Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lovrina okolina
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lovrina okolina

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 120>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 23:33
Prekrasno, pogotovo višnja u balettnoj opraviThumbs%20UpThumbs%20UpThumbs%20UpThumbs%20UpThumbs%20Up
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 06:49
Super Lovro, a višnja zaista kao da je u vjenčanici.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 21:50
Antonija 

gioiaa                                       

misty-da                         

floramye                                    

vilmač

Mira K

sunceeee

moon                                       

triša                         

freeland                    ,

čuvam ti je, mazim i pazim!
Evo, drugi tjedan se vidimo!
Sad svaku sekundu slobodnu provodim s cvetekima,i još sam u zaostatku!!!
 A mm ode u skitnju s Lovrekom!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 22:05
Kao što rekoh, ovih dana sam u cvjeću i travi!
Čak sam i neku alergiju uspjela pobrati po desnoj ruki, al nedam se, makar me muž zeza da najbolje ukloniti svu zelenjavu i nema alergije, plikova i crvenih fleki, ja još bolje prionem poslu!Wink
Makar mi svi poslovi ne idu od ruku, zahvaljujući kolegi koji mi je obećal zemlju za cvjetnjak, snalazim se!
Uglavnom, svi dobiveni cveteki su dobro zbrinuti, a do svojeg pravog doma budu došli ak ne prije, na jesen!!!

Tak kod mene postoji "azil- greda" ...za biljke koje budu u novom cvjetnjaku...



Ah, daaaa!!!
Taman danas kad sam završavala "s poslom", cin-cin, stigel stričelk poštar sa Jagodinim paketekom...hvala







Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 22:10
Danas sam van iznijela iz podruma i posadila u zemlju direkt nar!!!
I znate kajjjjj???
To moje čudo ima  jedan cvjetni pupoljak!
Nadam se da će opstati!
(Slika mi nije baš nekaj, al vidi se pupoljčić!!!slika s cvjetićem bit će bolja
Smile)




A ovak izgleda cijelo stabalce!
Kupljen je prije 4-5 godina u Opuzenu na benziskoj kad smo se vraćali sa g.o.!





Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 22:34
A ovo je već kod mojih!

Ljubice ispred ograde, bijele!
Bile su i lila, no one su već ocvale!



Uspjela sam opljevit sve cvjetnjake, no očekujem da se bude "vratilo" 50% drača, jer spada u kategoriju nesavladivi!

Pogled na prvi dio dvorišta, Barnija, metlu i lopaticu...Wacko






...pa malo središnji, ili ti ga, bočni...







... i sad treća strana...










Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 22:36
... I malo kokica za Uskrs...na ulazu u kuću...Approve


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 23:31
Lijepo si sriktala vrt, i Barniju se sviđa pa se odmara, kokice pred vratima smile186
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2011 u 06:45
I u novom domu i u "starom" domu lijepo si uredila dvorišta i okoliš, tako da možeš uživati kuda god i kada god došla! Smile
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2011 u 10:37
kuda god pođem svuda divota!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2011 u 23:15
Uredno, rascvjetano, užitak za pokazat! smile78Još kad bi koke snijele jaje....smile148
Želja i ljubav su krila za velika djela
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2011 u 23:33
smile57
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2011 u 23:41
Prekrasno zaista,pa ti si prava vrijednica,biće kod tebe pravi raj,a bogami ti imaš uživat  pravo a i mi sa tobomsmile113
Na vrh
magnolia View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Lokacija: mostar
Status: Offline
Bodovi: 426
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2011 u 21:11
Višnja u bijelom,bijele ljubice...predivno...kao i ostatak vrta!Smile
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2011 u 23:53
Ovo je preslatko!
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2011 u 22:26
Lijepo Lovro!      smile39
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2011 u 22:58
Panoramski snimci su jako lijepi.... pokazuju kako si baš lijepo uredila vrt.Big%20smile.. a ono  stablo u bijeloj haljinici i bijelim čarapicama.... pa oštra mu je konkurencija onaj panj - stalakThumbs%20Up Thumbs%20UpThumbs%20Up
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2011 u 21:49
Drage moje, velika puuuuuusssssaaaaaaaaaaaa!!!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2011 u 22:06
Jučer sam imala čast u svojoj kući ugostiti našu Freeland kojoj sam daaavno obećala grančicu svoje čudesne monstere!

Uz ugodno čavrljanje vrijeme proleti, a da ne primijetiš!
Od pet pa do pol osam prošlo je, ko da si prstom pucnul!

Mužek mi je dal slobodno popodne, od njega i Lovreka!
Faleli mi jesu, al razgovor o cvijeću, i naravno, drugim temama, mi je pomogel da "preživim" bez njih!!!

Ona ne bi bila ona, da nije nešto zeleno donijela i k meni:
 lantanice, gazanije, potočnicu, sljez, kalistemoni još nešto (sutra bum poslikala)!!!!Wacko
A na moje velilo čuđenje, i ona je odnesla nekaj od mene!
Hoću s tim reći, da sam ja skromnica, imala par "primjeraka" koje ona, međimurski cvjetni gigant, nema!

Također, razveselio me telefonski poziv MireK  upućen Free, pa sam  i ja popričala s njom i preko veze uspostavili "kavicu" !
Tako su povezale tri  cvjetne županije!

Kak svemu dođe kraj, tak i našem druženju, ali kraj nema sjećanje na jedno lijeo poslijepodne!

Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2011 u 22:11
Šetajući po svom cvjetnom stubištu sa Free, "pronašla" sam ovu divnu rascvjetanu kalanhoju!!!
Kaj ne da je lepA????Wink Embarrassed


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 120>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.