Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naše vikendice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naše vikendice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 303132
Korisnik
Poruka
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2010 u 14:45
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Naravno Gio, spremamo se u Buzet, pa već je na popisu neko vodeno bilje, lopoč mi je malo preskup, ali bit će sigurno nešto drugo, a i hemerokalis bi bio prekrasan, hvala ti.

Triša, listam vaše stranice, divim se energiji kojom prštite ti i TM, ali i cijelo društvo oko vas!!! Vidim da bi lopoč, ja imam tamnoroza, da li želiš za svoje jezerce, bila bi mi izuzetna čast da ugostiš tj udomiš moj cvjetak!!! Javi se ako ga želiš ili ga nisi još nabavila!!!  Veseli pozdravi tebi i tvojoj veseloj družini!!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2010 u 15:00
Draga triša, dugo me nije bilo ali sam zato danas duplo uživala. Nevjerojatno koju snagu imaš i kako sve to stignete. Oduševio me tvoj vrt, tvoje cvijeće, plodovi , jezerce....ma sve me oduševilo!!!!
 
Bravo, samo tako nastavite. smile120
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2010 u 15:12
Raport: danas prošla sve tvoje stranice, moram reči da sam iznimno uživala, od delicija iz tvog vrta i vočnjaka, do čitanja o veselim prepucavanjima cvjetne družine!!!! Druženja su vam za +10!!!!!  sretni i veseli i dalje bili!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2010 u 15:25

Free draga malo je ova tema zapostavljena, jer u vikendice zimi slabije idemo. No baš ti hvala što si mi bila u posjeti, nadam se da ćeš jednom doći osobno, a onda ćemo napraviti pravu feštu.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2010 u 17:47
Prošetala, nagledala se prekrasnog mjesta za odmor duše, sjela uz jezerce, odmorila i nastavila dalje razgledavati cvijeće, povrće, biciklarnu....sve za 5
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2010 u 18:58
O draga ja nisam u vikendici, a ti došla, pa nije u redu. Lijepo se drugi put najavi pa ćemo zajedno uživati. Svejedno hvala ti što si bila!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2010 u 19:14
jao u ovu trisinu vikendicu nisam ni zavirio jos i trisa mogu ti reci da sam se odusevio....:D
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2010 u 19:52

Panda hvala ti što si bio u mojoj vikendici. Na žalost sada sam u Rijeci, ali možda za vikend opet odemo malo na selo, lijepo je i zimi.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2010 u 23:13
 smile141za sve!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 303132
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.