Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - pandin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


pandin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 36>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2014 u 17:35
Lijepo si se ponovio. Bila i ja s mojima juče popodne na Pampasu ali kako je bio Dan žena prepustila svekrvi da si bira cvijetiće . Ja ću se ponoviti neki drugi put.
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2014 u 18:08
Dugo nisam bila kod tebe ali sam zato danas puno toga lijepoga
vidjela !      
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2014 u 18:35
Originalno poslano od člana panda panda napisao:

za aubretiu si u pravu a ovaj phlox sto kazes kazu da cvjeta bijelo i listići su mi puno krupnijih od ovih mojih kojih imam posadjene ovi su nekako deblji kao koznati i sjajni , ma sta god da je svidjelo mi se pa sam kupio Embarrassed


...panda,ako su listići kožnati nije phlox, ali imaš pravo, biljka je vrlo dekorativnaSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2014 u 19:51
lijepo si se ponovio, panda,
biljka sa šarenim kožastim listićima je arabis procurens "variegata".
on često zbunjuje jer mijenja boju, dužinu i oblik listova ovisno o položaju a ovaj tvoj je vjerojatno bio u plasteniku.
nemoj ga zaboraviti orezati kada ocvjeta.
biljka koja crveno cvjeta i sliči kadulji, bi mogla biti lobelia cardinalis.
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2014 u 20:24
Bravo za ponovu Panda!Clap
Lijepe su ti nove biljčice, posebno mi se svidjela heucera.
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2014 u 21:07
dijana da sam znao da si na pampasu lijepo smo se mogli upoznat !
gute fee Wink
retriver sara Wink
slavujčice svaka cast na ID pa ti rasturas sa imenima smile64 a ovo bi mogla biti lobelia mislim da je , a sta mislis meni se cini na fotki da sam vidio tamo gdje sam kupovao da bi to mogla biti mocvarna biljka ! jel ima slicna toj ili je to ta vodena (mocvarna ) biljka imo sam jedne godine u jezercu ali ova vodena ima sjajne listove a ova je onako dlakavica Confused
dadinice , heuceru sam zadnju kupio one su po 30 kn da sam znao da ima toliki izbor njih ovo drugo nebih ni kupovao jel obozavam heuchere
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2014 u 21:20
nisam sigurna da je to lobelija kardinalis jer je slika mutna, pogotovo što si rekao da ima dlakavo lišće.
ja se sa mojom lobeliom mučim već nekoliko godina, stalno joj nešto smeta, i mislim da je preosjetljiva za naše područje.
mislim da nije močvarna biljka
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2014 u 09:37
pa ima po lišću neke dlakice , nije skroz na skroz dlakava , pa vidit cu di cu s njom , smile127
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2014 u 13:47
Super si se ponovio! Digitalisi su moj favorit!
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2014 u 16:35
evo i kod mene proljeća 
evo jedan novi cvijetnjak tu je posadjeno budleja od slavujke, kokotić, 3 potočnice , 3 jaglaca, tritoma, vrtna verbena i 2 kalmije 
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2014 u 16:36
malo ovog jaglaca nemogu mu se nadivit 
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2014 u 16:37
i ova gredica je dobila novi look prosirena je i posadio sam svasta neznam vise ni sam vidjet cemo kad procvijeta :D
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2014 u 16:41
i jezero smo malo rekonstruirali, produbili plićake, proširili obrum , posadili vecinu trajnica oko ruba pa evo nekih (monarda, yucca, vlasulja, ranunculus, bergenija, 2 močvarca roza i bijeli, banana, photinija, koraljna zvončika , šarenolisna kadula, digitalisi, anemone, i jos svasta nesto neznam ni ja :D
photinija iz baumaksa lijepo tjera 
koraljna u prvom planu 
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2014 u 16:43
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2014 u 16:45
imam i ja forziviju stabalce ( to mi je prvo kalemljenje , na njoj sam se ucio moji pocetci su tako poceli sto sam ja fino okrenio naopako pupove misleći da će biti padajuća kad ono oni se vinili u visine Tongue i neka bas mi je simpa ovakva 
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2014 u 16:46
evo jednog panja kojeg su brat i tata donjeli iz sume i bas mi je poseban Wink
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2014 u 16:47
a moji jesenski zvijezdani odlucili sada procvijetat 
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2014 u 16:48
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2014 u 16:49
e ovdje ispred kuce sam maknio onu gredicu sto okruzuje šaktu pa napravio ovu uzvišenu i opet svašta posadio smile57
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2014 u 16:51
da zaboravio sam napisat na prošlom postu izmedju kamenja sam posadio onu šarenolisnu ajugu pa mislim da bi to bas efektno izgledalo 

ružmarin cvijeta 
srdašce samo što nije 
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 36>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.