Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Božićne dekoracije u mom domu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Božićne dekoracije u mom domu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 55>
Korisnik
Poruka
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 09:43
aha msilila sam da ukrasnu traku svežeš okolo a onda na kantunu ili ispred...zavisi di ti se svidi....napraviš jednu lijepu mašnu
mene je taj srebrni ukras malo ubo u oko ali moguće je da je to i radi fotografiranja....vjerojatno uživo još bolje izgleda Smile
ali to su samo sitnice....aranžman je odlićan Clap 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 09:49
Iris,to ja mislila da se paše jer je bijeli stiropor pa svječnjak je bijelo-žuti i onda nek i ti ukrasi budu bijeliLOL
Ma kupit ću ja zlatne ili neke druge pa ubacim umijesto ovih.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 09:51
Shasha imaš super muža, kad ti je kupio one svijećnjake, meni su super.
 
A kod tebe ove godine krenulo na vrijeme, neće biti ništa u " zadnji tren"?Smile
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 09:56
zalaufala se naša shasha Big%20smile bit će opet aranžmana za pola grada kod nje Big%20smile
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 15:10
Shasha,odličan ti je aranžman,baš je neobičan i drukčiji.
Ja sam počela nekaj raditi,imala sam par naruđbi,ali nekak mi ove godine niš ne ide od ruke,niti su mi vjenčići nekaj posebni,niti mi ih se baš ne radi(čekam da me ulovi inspiracija,a nje nema pa nema).
Budem probala stavit slikice.
Na vrh
martina1985 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 409
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1985 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 15:27
kaj se tiče naših božićnih vjenčića, danas sam uspjela dva napraviti, ali ih naravno nisam poslikala da stavim slikise (fotoaparat je kod MM u autu), sutra ću....e da i jedan za vrata sam napravila...sutra stavim slikice...
     
Na vrh
sara View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 175
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 17:01
Dok ne uslikam nesto od svojih radova saljem vam sliku Bozicne price iz Čazme od prošle gd

ako zelis dugu, moras se pomiriti sa kisom
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 17:03
Nemrem stavit slikice jer mi još nije instalirana motorola,moram čekat mm da to napravi kad ja ne znam.
Na vrh
sara View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 175
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 17:06
ma možda malo više slika, možda su malo mutne sorry. Ali to se mora vidjeti. prekrasno je cijelo imanje se svijetli. Akoje neko bio zna o čemu govorim

ako zelis dugu, moras se pomiriti sa kisom
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 17:08
Piramida,i kod mene fali inspiracija.Čekala i ja no neće pa neće i morala sam"na silu" početi.Zato i nisam baš zadovoljnaConfused
Na vrh
sara View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 175
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 17:13
Nadam se da ce vam pogled na ovo vratiti inspiraciju, iako pri prvom pogledu na vase radove nebi se reklo da vam je nedostaje.
shasha uratci su ti prekrasni
http://i47.tinypic.com/hrdafm.jpg">
ako zelis dugu, moras se pomiriti sa kisom
Na vrh
sara View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 175
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 17:18
ups! a, di mi je slika. Evo mali ispravak. Jaslice u prirodnoj veličini

ako zelis dugu, moras se pomiriti sa kisom
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 17:35
Ajme,Sara prekrasne jaslice!
Na vrh
sara View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 175
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 18:27
Jesu prekrasne, ali da nebi bilo zabune nisu (na žalost)moje
To je isto uslikano u Čazmi
ako zelis dugu, moras se pomiriti sa kisom
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 23:06
Hvala cure,Irissmile78,uspjela sam onaj jedan završiti.Maknula sam skroz one srebrne ukrase i stavila zelenilo...hhmmm i još nešto no zaboravih..eee mašnicu jednu sa strane.
I za vrata je gotovo,to nešto...nije aranžman,nije vijenac....nešto ..visećeLOL
 
Neda mi se danas više no sutra moram za susjedu i mamu  i još pokoji.Ma stignem samo da znam šta da radim,makar i 2 dnevno napravim.
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 23:34
E Shasha a onda to sve lijepo fotkaj pa pokaži nama radoznalima smile184!
(volim gledati slikice Wink)
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 23:42
I ja volim gledati slikice no nešto ih nemaWacko
Sutra ću uslikati.
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2009 u 22:08
prekrasni su radovi od svih...ja imam za vrata vijencic napravljen,adventski je od bambusa skroz jednostavan..napravljena su tri al nemam od svih slike...stavit cu sutra ako stignem..nesto me kom zeza pa  dragi slaze...
Na vrh
sara View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 175
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 17:06
shasha prekrasni su ti radovi.


A sada stižu slikice mojih, ne sudite oštro
ako zelis dugu, moras se pomiriti sa kisom
Na vrh
sara View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 175
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 17:08
ako zelis dugu, moras se pomiriti sa kisom
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 55>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.