Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 159>
Korisnik
Poruka
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 00:36
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Nema na čemu Jagoda, a ako bude sjemena od kaktusarki cinija....slobodno malo spremi...boja nije važna...sve su od ovih tvojih lijepe...a i znaš da meni sve boje "pašu"...što življe i šarenije...to bolje! Za pachiru...nemam iskustva....ali ako ti veliš da su na akciji...ko zna....možda ćemo zajedno stjecat iskustvo! Pošto su bile? LOL

Flavia baš smo večeras krenule s pravim dopisivanjem,neka...Cinije ću ti spremiti sjeme, ali morati ćemo čekati jer dugo traje cvijet,što je baš dobro....Pachira je bila oko 30 kn,ne znam točno jer na računu je generalni popust ne po stavkama....Sretno nam bilo sa pachirom...Big%20smileBig%20smile
sutra je novi dan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 07:45

Opet kod tebe prekrasnih primjeraka. I običnih i onih rjetkih.ClapClapClap

Mislim da to je curcuma - začin. Božikovine i Hamara su me savjetovali na receptima za neku rižu. Pa sam kupila. Žuti prah. Vjerojatno je od te biljke kad ima isto ime.

Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 07:57
ovo mi oduzelo dah - sretno sa zakorjenjivanjem a pachira naravno da će donjeti više novca i kuću a njegdje sam pročitala da po njoj treba povješati neke šarene trakice za sreću .......... ili tako nešto, ma neznam više gdje sam što pročitala ...
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 09:19
Ovo je bil dobar šoping!!! Ova tvoja posebna dicentra, to je valjda neka varjanta onih proljetnih srca, ko zna da li ta može u zemllju preko zime.....
Lizijant imam i ja bijeli ali nije mi ni pola lijep ko tvoji
Pustinjska ruža i curcuma   smile71
Kaktus-cinije spremi sjeme..... ja ću ti donest sjeme od mojih...
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 11:42
Originalno poslano od člana nata07 nata07 napisao:

ovo mi oduzelo dah - sretno sa zakorjenjivanjem a pachira naravno da će donjeti više novca i kuću a njegdje sam pročitala da po njoj treba povješati neke šarene trakice za sreću .......... ili tako nešto, ma neznam više gdje sam što pročitala ...
koji je ovo cvjet? ja sam ga imala u buketu koji sam dobila za rođendan!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 13:55
Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Dcentra i Tajlandski tulipan su prekrasni  Clap, sreća da imamo tebe na forumu da vidimo kojih ima noviteta u svijetu cvijeća, uvijek nađeš nešto lijepo, novo, egzotično.
Hvala Lantana,zadovoljstvo mi je svako toliko prošetati našim vrtnim centrima i pogledati što ima novoga i što je na popustu .Uglavnom uvijek nešto i kupim ,naravno ako je povoljno.Tako sam curcumu snimila još prije dva mjeseca u MBM-u kad je bila 175kn, a ja sam je nedavno kupila za mislim 37kn.....WinkWinkWink


Svaka čast to se tove trgovina, a s ovim lizijantima me ubijaš Wink, ma ne samo lizijant, a kaktus kako je dobar, ma sveeeeeeClap
život je more
Na vrh
ljiljana3 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 197
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljana3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 15:00
Lizijant je prekrasan, slikaj ga iz malo daljeg kadra da vidimo cijelu biljku.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 15:37
Jagoda ja sam slučajno upala u tvoj vrt ( zaista se sramim, kako nisam prije vidjela ovu ljepotu...smile42), ali sam se tako oduševila tvojim cvijećem da sam si zadala zadatak, da ujutro kada dođem u ured uz prvu jutarnju kavicu pregledam tvoje cvijeće od prve do zadnje stranice...
 
Puno vrsta vidim po prvi puta...ovo je zaista prekrasno cvijeće, trebaš biti ponosna....
 
Bravo
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 17:25
Jagoda, nakon duzeg vremena, evo me opet u posjeti kod tebe.
Fascinirala si me svojim egzoticnim, prekrasnim biljkama.
Sve je predivno, ali bih ipak izdvojila tvoj adenium, sve hibije, grevileu i naravno allamandu.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 17:43
Zbog presporog neta nisam imala živaca biti za kompjutorom, a sad kad su se stvari sredile, vidim da sam puno toga propustila...Jagoda, stvarno si nabavila predivne primjerke...mnoge od njih do sada nikada nisam vidjela.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 18:38
Jagoda,predivan ti je lizijant,obožavam ga i to mi je najljepše rezano cvijeće.
A ostalo tvoje cvijeće - prava egzotika.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2009 u 23:08
Prekrasno Jagoda, oba mi se oka zalijepila na ekran od ljepote. Ne znam što je ljepše
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 00:00
sve je prelijepo, ali ona dicentra me posebno oduševila, a lizijantum, da ne govorimo, moj roza ponovo cvate, ali ni izdaleka nije kao tvoj, a bijeli nešto zeza........ClapClapClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 07:04
smile227Kaktusu, lantane, cinije...
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 12:25
Uživala i ja u pogledu na tvoje cvijeće!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 13:42
Jagoda, ona dicentra ovako nekako djeluje na mene smile39 fenomenalna je Clap
ma ne smijem ja u MBM-...to nije pametno LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 15:25

Jagoda, jagoda....sve sam pregledala i samo mogu reći da sam oduševljena!!!

Imaš tako lijepo i raznoliko cvijeće, puno toga nisam prije niti vidjela....
 
 
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 19:12
nista drugo ne mogu reci,odusevljena sam
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 02:32
Drage moje ja nikako da vam se zahvalim na posjetama i pohvalama za moje cvijeće....Jednostavno ne stižem...Stalno neke obaveze,događanja,kraća putovanja,a krenule su i gljive koje mi uzmu puno vremena.Nakon branja što posebno volim, slijedi čišćenje i termička obrada što manje volim, a oduzma puno vremena.Osim toga lijepo je vrijeme pa odem još i na kupanje.....Pa kako da onda sve to stignem?Imam dosta novih slika,Smile ali treba ih staviti na Photobucket i rasporediti po temama...Zato izvinite,nisam zaboravila,samo ne stižem....SmileSmileSmile
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 02:39
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Jagoda ja sam slučajno upala u tvoj vrt ( zaista se sramim, kako nisam prije vidjela ovu ljepotu...smile42), ali sam se tako oduševila tvojim cvijećem da sam si zadala zadatak, da ujutro kada dođem u ured uz prvu jutarnju kavicu pregledam tvoje cvijeće od prve do zadnje stranice...
 
Puno vrsta vidim po prvi puta...ovo je zaista prekrasno cvijeće, trebaš biti ponosna....
 
Bravo
Proljeće tebi posebna zahvala za posjetu i pohvale za moje cvijeće,obzirom da do sada nisi bila moj redovni gost...Nadam se da ćeš i u buduće svraćati na ovu temu....Ako te zanima nekakva reznica samo se javi na pp..SmileSmileSmile
sutra je novi dan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.