Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt seoski
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt seoski

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 66>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 10:43
e sad imaš valjano opravdanje gdje si bio prošli vikend Wink
 
nadam se da je malecka zadovoljna ujikinim i maminim djelom?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 10:53
Naravno da je zadovoljna! Tongue
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 10:54
Super Gogo i ideja i realizacija. Clap
život je more
Na vrh
winnetou View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 22 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 46
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje winnetou Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 07:30
Mali Gogo, ja još nisam pohvalila tvoj vrt pa - svaka častClap Da ne nabrajam i ne hvalim sve detalje koje sam pročitala, onda ću ovako, zbirnoSmile I bilježim se za buduća možebitna pitanja i savjeteWink
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 11:08
Hvala! Embarrassed
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 13:46
Mali gogo, tvoja svestranost je neponovljiva i nenadmašna.
Iskrene čestitke na svemu.
Lijepi pozdrav                                 
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 09:52
Ruku pod ruku s mojom velikom prijateljicom Tijom i ja se vraćam na ovaj forum! Big%20smile
 
Evo za povratak objavljujem par fotografija slikanih nedavno:
 
 
 
Moj novi ružičnjak:
 
 
 
Tulipan 'Mala princeza':
 
 
 
Malo plavog za Trišu:
 
 
I na koncu moja ljubica:
 
 
 
Pozdrav svima!
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 09:54
Drago mi je da ćemo opet pratiti događanja na tvom krasnom imanju Hug
Tulipani su famozni, pogotovo lila-žuti!!
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 09:55
Hvala na svemu, lijepo je što se opet "vidimo"!
 
Sad si i "malu princezu" moram nabaviti, a kud da je stavim to je već drugo pitanje. Druga fotka mi je čista romantika, a Lasta je prava ljepotica već.
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 10:00
Malu princezu sam kupio zbog imena. Slično je Exupery-ovom "Malom princu" kojeg obožavam.
Sigurno ćeš naći mjesta za tu princezu, pošto se radi o jako maljušnom tulipanu. Cvijet je skoro pri zemlji, a u promjeru je nekih 3 cm. Tongue
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 10:04
Srdačan pozdrav i dobrodošlica nazad.
Previše se ovdje cijeni tvoje znanje, ideje, savjeti a da bi forum bez tebe bio isti!
Posebno me vesele nove slike  s  kojim si nam dočara proljeće na tvom imanju!ClapClapClap
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 14:10
mali gogo princeze su prekrasne

već sam napisala na tijinom malom g. vrtu, ali moram i tu ponoviti
prekrasan vrt i jako mi je drago što ste nam se vratili

smile79
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 14:23
Gogić, lijepi pozdrav dobrodošlice!!! smile219
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 14:28
Dobro došao natrag!Forum je bio osiromašen bez tebe i tvojih genijalnih ideja, savjeta......
A šta je ustuknulo pred ružičnjakom, travnjak ili povrtnjak ?
Lasta je prekrasna......
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 15:19

Hvala svima!

Kat.rea, ustuknuo je travnjak. Nisam mogao napravit ravne gredice s obje strane prolaza, jer bi tako dobio dvije previše uske gredice. Ovako sam vijugavim putem dobio tri široke, polukružne gredice za ruže. Uz rub gredica sam posadio živicu.
Sad treba par godina da to naraste, no mislim da će biti zgodno.
 
A Lasta se totalno isprlja kad smo tamo. Imam ono buduće jezerce u stražnjem vrtu pa se kupala prije fotkanja LOL. Naravno, poslije toga se odmah bacila na iskopavanje nekog dremljivog guštera, koji je u toplini svoje podzemne kuće čekao da ogrije škrto ranojutarnje sunce.
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 15:57
Hvala, volim kad je nešto namjenjeno meni, krasne su. A dali je ono ćup, s prve slike koji si sam radio, bez obzira božanstven je. I neka si se vratio, baš si nam falio.smile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 16:10
Mali gogo drago mi je da si ponovno sa nama ,pa da uzivamo gledajuci tvoj mali raj
Lasta je kao i uvijek preslatka,a sto se tice biljki predivna mi je plava anemona i mini tulipani, prva i pogotovo druga slika su me odusevile
Na vrh
radosnica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje radosnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 22:59
Tvoj vrt je poseban i drago m je što si se vratio. Potvrđujem Tijinu konstataciju - iz tvojih slika izvire romantika, valjda zbog toga rado navratim. Moj dojam smile39
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 07:14
Hvala svima!
Triša, u pravu si. To je onaj ćup što sam ga jesenas pravio. Tongue
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 09:21
gogo, da Ti je vrt i sve u njemu lijepo, nije ništa novo. Trenutno najljepše od svega je što si se vratio. Neka i nadalje taj vrt bude ogledalo tebe i tvoje duše i ne daj da to bilo kavi vanjski utjecaji promijene.
Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 66>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.