Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moj kutak za opustanje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moj kutak za opustanje

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 35>
Korisnik
Poruka
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2011 u 08:15
Divne slike bajkovito rascvjetanog vrta!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2011 u 08:22
Prekrasno Mimar.Toliko cvijeća a trava zelena... kao da nije bilo suše.
Znam da žališ za ružama ali je ovo sve što imaš veličanstvenoThumbs%20UpClapClapClap!
 
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2011 u 10:01
Sve one koji uđu u moje dvorište i zadrže se u njemu smatram prijateljima pa otud, hvala vam prijateljice moje.
Lepo je čuti vaše pohvale, još lepše ugostiti vas. Ja se svakoj od vas ovde izvinjavam što vam ne uzvraćam redovno posete ustvari, što prošetam a ne prokomentarišem. Ponekad mi je dovoljno da samo otvorim vrata vašeg vrta i uživam u njemu sa osećajem da mi je poznat i drag. Dobro znam sve novitete u Jagodinom  (žao mi što nismo bliže da menjamo alstromerije, crvena bugica i lagestermija su predivne, mandarine bih rado probala), Baki zavidim na onom ciglenom zidiću, palmi ali najviše na kosaču trave Wink pardon, vilenjacima  (nadam se da će barem jedan krenuti malo po kontinentu pa zalutati kod mene), Anaidini otoci su mi uvek bili inspirativni a njena urednost mi donosi komplekse LOL, u Tijinom vrteku znam svaku biljčicu i iz "uživo" pogleda (mala, nadam se da si onaj jasmin izbacila na sunce Smile), Misty i njen entuzijazam su "zarazni" a njena radost biljkama me opčinjava iznova, kad se poželim hibiskusa skoknem do Bromi a vigna ide na spisak nabavke(pozdrav i njenoj prijateljici kod koje sam pala Wink na dipladenije i viseći abutilon) a jutros sam imala pravo otkrovenje ušavši u Anastazijin raj ( Clap,moram joj u temi to napisati )
Antonija, to su Zephyranthesi, pokušaću da nađem neke malecne lukovice koje mogu da se spakuju u koverat (mislim da nemam tvoju adresu, molila bih je Smile).
Mihaela, hvala tebi,  u tvojoj sam klasi Wink!
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2011 u 10:15
Uvijek kažem da su najljepše forum ruže tvoje i od M.Kaktusa, žao mi je da tvojih više nema i žao mi je da mi nisi blizu jer bi ih bila sigurno udomila Wink.
Sviđa mi se i ova nova postava , sve je tako cvijetno, lepršavo i lijepo sa ukusom ukomponirano Thumbs%20Up
Bravo, bravo Clap
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2011 u 10:17

Svaki dan "njuškam" po tvom vrtu, a nikad se ne oglašavam. Evo da ispravim tu nepravdu, ovaj put ti šaljem veliko smile141za sve što si uradila u vrtu. Od svog dvorišta si stvorila pravi raj. Svaka čast, majstorice!

Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2011 u 10:28
A  ja sanjam šumu, pošljunčanu stazu sa godfrenama i kućicu udaljenu od sveta Wink
 
Draga moja "devojko sa čardaš nogama", juče sam se oduševila tvojim "belim vrtom" a tebi bih promenila ime u morska sirena, posle onih fotki skokova u vodu.
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2011 u 13:09
Uživala sam u listanju tvojih stranica i divila se tvojim crvenim, rozim, žutim, ljubišastim i bijelim cvijetićima, a svaki ima dušu jer si svakome ostavila dio svoje duše, ali i nakon svega toga, tvoja duša je još uvijek puna!!!

Srdačne pozdrave ti ostavljam, ženo, koja pričaš sa leptirima!!!smile169
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2011 u 13:10
smile78
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2011 u 13:26
smile79
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2011 u 19:31
Originalno poslano od člana freeland44 freeland44 napisao:

... ženo, koja pričaš sa leptirima!!!



Da bar mogu Free, ali to je privilegija Bogova, ja sam srecna dok mogu da im se samo priblizim

,,Svako od nas neku svoju priču ima,
što u tami tišti, a puteve bira.
Samo kad je hladno, kad umori zima,
slutimo je, tužni, na krilu leptira.
Svako od nas plaća dah svoje tišine
što kroz kožu diše u vatri nemira.
Samo kad je mokro i kad duga sine
svako na svom dlanu budi svog leptira ,,
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2011 u 21:25
Došao je na red i tvoj vrt. Jednostavno oduzima dah.
Na vrh
palcica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 687
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje palcica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2011 u 22:04
joj joj ... imat priliku uslikat i bubamaru, leptire, bubice na cvjetovima
a bicikl-jel služi kao dekoracija
odlično, svaka čast ...
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2011 u 13:15
Mimar, konačno da ostavim neki trag- stalno sam ja kod tebe ali...
 
Jednostavno predivno, toliko boja i oblika...!
 
              smile79
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2011 u 14:19
Neke nove slike na dobro bi nam došle..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Ante3009 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 838
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante3009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2011 u 14:30
Prekrasno, pogotovo liatrisi i echinachee zajedno
Na vrh
Jasenka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 505
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jasenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2011 u 13:32
Predivno !!!  smile55
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2012 u 23:55
Vratilo se sunce, vratile se boje i ja radujuci se svakom novom pupoljku i shvatajuci da svaki novi dan i ljubav opet imaju smisao. Jos jedno prole'e...
Pocelo je ovako...
















































































































































i sto bi rekla nasa Korijenko , jedan panoramik za kraj
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2012 u 00:10
Uvijek s radošću i veseljem ulazim u tvoj kutak za opuštanjejer unaprijed znam da ću uživati šetajući i razgledavajući. Tako je bilo i ovaj puta,  smile227.
Na vrh
Stonka View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 31 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 124
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Stonka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2012 u 02:57
Moon ovo je kao u snu i nova i stara verzija odmor za oći i dušu. Nadam se da ću ga jednom dosanjati.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2012 u 08:58
Ovo je proljeće u pravom smislu riječi, šareno , toplo i tako nježno Hug. Uostalom, tvoj je vrt baš takav....
 
Tulipani su božanstveni Thumbs%20Up.
 
Veliki pozdrav smile78
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 35>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.