Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Detalji iz mog vrta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Detalji iz mog vrta

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 39>
Korisnik
Poruka
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 22:28
svi su prekrasni,a ovaj mi se najviše sviđa,je li to originalna boja kakva je na slici

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 16:29
Zapravo je puno tamniji...meni to izgleda kao boja ciklame samo jedna tamna nijansa...prekrasan, ali daleko od fotografije na deklaraciji...

Triša, evo još jedna fotkica za tebe (malo vuče na ljubičasto, ali nema baš puno cvjetova čiste tamno plave boje)



Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 18:30
smile227Za sve redom. Od klematisa pa na niže (mislim po slikamaWink).
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 19:49
Ovo nije fer, kako možeš imati toliko klematis, ja sam ljubomorna - jaaaaako.smile43
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 21:29

Imaš baš raskošni kamenjar i uredno dvorište. Ali, kako ja volim plavo, prikrpala sam se uz Trišu i uživala s njom!

Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 22:15
dado napokon sličice tvojih ljepotana Clap
clematisi su pre pre super smile42
i od kuda ti ideja da daviš??? daj još! Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 23:14
Divne slikice si stavila! Stvarno je šteta što ih ne stavljaš češće!
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2010 u 13:25
Woow, napokon slikice..ma sve je krasno ali clematisi..smile39...stvarno neznam koji je ljepši
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2010 u 21:32
Evo još nekoliko novih fotkica







Nešto novo...




nešto staro...




nešto plavo...ne, ne udajem se ponovo...jednom mi je sasvim dovoljno
















Nekoliko makro fotkica...te su mi najdraže

















Šećer na kraju...



Eto, drage moje...sad moram čekati da još nešto procvjeta, pa da se ponovo prihvatim fotoaparata...susjedi me već čudno gledaju

Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2010 u 22:39
Evo i ja sam se priključila ekipi u šetnji tvojim vrtom. Stigla na vrijeme, baš na seriju novih sličica. Pregledala sam tvoj vrt. Cvijeće je prekrasno, skladno raspoređeno. Vijugava vrtna stazica je za 5+.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2010 u 22:59
Prekrasni clematisi, one makro slike u posebne, puno lijepog cvijeća, i sveukupno jako lijep vrt Clap
život je more
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2010 u 23:02

Clematisi su me oduševili smile55,obožavam ih imam i ja par komada al još se nisu rascvjetali.

"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2010 u 23:08
dado susjedi nek gledaju,a ti nemoj da cekamo predugo ,sve ti je preslatko,ali ipak klemici su
Na vrh
White View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 23 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje White Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 23:19
gdje si kupila ovu kao djetelinu s duplim roza cvjetovima?
prekrasna mi je
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 23:31
Sve cvjetno,veselo i razigrano,a makro slike su prava čarolijasmile141
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 00:06
Vrt ti je prekrasan, dizajniran. Puno svega, raznovrsno i ničeg previše, savršeno ukomponiranosmile141
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 09:27
Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

Dadoooo, klematisi su smile227, neznaš koji je ljepši, no ima tu još krasnih noviteta... npr ovaj dupli pakujac smile94

 
Nešto novo...
To me zanima šta je...
 
Kao i ovo između perunika, jel to neki pokrivač tla?
 

I da ne zaboravim, smeđi ( ili boje hrđe) šeboj) meni za sada cvate samo žuti, a otkako sam na forumu pridružila sam se klubu ljubitelja starih autohtonih biljaka Wink...
A gje je moja ljubimica, tvoj najljepši cvijet?
 


 



 


 


 


 


 








Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 00:54
Dada, baš sam se iskreno razveselila tvojim klematisima, divni su ti svi, ali najljepši od svih po meni je ipak Dr. Ruppel! Dupli pakujac kao tvoj danas vidim prvi puta, i to na dvije teme, i kod tebe i kod Dude-Lave. Sve je prekrasno i novo i staro i plavo, a bome je i kamenjar divan. smile120
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 11:20
I mene su douševili clematisi,pa irisi,pakujci,šeboj..Sve je predivno!!
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 14:04
dado klemici su ti fantazijasmile93
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.