Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Primavera galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Primavera galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 44>
Korisnik
Poruka
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 12:23
Ma šališ se?!?! Ovo je ludooooo! Kako je dobraaaaaa! Ja bih tako nešto pretvorila u privjesak za ključeve (ali ne za snop ključeva već za jedan poseban recimo) ili za torbu... smile91
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 12:48
ja se tebi divim.......nešto veličine 10-tak cm s ovoliko detelja.........preslatka jesmile170.......slažem se s izzy,odličan privjesak za torbu...
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 14:07
Preeedivna je, boje su odlične, izvedba vrhunska, svaki detalj na svome mjestu, baš kao u japanskoj ceremoniji ispijanja čaja...smile227
Inače, ovih dana sve same slučajnosti, baš sam jučer vidjela Pupa make-up set u obliku slične lutkice u sličnim nijansama unutra (Pupa Kokeshi) koja mi se baš svidjela i onda vidim ovu tvoju divotu danas Shocked

Kokeshi (a ne Kekoshi (tipfeler vjerojatno), makar moram priznati da nikad nisam čitala o njima dosad Embarrassed)
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 14:13
Draga primavera ova mala teta ti je taaaako lijepa!!!
 
Svaka ti čast kada si uspjela sve do najsitnijih detalja posložiti, ja se namučim oko jedne obične šablone.
 
Trebalo je to napraviti da izgleda ovako dobro!!!
 
Primavera smile141
 
P.S. mislim da nam se upravo  događi eksplozija inspiracije i lijepih radova na forumu!!!
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 19:00
@draga Monna, hvala ti puno, strašno mi je drago da ti se svidja Thank%20you!Kisses
 
@Izzy, Mare... drage moje curice, prava ste inspiracija skupni%20hug ...privjesci za ključeve, torbicu...hmmm, stvarno dobra ideja... hvala vam od srca na vjernom dolasku u moje galerijice KissesKisses
 
@Kami draga, hvala ti puno i na krasnom komentaru, i na upozorenju...fakat je bil tipfeler, već sam jučer bila malo grogi od svega, od subote rođendani na sve strane, od toga jučer i onaj moje kćeri, pa nikakvo čudo da sam pomiješala slova...evo, ispravila sam, a ovaj make-up set sam i ja primjetila u nedjelju u nekom časopisu, ne sjećam se više gdje... izgleda da su stvarno postale fest popularne... Kisses
 
@drago Proljeće, puno ti hvala... ništa mi nije teško kad prtljam po svojim polimernim glinama, zaboravim uopće gdje sam... i da, slažem se s tobom, izgleda da pušu vrlo kreativni vjetrovi, ne stignem sve niti pogledati koliko ima novih radova... Kisses
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 21:20
znas sta svakim svojim radom mi dokazujes da si vrhunska majstorica i imas moje iskreno divljenje...odusevljavaju me tvoji radovi i sa nestrpljenjem iščekujem nove...smile91
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 12:07
 Flower ...hvala ti od srca draga Maslačkice na ovako krasnom komentaru i vjernom posjećivanju mojih galerija
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 22:59
dragaPrimavera ovo su najslađe lutkice koje sam vidjela,nije važno čija je ideja nego način na koji si ih TI izvela!Prekrasno!smile73
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 23:49
smile78...hvala ti puno draga Slavice, bit će ih još, silno mi se svidjaju, probat ću ih i malo modificirati...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2010 u 07:12
Kako je dobra ova mala Japančica. Jedva čekam cijelu kolekciju iz Zemlje izlazećeg sunca.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2010 u 14:08
Na vrh
tweetuša View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 20
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tweetuša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2010 u 18:34
super je! Očarana sam! Jeis sigurna da ju nisi kupila u nekog umjetnika? smile92
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2010 u 23:20
ajme kako je ovo predobro! zbilja sam se ugodno iznenadila kad sam vidila što si napravila. pogledala sam Kokeshi lutkice od Ronit Golan i moram reć da je tvoja puno puno bolja. nadam se da ćeš ih još napravit Smile
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2010 u 12:10
Drage moje curice, puno, puno vam hvala na svakom posjetu i krasnom komentaru, puno mi znači da se i vama svidja ono što radim Valentine%20heart%20cloud
 
 
Draga Otok, evo već pripremam nova "kimona", bit će uskoro novih gejšica
 
Draga Gioiaa, hvala ti puno
 
Tweetuša draga, 100% sam sigurna, "kupila" sam doduše ideju od Ronit Golan, ali kako ju je i ona "kupila" od japanske tradicije, i ja sam se poslužila istim načinom
 
Drago More, hvala ti najljepša ljepši kompliment nisam mogla dobiti 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
orca View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2010 u 18:49
naklon do poda za lutkicu...prekrasna je...smile58
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2010 u 20:32
Hvala ti puno od srca draga moja Orca
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
bartolino View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 64
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bartolino Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 22:54
baš sam se nadala da ću ja dobiti gejšicu...predobra mi je...
http://picasaweb.google.com/tfstfs
http://www.facebook.com/?ref=home#/profile.php?ref=name&id=100000681663131
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2010 u 19:45
kakva lutkicasmile89vrhunski napravljena,a detalji dovedeni do savršenstva.kimono je predivan,ma cijela je mrak!!
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2010 u 23:33
Hvala ti puno draga Bartolino, ne gubi nadu, nikad se ne zna kud gejšica može zalutati Blowing%20Kisses
 
 
Prila draga, uvijek me raznježiš svojim komentarom, hvala ti od srca Blowing%20Kisses
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2010 u 07:54
Ispod fotki Kokeshi lutkica te gospodične piše:
Japanese Sayonara Doll - The tutorial for this doll by Janice VanBeek is from the Summer 2007 issue of PolymerCafe.
Tvoja gejšica stvarno ima ono nešto totalno drukčije, i u izradi i u lakiranju Embarrassed
A boje si totalno pogodila, sva sam u rozo-lila, ne mogu si pomoći...

Inače japanska i kineska umjetnost imaju toliko tehnika da za mnoge "moderne" se uspostavi da su zapravo prastare i u azijskom svijetu tradicionalne Smile Fascinantno...

Primavera, rođendani su nam blizu, bio bi red da razmijenimo nešto japanskog pedigrea Wink
I pročitala sam priču kako je nastajao Fimo, Sofija i gumeni potplati, jeL to istina?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 44>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.