Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Glikica - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Glikica - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 142>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2012 u 19:02
Klimatis, jako mi je drago što ste naišli kod mene, nadam se na proljeće da ćete odvojiti više vremena, da sve još bolje pregledamo i razmijenimo iskustva.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2012 u 19:17
Irenaidani, hvala na posjeti, navrati kad stigneš !Embarrassed
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2012 u 19:33
Sa zanimanjem budem pratila razvoj tvojeg "to nesto".Wink
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2012 u 19:39
Joj Carol, "to nešto".....ma bit će nešto, samo me prati....što vas je više uz mene, to više ću ja radit, svi ste m na neki način poticaj i podrška. 
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2012 u 20:14
... i kritika!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2012 u 20:14
 Htjela sam samo šutke zaviriti ali ne mogu !!smile219  Tvoje igranje s oblucima, šetnjice s košaricom i skupljanje kamenja me jako podsječaju na nekoga smile96 !!  I tvoj vrtić me podsjeća sve više na nečiji !!  Samo su tamo manji  kaktusići  i puno manji ih je broj !!



A ova slikica mi je jako, jako lijepa !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2012 u 21:28
E Dadinice,može i kritika, uvažavam svaku. Dapače, a ne samo " jao kako je kod tebe lijepooooo "
Ma nije kod mene jako lijepo, ali bit će: za početak mi treba neko muško, dakle morala bih se udati, a tooooo.....malo teže.
Treba tegliti zemlju, kamenje, kopati, ja nisam baš snagator, tako da i ovo što radim je za mene super !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2012 u 21:31
A ti Free....samo sam te čekala i došla si mi, jel si prepoznala stil ? I jel ti to dovoljan komliment? Još samo da nađem pravo mjesto Morsko- Međimurskom kamenju, pa tek onda da vidiš ljepote !
Evo ti jedna smile78.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2012 u 21:40
sviđa mi se novi dio s kamenjem
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2012 u 21:47
joj ja sam se u lici zarazila s tim gredicama i kamenjem...tako da kad gledam ovu svoju sada sve mi nesto faliConfused, a muz veli:"fala bogu, ne znas ti koliko sam se ja nateglio u 15 godina"....a stvarno mi fale kamencici...
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2012 u 21:48
A 'ko kaže da se moraš udati?!?
Samo daj sltka obećanja nekom snagatoru dok se posao ne obavi, a poslije.... znaš onu na expres lutriji "žao nam je, više sreće drugi put"
Sram me bilo, neozbiljnu i neodgojenu!!!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2012 u 21:52
ja htjela preporucit svog (dobro tegli, naucen da ne prigovara), al bojala se da cete reci da sam neozbiljna, a u stvari samsmile222
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2012 u 22:07
Bacila sam pogled prije no što biljkice krenu na zimski odmor....polako prelaziš sa ciglenjaka u kamenjar, lijepo si se poigrala s kamenčićima, baš lijepo izgleda
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2012 u 22:27
Cure, hvala na podršci za moje kamenje, ali bit će tu i pokoja klada, ma i cigle ja ne napuštam......
Kad šta dohvatim to posložim ( čitaj:pobacam) po tlu i oko biljaka, a biljke sadim između. E pa sad si mislite kako to kod mene ide !!!
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2012 u 10:40
Još malo slikica, jutros u magli:

MK vidi me što sam lijep:



Cijelo ljeto ovaj nije cvao kad su drugi cvali, sad se sjetio:




ovo krasno izgleda sa sitnim kapljicama , ali nije zdravo, pod hitno danas idu svi u zatvoreno:



...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2012 u 10:42
Ako vam je dosadno, posadite si kuruzu !


...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2012 u 10:48
Ovo mi je lijepo pa želim to podijeliti s vama:




...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2012 u 12:27
smile113samo das mahnem predivno u ovu kasnu jesen
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2012 u 16:42
Hvala Aralija, bome se jesen udomaćila !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2012 u 17:45
Originalno poslano od člana Glikica Glikica napisao:

Ovo mi je lijepo pa želim to podijeliti s vama:




Ovo mi se baš jako, jako sviđa !!  Moj stil !!Wink  Htjela sam ti pohvalit ovu crvenu hauceru tj reči da ovakvu nemam al sam se sjetila da sam danas već dobila po prstima pa sada neću to reči već .....,  ustvari sam mislila da je puno veča, kak i izgleda na gornjoj slici al tek sada sam vidjela na donjoj slici kak je u stvari "mala"  !

A ne sumnjam u tebe draga, nači češ ti i pravo mjesto za međimursko-istarsko-tvoje kamenje !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 142>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,265 sekundi.