Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bergenijino cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bergenijino cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 67>
Korisnik
Poruka
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 13:37
Draga Bergenija, upravo sam završila detaljnom šetnjom tvojim vrtom.Od samog prapočetka, tj, prve stranice, pa sve do posljednih, slika jeseni u tvom vrtu, jednostavno sam blenula i izbečila oči kao na smajlićima.
Zadivljena sam decentnom kućom, profinjenim i originalnim balkonima, opločenim stazama i raskošnom ljepotom tvojih kamenjara.
Suha smokva, saponaria, žuti noćurak, karanfilčići, crvena delosperma, bijela lavanda, čuvarkuće...
Toliko ljubavi, brige i pažnje cvijeće ti je uzvratilo svojom maksimalnom cvjetnošću.
Iskreno sam zadivljena jednim od najljepših vrtova na forumu.
Moje duboko poštovanje, majstorice
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Athena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 283
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Athena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 13:59
Ja sam do sada nekak izbjegavala sedume, a vidim da nisam trebala. Zaista tvoji su prekrasni.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 14:04
Sunce moje zlatno kod tebe je stvarno bajka -nema se štasmile80
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 21:59
Retriver Sanja - hvala na predivnim riječimaEmbarrassed. Zaista su me tvoje riječi ganule!  Drago mi je čuti da ti se sviđa vrt. Pohvale uvijek daju poticaj da napravimo još nešto bolje i ljepše!
Athena - ako sam te navukla na sedume drago mi je, javi se i poslat ću ti ih nekoliko.
Niho nam se vratila, niho nam se vratila........smile164 Jupi, jupi je!
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 18:04
smile96-A što me nasmija slatko ma svaka ti čast . Ja malo opet da se nagledam tvoga cvijeća a ono moram da se smijem----------ma legenda si  i sad hajde stavljaj svoji ljepotica jošsmile213---------a prava si
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 00:50
A što da ti kažem sve sama ljepota kuća, cvijeće, drvena konstrukcija za cvijeće, dvorište, ma svesmile99
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 07:21
 agapantus, masline, balkon, okućnica, kamen...sve ti izgleda savršeno!
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 10:22
Nama smile64---kako je tužnosmile43
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 13:39
Sve je predivno, sedumi, agapantus..ma sve je za 10
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 20:24
Cvate li još moj ljubimac agapantus?
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 17:47
Hvala Hugnihi, triši, stefkaji, željki23, smrcku Hugšto prošećete mojim vrtom................najavite se da barem kafu popijemo zajedno!
Triša, tvoj agapanthus više ne cvate i ne izgleda pre lijepo. Nije za slikanje više................do drugog ljeta bye, bye...........
 
Danas kod mene kiša. Počelo je, počelo je...............
Taman da postavim nekoliko sličica uslikanih prije nekoliko dana u mom vrtu. Jesen je vrijeme cvatnje zvjezdana. Imam samo niske i puzajuće. Bijeli puzajući je već počeo venuti, zakasnila sam malo sa slikanjem.......
Ipak, evo ga;
......................... bijeli puzajući zvjezdan .........................................
 
............. niski roza zvjezdan (mali je jer je tek nabavljen) .........................
 
............................ plavo - ljubičasti.................
 
............................. roza  - crveni ....................................
 
................................roza- ljubičasti ........................................
 
....................... i kako to izgleda na jednom mjestu u kamenjaru..............
 
..............cvjeta i vrijesak ( u blizini seduma) ....................
 
U mom dvorištu brugmansija nije lijepa kao što je bila po ljeti, ali ne da se. Otpali su joj svi listovi ali ona i dalje cvjeta i cvjeta............... kao da zna da joj je ovo zadnja godina ( javite se ako želite reznice......... jer mi je pre velika i moram se je riješiti)
................................ brugmansija noću ...........................................
 
.........i za kraj viseći prkosi na prozoru (na mjestu gdje su po ljeti bile milionke i bidens, ali na moju veliku žalost nisu opstali - osušili se.............
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 18:09
E stvarno znaš čovijeka zadiviti .ostala sam bez riječi -koliko zvijezdanasmile64
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
martina1985 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 409
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1985 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 18:13
ovo je super.... prekrasno....imaš li možda sjeme ovog visećeg prkosa????
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 20:44
kako krasan kamenjar,asteri fantasticni..ma sve me odusevilo..cesto tu svratim  i bas uzivam...Clap
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 19:58

...........niho, martina, maslačak .....

Martina nisam probala skupljati sjeme ali mogu pokušati pa ti javim ako bude nešto!Wink
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 20:10

Bergenia predivno.

I ovo novo žuto (aj... nemam pojma kako se zove!) i oni prekrasni roza buketi pelargonija.

Ma Retriverica je dobro rekla: sve od kuće do vrta je Thumbs%20Up

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 13:56
Bergenija, ništa već 8 dana - što se događa, daj obećala si neke sedume, spremaj to, pa kad se vidimo .
Sada radim jedan kamenjar samo za čuvarkuće, sedume, sukulente općenito, ajd stavi mi kompetnu sliku tvog manjeg kamenjara,ali cjelog) da vidim u kakvom je sada stanju., te da naravno ukradem koju ideju.smile143
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 14:05
Super su mi niski zvjezdani. Baš me zanima hoće li ti ostati takvi ili će ko i moji krenuti u osvajanje visina. Čak mi je i alpinus viši nego što sam očekivala. Jedino puzavi još uvijek puže, al kakve sam sreće poludit će i on LOL
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 17:00
Ja stvarno neznam šta bi odvojila ali nikad do sad nisam čula da ima puzajući prkos-i jako je predivan
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 19:11
Draga Bergenija, navratila ja malo i u tvoj prekrasan vrt za kojeg je već teško pronaći odgovarajuću riječ, a da nije već izgovorena.
Pa, makar se i ponavljala, želim izraziti divljenje ljepoti tvog kamenjara u kojem caruju prekrasni zvjezdani u savršenoj harmoniji s lavandama, te čarobni sedumi s neponovljivim vrijeskom. Bravo Bergenija
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 67>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,312 sekundi.