Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zvrkov vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zvrkov vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 63>
Korisnik
Poruka
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2009 u 08:20
Stvarno nećete biti gladni, pohvala i za povrće
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2009 u 09:46
smile141kod tebe se stvarno može svega naći jedva čekam da vidim sređenu novu gredicu
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2009 u 10:57
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

taj luk, isto se koristi za kuhanje??? pitam ko zadnji tukac ali draga kod nas ti toga nema.

jel je dragi dobio propisnu "jezikovu juhicu" za učinjeno?Wink
 
Nisam ga spotala LOL, samo me je sokiralo da je korijenje drveta otislo toliko daleko od stabla.
To je korijenje drveta na kojem raste ruza penjacica, snazno, visoko stablo, nece mu biti nista.
 
Cijelo jutro sam u vrtu (sin mi je na kampiranju sa izvidacima), sjecem suho cvijece, cupam korov,presadujem male sadnice (ima ih puno uz glavne biljke), heuchera, malva, alchemilla, digitalis, e da ste mi blize sve bih vam podijelila Wink.
 
 
Da taj se luk koristi u kuhanju, i prilicno je slatkog okusa.
 
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2009 u 14:07
smajlici su sve rekli
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2009 u 14:27
 Stanje u vrtu!
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2009 u 15:33
jako lijepo, puno cvijeća, šarenila.Thumbs%20Up
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 09:36
smile93 , Pa lucifer ti još uvijek cvate!, Meni je već pomalo na odlasku.
Nadam se da ću ovakve digitalise imati i ja druge godine, sjemenkice mi pomalo već niču Tongue
Uživala sam u šetnji na vimeo i slušala cvrkut ptičica Tongue
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 10:17

"Cijelo jutro sam u vrtu (sin mi je na kampiranju sa izvidacima), sjecem suho cvijece, cupam korov,presadujem male sadnice (ima ih puno uz glavne biljke), heuchera, malva, alchemilla, digitalis, e da ste mi blize sve bih vam podijelila Wink"

Skoro mi suza krenula na oko zbog ovih riječi, ej fakat zašto nismo bliže ili zašto su tako putovanja iz ove naše perspektive skupa tj. zašto si ih nemože svatko priuštiti barem jednom-dvaput u godinu dana, pa da onak bez grižnje savjesti sjedneš na avion i odletiš u predivan "vrt Europe" i nagledaš se tih krasnih vrtova, skupiš ideje i upoznaš se s dragim ljudima??? Baš mi je žao, a ko zna možda te jednom i zbilja upoznam i biti će mi veliko zadovoljstvo.
 
Video pregledan, kao što će ti većina nas nezasitnih reči, "daj još" ovo je BBC-ZVRK.
 
Hvala
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 18:24
 
Canada Geese na jezeru uz kucu
 
Izlegli su se pocetkom 5.mj  (5 guscica) a sada su skoro neprepoznatljivi od roditelja
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 18:34
Stanje u vrtu je prekrasno, a povrće ti je super.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 20:19
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

smile93 , Pa lucifer ti još uvijek cvate!, Meni je već pomalo na odlasku.
Nadam se da ću ovakve digitalise imati i ja druge godine, sjemenkice mi pomalo već niču Tongue
Uživala sam u šetnji na vimeo i slušala cvrkut ptičica Tongue
 
Drago mi je za digitalise da ce biti nestoClap
A crocosmia lucifer je jako zahvalan cvijet, dugo cvijeta, izdrzi na vjetru i kisi bez da se polegneStar.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 23:08
zvrkica u tvom se vrtu uvijek oduševim..svega ima i sve raste ko šašavo i sve je sa guštom napravljeno Clap
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 23:29
Zvrk, kaj ti je ono pored digitalisa ono rozo i pored rudbekije ono žuto?
Često vidim ovaj žuti cvijet i ovdje, ali po livadama.

Znaš da je predivno sve!!! smile57
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 08:34
Ja sam malo ljubomorna na tu tvoju ljepotu
Svaki put me ponovno oduševiš novim sličicama i kad pomislim da ne može biti ljepše, a može, svaki put sve ljepše i ljepše
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 09:18
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Zvrk, kaj ti je ono pored digitalisa ono rozo i pored rudbekije ono žuto?
Često vidim ovaj žuti cvijet i ovdje, ali po livadama.

Znaš da je predivno sve!!! smile57
 
Andrea Tongue, hvala na posjeti!
 
Ono rozo pokraj digitalis je achillea http://www.rhs.org.uk/plants/plant_groups/achillea.asp ,jako zahvalan cvijet i moze biti razlicitih boja
 
 
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 09:20
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:

zvrkica u tvom se vrtu uvijek oduševim..svega ima i sve raste ko šašavo i sve je sa guštom napravljeno Clap
 
U ovome si u pravu, raste ko sasavo LOL.
 
Ako nisam koji dan u vrtu Shocked, svasta me doceka, tikvice u ovom trenutku rastu ko lude!
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 10:23
Predivno!! Hoćete li doći na ljetovanje u lijepu našu?
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 10:32
Joj, oprosti zvrkice što me nije bilo tako dugo kod tebe. Nisam ni primjetila dok se nisam morala toliko strana vraćati unatrag.
Dok "šetam" tvojim vrtom nekako mi le lakše podnositi ove naše sparine. Sve zeleno, buja, u ponom cvatu. Ogledni primjeci cvijeća koje kod nas tinja zbog jakoga sunca.
Hvala na gostoprimstvu i - baš sam se malo osvježila.
 
P.S. Vrt i ono cvijeće na proslavi je nešto najljepše!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 13:27
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Predivno!! Hoćete li doći na ljetovanje u lijepu našu?
 
Ne vjerujem!
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 13:28
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Joj, oprosti zvrkice što me nije bilo tako dugo kod tebe. Nisam ni primjetila dok se nisam morala toliko strana vraćati unatrag.
Dok "šetam" tvojim vrtom nekako mi le lakše podnositi ove naše sparine. Sve zeleno, buja, u ponom cvatu. Ogledni primjeci cvijeća koje kod nas tinja zbog jakoga sunca.
Hvala na gostoprimstvu i - baš sam se malo osvježila.
 
P.S. Vrt i ono cvijeće na proslavi je nešto najljepše!
 
Imali smo i mi malo sparina (pa sam trebala zalijevati po vrtu Shocked). Kad kazem sparina to je ovdje 30,31,32 C LOL, ne ko vase sparine i vrucine.
 
Inace ovo zelenilo je sve zahvaljujuci ovoj umjerenoj klimi i naravno kisi Big%20smileWink!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 63>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.