići su krasni, zdravi..a tek povrce, stvarno imas zelene rukeThumbs%20Up
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 15:52
Emilly,Kikach,hvala cure .
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 16:00
Originalno poslano od člana kikach kikach napisao:

maris, krasno ti je cvijece..vidim da si i ti ljubiteljica fuksija, ja ih jednostavno obozavam:) boja hortenzije je divna! i hibići su krasni, zdravi..a tek povrce, stvarno imas zelene rukeThumbs%20Up

I ja ih obožavamHeartImaju krasne kombinacije boja a oblik cvjeta im je točka na iLOLPrekrasne suClap
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 16:18
Originalno poslano od člana Tea Tea napisao:


Originalno poslano od člana kikach kikach napisao:





maris, krasno ti je cvijece..vidim da si i ti ljubiteljica fuksija, ja ih jednostavno obozavam:) boja hortenzije je divna! i hibići su krasni, zdravi..a tek povrce, stvarno imas zelene ruke[IMG]smileys/smiley20.gif" height="17" width="23" align="absmiddle" alt="Thumbs%20Up" />
I ja ih obožavam[IMG]smileys/smiley27.gif" align="absmiddle" alt="Heart" />Imaju krasne kombinacije boja a oblik cvjeta im je točka na i[IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" />Prekrasne su[IMG]smileys/smiley32.gif" align="absmiddle" alt="Clap" />



Istina,ne postoji fuksija koja mi nije lijepa,svaka je posebna na svoj način .
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 16:25
Draga Maris ne zanm što je ljepše, povrće ili cvijeće??? Za vrijedne ruke : Bravo!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 102>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.