Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 18:46
Divni su ovi mini tulipani ja imam samo one obične veličine,kupila sam čak i neki tamno ljubičasti gotovo crni ali nije baš nešto zahvalan,jako je osjetljiv na niske temp. pa cvjetovi odmah dobiju neku čudnu boju.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 21:41
Vidim da se svima sviđaju ovi mini tulipani i mene su iznenedili, a i puno su se namnožoli od prošle godine.
Hvala svima Wink
život je more
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 21:49

Pajasmin- propupao, biserak propupao, žuta penjaćica baca mladice, kineski jorgovan ima pupove, žižula . radi pupove ...

Hvala Lantana - vidim da si od srca poklonila.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2009 u 11:21
Hoya, od srca srcu.

Ovo je samo dio tvojih, koji kod mene lijepo napreduju.


Hosta me oduševila, nisam vjerovala da će tako brzo krenuti, a i već se vidi ima prekrasne šare.


Tritoma i lukovice krenule, a hoya bacila nekoliko novih listića.



život je more
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2009 u 11:32
smile95Baš me veseli!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2009 u 17:36
Danas jugo, orkansko, ali sam zato ova dva dana iskoristila...

Malo sam se ponovila, tj. puno su me ponovili, a nisam bila u Žažinu, ni na kavicu (na moju žalost), ma nisam se makla sa Brača, a moja kolekcija se povečala. Do mene je putovalo s tri auta i dva trajekta, a vi pogodite tko je donator. Malo ću vam pomoći, mi smo obadvije Bodulke.

Bila sam oduševljena, prvo sam sve posadila, a onda nebi bila ja da svim ovim lijepim biljkicama ne nađem pravi ukrasni pitar, pa sam sve pretumbala i napokon ih smjestila.





Ove dvije ljepotice zajedno










Aloe veru sam dobila od Fermine, a ova nova joj pravi društvo






Još četiri ljepotice








sve četiri su našle mjesto u ovom akvariju


jedan prekrasan kaktus




I na kraju svi skupa.


Hvala Otok.
život je more
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2009 u 18:05
Pa to su predivne krasule,malo ću se poigrati pa ću probati pogoditi dali je taj donator Otok?Pitam zato što su i meni stigle dvije nove biljčice,crasula i aloa,pa neka onda kažu da su boduli škrti!!!!LOLWink
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2009 u 18:08
Opa,opa nisam vidjela tvoju zahvalu na kraju baš sam ludasmile180
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2009 u 19:08
Prekrasno!!! I baš mi se sviđaju te dekoracije,stvarno je kod tebe sve super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2009 u 19:22
predivno lantana! smile64
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2009 u 21:10
Originalno poslano od člana lika1 lika1 napisao:

Pa to su predivne krasule,malo ću se poigrati pa ću probati pogoditi dali je taj donator Otok?Pitam zato što su i meni stigle dvije nove biljčice,crasula i aloa,pa neka onda kažu da su boduli škrti!!!!LOLWink


To ti važi samo za Bračane, zato ja kad pakujem uvijek stavim više, da ne kažu gle one škrte Bračke. smile96
život je more
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2009 u 21:26
Lantana, svaka biljčica kod tebe dolazi do max izražaja, i svaka ima svoju priču--predivnosmile89 
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 07:53
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Originalno poslano od člana lika1 lika1 napisao:

Pa to su predivne krasule,malo ću se poigrati pa ću probati pogoditi dali je taj donator Otok?Pitam zato što su i meni stigle dvije nove biljčice,crasula i aloa,pa neka onda kažu da su boduli škrti!!!!LOLWink


To ti važi samo za Bračane, zato ja kad pakujem uvijek stavim više, da ne kažu gle one škrte Bračke. smile96
 
 
Zašto Lošinjanin ne kupuje frižider?
Jer nije siguran da li se kad zatvori vrata ona lampica unutra ugasi.
 
 
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 07:54
Clap Lantana, krasne su ti nove biljčice Wink
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 10:26
Otok, stvarno su krasne, držim ih na oku na mojoj terasi. Wink
život je more
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 10:54
Lantana jučer sam se pitala kako si i kako tvoje cvijeće kada sam vidjela kako je jugo jako puhalo???
 
Ali vidim da si ti opet uživala!!!
 
Lijepo ti je i novo i staro cvijeće!!! A tek teglice i aranžamani...sve skupa dojam prekrasan!!!
 
Bravo!!!
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 11:02
Kod tebe zaista svaki put ostanem bez daha.....a kamenčići me oduševljavaju pa ja na svoju hrpu šodra od dečkiju popalim njihovo sito i presijavam, a stariji svaki put "Mama kaj si pojedela pa ti si velika zakaj se igraš na pjesku"LOLLOLLOL
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 13:34
Originalno poslano od člana minimode minimode napisao:

Lantana, svaka biljčica kod tebe dolazi do max izražaja, i svaka ima svoju priču--predivnosmile89 


Ja ti Minimode za svaku biljku znam odakle mi i to mi je najljepša uspomena na onoga tko mi je dao.

I svima ostalima hvala, ja se uvijek trudim da svaki cvijet dobije svoje pravo mjesto, a ovi zadnji su toliko lijepi da su dobili moju maximalnu pažnju.


život je more
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 13:41
Bravo Lantano, to je predivan znak pažnje i još veća uživancija u njemu, kad točno znaš odakle je došlo cvijeće, i zato mene uvijek više veseli ono što dobijem, nego kupljeno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 13:45
divno lantano enmogu a da ti ne kažem stvarno su ti ovo prave ljepotice,a ova ideja u staklene vazne mi se sviđa samo mi reci ti kad zaljevaš ove biljke sipaš vodu dole gdje su kamenčići ili u posudu u kojoj je cvijet
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.