Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Gioiaa-dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Gioiaa-dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 39>
Korisnik
Poruka
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2010 u 10:40
proljece da vidis tek sljedeci spisak za nabavku
jedva cekam da mi to sve procvjeta.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2010 u 19:04
Čekaj,čekaj i mi jedva čekamo
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 21:18
Moram se pohvaliti da sam danas jedno dva sata radila u vrtu,pocela sa voljom i posle jedva cekala da zavrsim.
Jedino su moje patke uzivale



guske
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 12:09
upravo sam narucila nove biljcice,da mi uvesele ovako ruzan zimski dan,pa evo spiska:

-seme macine trave
-sparaxis,taj cvjetic obozavam,nadam se da ce me obradovati s cvjetanjem

-HEMEROKALIS Cherry Valentine
-H.David Kirchoff
-H.Sabina Baur
-H.Mary Brown
-H.Canadian Border
-H.D.to See
-Roses in Snow
-H.Edge of Darkness
-H.Eleonore
-H.Double River

Jesam caknuta,al dugo vec planiram i trazim Hemerokalise,sad mi se zelja ispunila...stizu za moj rodjendan:)))
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 14:38
Bravo Gioiaa, imat ćeš prekrasne graničice! Navijam da ti sve dobro napreduju i raskošno cvatu Clap.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2010 u 09:57
hvala Horti,a kad se razmnoze stici ce i do tebe
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 18:26
naradila sam da me sad sve boli,al nema veze,bitno je da se moze raditi u vrtu...obradovali me patuljasti irisi,nekolko je procvjetalo,na spirei se vide sicusni listici...ma sve se budi...
malo sam i okopavala,cupala korov...malo razmisljala gdje su posaditi novitete...
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 19:07
Gio, pročitala sam da si si naručila sjeme macine trave.Pa gdje se takvo sjeme ima uopće kupiti? Ja mislim na onu ljekovitu biljku, to je to?
Na vrh
Karmela View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 34
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karmela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 12:53
I mene interesira gdje se moze nabaviti sjeme macine trave
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 17:29
nabavila sam ga preko kat.
ivna,videcu kad stigne,da li je to to,nisam sigurna,mene su privukli ljubicasto plavi cvetici,ali posto nije bilo nekog objasnjenja ne znam tacno,ni koliko visoko raste,ni kad cveta...ma nista,jedino sto pored imena stoji i 'Nepeta blue c.'

malo pre me prijateljica obradovala,salje mi hemerokallise ,i jos neke biljcice i sad jedva cekam

da sve to stigne
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2010 u 21:04
malo sam se razocarala,nije kupila hemerokallise,al zato dobla sam Nerine b.,Eremurus b.,i Eucomis bicolor ,a samu sebe sam obradovala sa Dahliom Orfeo,2 pink ljiljana,jedan beli ,1 calla pink i dva jaglaca...
za koji dan stizu i naruceni Hemerokallisi,tako da cu se naraditi ove sedmice...narucila sam jos biljaka,al stize posle Uskrsa(a ja sam bas nestrpljiva)
Acindanthera(Etiop.gladiola),Medunika crvena,3 dalije,Crokosmija crvena i zuta,stepske svece(zuta i narandzasta),Tricyrtis(Tigrasti ljiljan)Liriope muscari,Budleja alternifolia(padajuci letnji jorgovan),Let.jorgovan zuti i Black Night,Zutika(Ulex europeus),# Thuje o.Smaragd,Hosta France,Hosta Gold,Delosperma zuta,Hemerokals zlatna stela,Veronica spicata i Ajuga mahagoni...valjda sam sve napisala.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 22:48
posadila sam macuhice,jaglace,nesto presadjivala...okopavala,zatim posadila bast.ananas,nerine,ljiljane...
a jos nista nisam posijala,sve nesto odlazem.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2010 u 09:51
jucer su stigli hemeroccallisi,posadjei su,nadam se da ce se primiti,mada nisam bas zadovoljna,vec su krenuli i listicu su svetlo zelene boje...
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2010 u 10:58
Na vrh
makk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2010 u 11:50
WOW, koji Hemerocallisi. Kad to sve procvjeta, e to će biti nešto posebno.
Možeš li mi, molim te, napisati odakle su uvezeni, tj ko je proizvođač? Hvala.
     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2010 u 12:20
Vjerujem da ćeš uživati razmještajući svo to sjeme, pa čekajući da nikne i procvjeta smile57

Ali jedna tvoja fotkica nije mi dala mira, ona gdje si slikala svoje guske. Prisjetila sam se jedne fotkice s neta koja me tada oborila s nogu, a u tvom vrtu jedino još nedostaju ruže pzavice da napraviš nešto slično. Nazujala sam se dok sam je opet pronašla, znam da nisi tražila savjet, ali barem je pogledaj i malo razmisli..


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2010 u 11:10
makk iz Holandije

mysty-da,bas sanjam o takvom vrtu
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2010 u 13:10
Auuu, Gio, kolko divote! Ovi hemeronešto su ti prekrasni! Jedva čekam kad procvjetaju da sličice vidimo!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 09:15
i ja jedva cekam
jucer je bio udarnicki dan,posijala sam neke cvecke,nadam se uspesno,u subotu cu ostatak ,kopkala,cupkala travu,ma vise i ne znam sta sam sve radila.
evo Gula i mame,obavezno joj pomaze-smeta

ne secam da li sam postavila ovu sliku,mislim da nisam,ako jesam,izvinjavam se...
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2010 u 07:18
u suotu sam posijala ostatak sjemena,usput kupila nekoliko biljcica





Ruzu iz Jerihona(Selaginella lepidophylla)kupila sam prijateljici za rodjendan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.