Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Egzotično grmlje i drveće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dipladenia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dipladenia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 46>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
MermaidDreamer View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MermaidDreamer Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2013 u 07:49
Dogovoreno.
Nikada ga nije bilo, nikada ga neće biti, a još malo ga ima.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Vlatkich View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2012
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 262
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vlatkich Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2013 u 10:42
Ulov sa sajma u Ludbregu:
 
 
i jedno pitanje:
 
neglazirane glinene tegle za sandeville, da ili ne?
 
Pitam zato jer upijaju višak vlage, pa mi se čini da bi bile bolje za njih(bar kod mene koja imam problem s doziranjem vode), a s druge strane ne sječam se da sam vidjela sandevillu u takvoj tegli na vašim slikama.
Think green, dream in colours!





Varaždin
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2013 u 11:00
Dobar ulovsmile57 slatke male sandavile. Nema potrebe za glinenim teglicama, samo je prije zalijevanja provjeri da li je teglica lagana, a ako nije...... ne zalijevaj!
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Vlatkich View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2012
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 262
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vlatkich Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2013 u 11:34
Nema potrebe, ali ih već imam LOL nisam ja kriva da pevec ima akciju LOL
 
Znači, neće im naškoditi? - to mi je bitno
Think green, dream in colours!





Varaždin
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2013 u 22:51
Ljepoticasmile170

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
lela.h View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Studeni 2010
Lokacija: Sl. Brod
Status: Offline
Bodovi: 604
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lela.h Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2013 u 07:22
Juuuj bebolina! Ova crveno bijela je podsjeca me na bonbone ; jagode i slag!
Skroman covijek sve umnozi svojom skromnoscu, veseljem i zahvalnoscu.
Na vrh
Vlatkich View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2012
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 262
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vlatkich Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2013 u 09:00
Tongue i ja sam takvu ugrabila, ali kak još nije do kraja otvorena boja se točno ne vidi na sličici. Jedva čekam!!!
Think green, dream in colours!





Varaždin
Na vrh
MermaidDreamer View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MermaidDreamer Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2013 u 13:20
moja je na ljestvicama već par dana, nadam se da joj ova kiše neće puno naškoditi. Zaštitila sam teglicu, pa ne kapa u zemlju, ali kapa po lišću.
Molim za savjet, da li da joj zaštitim i listove. Inaće ovaj vršak je sama zamotala...raste




ovako izgleda svaki pazdušić, kada je došla to se jedva naziralo (sada mi je žao što nisam sliknula) a sada su to već prave mladice
Nikada ga nije bilo, nikada ga neće biti, a još malo ga ima.
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2013 u 15:58
M.DHug Njoj kiša ne smeta, dapače. Sad je ne zalijevaš sve dok joj se supstrat potpuno ne zauši.
Lijepo je vidjeti da se lijepo prilagodila na promjene Thumbs%20Up
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
MermaidDreamer View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MermaidDreamer Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2013 u 16:09

Bebolina, u tome ima i puno tvoje zasluge.
Dobra biljka + dobar put= dobar start
Nikada ga nije bilo, nikada ga neće biti, a još malo ga ima.
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2013 u 17:13

Bebolina,prekrasna je ova šatirana,i moja je danas procvijetala iako je kiša
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2013 u 17:32
@steficasmile106 to je tek početak vatrometaThumbs%20Up
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2013 u 22:34
Danas

U pozadini je lanjski list, a pored njega izlaze dvije nove grane

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2013 u 22:46
Prekrasna je ova žuta Clap. Ja imam bijelu, ali nikako da joj ugodim Confused
život je more
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2013 u 22:54
@LantanaHug ona traži puno sunca i jako malo vode! Zalijevaj je tek kad se zemlja potpuno osuši, vidjet ćeš da ćete se vas dvije brzo sprijateljitismile78
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 21:04
dugo očekivana ljepotica
Na vrh
MermaidDreamer View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MermaidDreamer Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 22:26
Jaca123, prekrašnoStar
Bebolina i ti ste me sa tom žutom nokautirale. smile39


Moje Mandice: Bjelka (danas stigla) i Crvenka
mandeville
Nikada ga nije bilo, nikada ga neće biti, a još malo ga ima.
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 22:57
Dokopale smo je se bromelija, jaca, vijolica, moja kčer i ja. Pokušat ću je zakorijeniti čim pusti grančicu, već ću ovdje dokumentirati taj procesThumbs Up
Na vrh
MermaidDreamer View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MermaidDreamer Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 00:46
BebolinaHug

 Hvala ti, Bjelkica je u izvrsnom stanju, ima tooooolike listove
Nikada ga nije bilo, nikada ga neće biti, a još malo ga ima.
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 16:52
ovo je moja ljepotica danas.....tako mi je drago sto je na kraju roza ispala da vam ne mogu opisati....naravno, iducu sezonu idem u lov na ostale boje, a sad sam kao malo dijete s ovom ljepoticom....samo da joj jos listove operemWink







e sad molim znalce da jos za nas "sporije" objasne razliku izmedju sundice i dipladenije jer ja moram priznati da to nikako ne kuzim....sry, mozda i pise vec, ali nisam nasla....
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 46>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.